5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот greenpeak » 13 авг 2023 10:44

Честита победа! Продължаваме напред.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот moreto vn » 13 авг 2023 14:09

ShooterMan написа:Първия гол беше изцяло 100% заслуга на интелекта на Машадо - още като си разиграваха Славия в защита се видя как Машадо предвиди буквално кой накъде ще подаде и директно си тръгна към вратаря на Славия и все едно получи перфектен извеждащ пас от Керчев. Ако ще хвалим някой юноша - за мен похвали заслужава Росен Стефанов за мача. Това момче расте страшно бързо и според мен никак не е сигурно, че дори Влатко и Дани Димов да са на линия титулярните им места са гарантирани. Росен е много подвижен защитник, което го прави перфектно допълнение към друг, който не е толкова подвижен, като Живко например или Дани Димов. Нещо повече - наличието на такъв защитник ни дава опцията за 3-5-2, с 3-ка централни, тази опция, с която бихме Лудогорец на техния стадион, като и тогава, и в гостуването за първенство много силни мачове направи пак Росен..... Засега ще кажа, че левия силен крак на Влатко все още му дава аванс за титулярното място, но от видяното от Росен напоследък и вчера - здравата се клати това титулярно място. Без да прекаляваме с хвалбите - Росен е изцяло и на 100% в правилния коловоз и му желя да продължава все така.

Предполагам,че Керчев ако нямаше някой да му оказва натиск в случая Велислав,паса му щеше да е някъде напред,а не да подава на вратаря.За Росен съм съгласен играе със самочуствие,което може би Велислав трябва да надгражда повече...

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот Veso1913 » 13 авг 2023 15:59

В момента най бързо израстващият ни наш кадър е Росен Стефанов.И играе на позиция,където не си спомням откога не сме вадили подобен кадър.Само не рзбирам ,защо в края на мачовете неизменно му се схващат краката,още повече че на позицията на която играе ,се бяга най малко.Надявам се да си грабне шанса и в следващите години да е неизменен титуляр ии да си намери място в националния отбор.Другият на фокус е Мазир Сула.Това момче буквално избухна и надскочи нивото си поне два пъти.Супер новина е че подписа,защото вероятно има интерес към него и нашите успяха да си вържат гащите с този договор.А като цяло отбора надгради от миналият сезон,запази основните играчи и освободи силно нежелан от нас играч.Получава се ефекта на обиграният отбор,изпълняващ заръките на треньора почтии максимално добре.Дано не продадем някой .
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот ShooterMan » 13 авг 2023 19:44

Защо му се схващат краката трябва да попитаме треньорите в школата. По-точно те трябва да прочетат това и да са наясно защо възпитаниците им трудно се адаптират към мъжкия футбол. За мен отговора е прост - слаба ФИЗИЧЕСКА подготовка в юношеските години и както виждаме и Велислав е така, и Ники Златев. Малцина са надарени с природно мощна физика, като Виктор, Илиан Младши и особено - Марто Минчев. Последния предната година даде интервю, в което спомена, че първата му година в Чехия е била много трудна, защото се е оказло, че физическата му подготовка е слаба и не може да отговори на агресията на футбола там.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот ogrizko » 13 авг 2023 20:12

мда, повечето ни юноши се схващат ....аз не знам как Росен може да е сигурен титуляр като всеки мач се схваща след 70-75 мин :) централните защитници не се сменят много.... така че сигурно скоро титуляр ще е пак Дробаров.... въпреки че наистина Роската заслужава и на него да му се даде повече шанс ама с тия схващания не съм мн сигурен :roll:

добри играчи уж вадим ама все схванати....
Изображение

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот 1913SS » 16 авг 2023 07:07

Честита победа! Преди мача успях да се снимам с вашият треньор, все пак е бил играч на Славия. За мача не ми се пише , но остава спомен за една от най-големите ни загуби на Овча купел. За Бакеро не мога още да кажа нищо, все още малко мачове сме изиграли, но ако така продължава по добре Загорчич да се връща може да играем с него грозен и груб футбол, но печеливш. За мен най-добрият треньор на Славия от началото на века. Имате състав и треньор да се борите за медали този сезон желая ви успех.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта