2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот Veso1913 » 21 юли 2023 16:51

За съжаление този мач е в графата задължителни,първи е пред собствена публика,вероятно ще са пренавити,Хебър ще се наредят с 10 отзад и един напред в опит да спечелят нещо,палавата ни защита в последния мач - това са проблемите които ще ни съпътстват през този мач.Голямото ни предимство е успешното вкарване на ситуациите които имаме.И двамата ни нападатели показаха добър синхрон и ненапразно двамата общо имат три гола и две асистенции общо.Но много зависи как точно ще ни тръгне мача,надявам се на поне 2 ранни гола.В противен случай ,не ми се мисли какви нерви ще настанат.Успех и само Черно море!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот ogrizko » 23 юли 2023 21:19

честита победа! :) добра игра, в дефанзивен план бяхме безкомпромисни и дано така да продължаваме да сме железни в задни позиции ;) предния мач много ме беше изнервило колко лесно пуснахме 3 гола

най-важното нещо днес бяха 3 точки и хубавото е, че ги взехме :)
Изображение

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот 'enki' » 23 юли 2023 21:51

На клизма, но го взехме този мач. Важното е, че спечелихме 3 точки. Пак бяхме леко разсеяни и се суетяхме пред гола, но друга страна желанието не липсваше. Трудни първи мачове общо взето за всички отбори, така че играта по-скоро ще се изясни след още няколко кръга.

Машадо ми хареса този мач, както и предния, разбира се. При него нещата не са случайни. Днес забелязах пробиви по фланга и някои съвсем нелоши опити за извеждащи подавания. Момчето има определено поглед.

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот TheSailor » 23 юли 2023 21:52

Отново ритъмът на игра беше доста по-бавен, отколко ми се иска да виждам. Малко повече се разбягаха всички, когато се скри слънцето. Важни 3 точки, с мачовете нека израстваме, силен мач на Пабло и Машадо. Сула и Фернандес даваха страхотни пасове. Имаше не лоша посещаемост, като за мач срещу Хебър. Дано да продължаваме да ходим на стадиона всички, че даже и повече хора.

Само моряците !!!
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот Vladislav » 23 юли 2023 21:59

Резултата лъже. Изпуснахме и положения, а и доста не доразвихме. Имаше донякъде припряност, но не им дадохме да дишат. Доволен съм от всички като цяло..

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот Nobody007 » 23 юли 2023 23:08

Видях стабилна защита. Хебър за цял мач не стигнаха и до корнер… което е показателно за добрата игра в дефанзивен план. В средата на терена и в нападение видяхме добра организация и куп пробиви, които можеха да доведат до разгромна победа. Отново видяхме ВАР-спасявания на арбитрите… една греда и т.н…
Видяхме, че нямаме добър изпълнител на преки свободни удари…
Друго, което се видя бе, че публиката пълни стадиона дори срещу отбори като Хебър. Браво !!!
Честита победа, моряци !!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот ShooterMan » 24 юли 2023 07:17

Напълно очакван като развой мач - тегав. Хубавото е, че го взехме. Другото не е от такова значение, Хебър не е критерий. Въпреки това, предвид първия мач трябва да отличим изключително категоричната ни игра в защита, като основна причина беше Пабло Гарсия. Това вчера беше онова от преди, когато много трудно се стигаше да положения пред нашата врата и играта на Пабло беше причината за това. Испанеца е незаменим в дефанзивен ни усилия. Ще отлича и Наско Илиев, според мен е в съвсем друга форма от пролетната и ще става още по-добре, факт е, че от 3 положения заби 3 гола (макар и 2 да бяха отменени), това се иска - отзад стабилност, а отпред клиничност и безкомпромисност - изпълняваме тези 2 критерия и ще вземаме мачове като този с Хебър или други, в които играта не върви, не блестим и т.н.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот Nobody007 » 24 юли 2023 09:55

Хебър не е критерий, според който да даваме категорични оценки за играта на отбора. Ако трябва обаче да си спомним - в миналогодишната кампания често получавахме нелепи голове на Тича и от такива противници... справка мачовете с Пирин, Берое, Локо (Сф), Арда и Ботев (Пд), които ни костваха ценни точки и дори може би класиране в четворката.
Сега в защитата ни има повече стабилност и разликата се дължи на присъствието на Пабло Гарсия вместо Стефан Велев. Това е категорично видно. Хубаво бе, че се опазихме и от ненужни картони на вчерашния мач, което между другото е също атестат за стабилната игра в дефанзивен план.
За нападението и играта ни в офанзивен план само ще спомена колко различно стоим с присъствието на Алекс Фернандес в състава. Дотолкова е различна играта ни, че си мисля че можеше да вземем победата срещу Арда, ако не бе наказан. Така си мисля... не знам... Щеше да има повечко възможнсти за Наско и Машадо, които показват добри игри и успеваемост.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Хебър/ 23.07 неделя 19.00

Мнениеот Veso1913 » 24 юли 2023 16:19

Nobody007 написа:Хебър не е критерий, според който да даваме категорични оценки за играта на отбора. Ако трябва обаче да си спомним - в миналогодишната кампания често получавахме нелепи голове на Тича и от такива противници... справка мачовете с Пирин, Берое, Локо (Сф), Арда и Ботев (Пд), които ни костваха ценни точки и дори може би класиране в четворката.
Сега в защитата ни има повече стабилност и разликата се дължи на присъствието на Пабло Гарсия вместо Стефан Велев. Това е категорично видно. Хубаво бе, че се опазихме и от ненужни картони на вчерашния мач, което между другото е също атестат за стабилната игра в дефанзивен план.
За нападението и играта ни в офанзивен план само ще спомена колко различно стоим с присъствието на Алекс Фернандес в състава. Дотолкова е различна играта ни, че си мисля че можеше да вземем победата срещу Арда, ако не бе наказан. Така си мисля... не знам... Щеше да има повечко възможнсти за Наско и Машадо, които показват добри игри и успеваемост.

Точно Хебър е критерий.Но след това сам си го обяснил,защо е така.Почти винаги сме правили страхотни мачове с т.н. големи отбори и след това следваха издънки срещу останалите.Сър Алекс навремето каза,че титлите се печелят срещу мачвете с малките отбори.Имаше сезони когато МЮ губеха срещуу преки противници и ставаха шампиони.В България това не е възможно,разбира се,но поради други причини.Но ако си вземаме всички мачове като този с Хебър,поне до Европа ще я докараме.За вчера.страхотна игра в центъра на терена,което даде по голямоо спокойствие в защита и повече положения за гол.Малко повече концентрация прии последния пас и нещата е се получат.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта