4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Мнениеот 'enki' » 04 авг 2023 21:51

Днес, ако играехме срещу някой по-силен отбор отивахме на голяма разлика. Безобразни грешки в средата, които прерастваха в контраатки с числено преимущество за Етър, после грешки в защита и това придружено с неможене пред гола. Както и миналата седмица резервите спасиха мача. Между другото ми прави впечатление, че отборите ни атакуват директно от тъчове хвърлени близко до вратарското поле. Явно и други са забелязали, че Дюлгера е доста нерешителен в наказателното поле.

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Мнениеот TheSailor » 04 авг 2023 21:54

За пореден път трябва да го кажа, ние нищо не играхме ( до 60-70 минута) . Наско Илиев когато влезе, започнаха да се пропукват и накрая Златев и Пачеко направиха разликата с остротата и бързината си по крилата. Днешния мач не бих казал, че го взехме с късмет, имаше характер и подобрение в играта при смените. Обаче играта ни не върви и това си личи от километри. А това са отбори, които са от слабите. Трябва да се стегнем, можем повече. И все пак , 3-те точки са си 3 точки
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Мнениеот Nobody007 » 04 авг 2023 22:12

Честно казано… мача се разви точно според очакванията ми. Напълно…
Прогнозирах минимална и трудна победа и познах. Казах, че ни е много рано да надиграваме с рутина отбори като Етър и бях прав. Споменах също, че в защита имаме много слабости в първите три срещи. Днес Етър ни направи няколко контраатаки по учебник. В нападение - отново много пропиляни възможности. От общо 22 удара отправени към вратата отбелязахме 2 гола. Ужасна лоша реализация.
Владеенето на топката срещу отбор като Етър трябваше да бъде много над тези 53% към 47% за болярите.
Има си треньори. Виждат ги тези неща. Ясно е. Ще се направи каквото трябва.
Видяха се и добри неща, разбира се. Под напрежение се справяме добре. Обърнахме мача, въпреки слабата игра и грешките. Това означава, че отбора има потенциал, но има много работа за вършене.
Някой преди мен го каза - губим много точки срещу слабите отбори в кампаниите. Важно бе да се справим днес и успяхме. Важна победа.
Браво моряци!

Mariner
Мнения: 53
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Мнениеот Mariner » 04 авг 2023 23:53

На какво отгоре очакваме да мачкаме 90 минути, да владеем 70% от времето, да вкараме повече от 2-3 гола на мач? На това, че по заплати сме на 12-14 място в групата? Или защото взимаме футболисти, които през живота си са играли само в трета и четвърта дивизия на Португалия и Бразилия? Футболисти, чиито Youtube videos показват безлюдни порутени стадиони, а техническите им данни не надминават тези на Веско Боев да речем. До момента, в който стъпят на Тича и започнат да се учат от Професора на българския футбол.
И точно с тези футболисти и с този пейрол всяка година сме в шестицата и сме на крачка от Европа. И причината за това е само и единствено една: Илиан Илиев!
Затова коментари като ‘объркан състав’, ‘неправилни смени’, ‘страхлива игра’ са абсолютно несъстоятелни.
Във втори мач поред играем лошо първо полувреме, Илиан взима мерки на полувремето и второто мачкаме.
Играем печеливш футбол без значение дали срещу Етър или Подуене, стига да не са намесени други фактори. С тези футболисти и треньор Николай Костов например, сега щяхме да се гордеем и възхваляваме какъв обрат сме направили.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Мнениеот Eastern » 04 авг 2023 23:59

Честита победа моряци!
Резервите и най вече Златев раздвижиха и спечелиха мачът. Илиан каза след края на срещата че за следващият ще играят други хора. Дано най на края е усетил слабите звена защото някакси не убеждаваме със добра игра от началото на сезона.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Мнениеот Veso1913 » 05 авг 2023 12:42

Предполагам че няма човек,на когото да му е харесала играта в този мач.Толкова слабо представяне в средата и защита не бях виждал от много време.В нападение въпреки всичко създадохме достатъчно положения за да победим с разлика.Но има и много обективни фактори които повлияха за това слабо представяне.Първо нашите излязоха в този мач с идеята че тези от Етър ще загубят мача сами.А и как иначе?Само преди няколко седмици,същите тези си ги бихме с 4-0 в контрола.Второ,някои са придобили самочувствие че все едно сме с класи над останалите отбори,защото начело на отбора е треньор номер едно в последните години в България,а не се и усещат,че повечето преди да започнат да играят за нас,са едни абсолютни анонимници и точно благодарение на Илиан успяват да си вдигнат нивото.Героят от предния мач Велислав ,реши че с едно полувреме и един късметлийски гол,хвана Господ за шлифера.Видяхме го като титуляр,никаква промяна от миналата година.Не ме разбирайте погрешно,голям фен съм му и с гордост притежавам негова тениска.Но момчето явно нещо не му достига.Ники Златев изглежда поне 2 класи над него в момента.Но като цяло,никой не игра на добро ниво.Алекс е бледа сянка на себе си,А той заедно със Сула са хората определящи и ритъма и настроението в играта.Вчера гледам мача и си викам,абе аз кого бих сменил за да направя промяна?И стигам до извода че реално всички играят еднакво зле .И после Илиан каза,че е искал да смени целият отбор ако може.И накрая Илиан каза,че някои започнали да "стъпват тежко".Според вас,кои са тези които визира?Иначе очаквам яко набиване на обръчите и съм сигурен че следващия мач като поведение няма да познаем отбора.
И за финал-малко хумор.Играейки отчайващо зле сме на първо място.Какво ли ще се случи,когато заиграем добре? :mrgreen:
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Етър/ 04.08 петък 19.00

Мнениеот Delija » 05 авг 2023 16:58

Чак пък зле да сме играли ... За мен лично предишните сезони имахме далеч по-тегави мачове, където или губехме или завършвахме наравно на Тича.
Хубавото в случая е, че играчите показаха характер, под правилните указания на треньора, и взеха трите точки.
Голям позитив е и че по-широк кръг от играчи вкараха голове дотук. Ще продължаваме да мачкаме!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта