30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот ogrizko » 26 май 2023 23:34

за мен няма значение 5 или 6 място ..искам да се даде в тоя мач шанс на периферните играчи да покажат какво могат... Мишаел, Велислав титуляри... босненчето.... според мен последния кръг е хубаво да го играем на макс, не трябва да даваме на Лудогорец даром титлата :) особено след като ни биха позорно 3-2 и после ни отстраниха за купата... ако си спечелят честно добре, ама няма нужда да им помагаме ...мачът с локо пд все едно
Изображение

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот mark1926 » 28 май 2023 22:10

ogrizko написа:за мен няма значение 5 или 6 място ..искам да се даде в тоя мач шанс на периферните играчи да покажат какво могат... Мишаел, Велислав титуляри... босненчето.... според мен последния кръг е хубаво да го играем на макс, не трябва да даваме на Лудогорец даром титлата :) особено след като ни биха позорно 3-2 и после ни отстраниха за купата... ако си спечелят честно добре, ама няма нужда да им помагаме ...мачът с локо пд все едно



Явно си гледал футбол след 2010. До тогава левски и цска режеха главите на всеки в А група чрез съдиите. Това са туморите на българския футбол!!! Пускайте втория отбор срещу лудогорец и да гледаме страданието на шопите, съсипвали футбола десетки години!!!

И да знаеш че Локомотив се пише с главна буква...

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот Sole » 28 май 2023 23:27

mark1926 написа:
ogrizko написа:за мен няма значение 5 или 6 място ..искам да се даде в тоя мач шанс на периферните играчи да покажат какво могат... Мишаел, Велислав титуляри... босненчето.... според мен последния кръг е хубаво да го играем на макс, не трябва да даваме на Лудогорец даром титлата :) особено след като ни биха позорно 3-2 и после ни отстраниха за купата... ако си спечелят честно добре, ама няма нужда да им помагаме ...мачът с локо пд все едно



Явно си гледал футбол след 2010. До тогава левски и цска режеха главите на всеки в А група чрез съдиите. Това са туморите на българския футбол!!! Пускайте втория отбор срещу лудогорец и да гледаме страданието на шопите, съсипвали футбола десетки години!!!

И да знаеш че Локомотив се пише с главна буква...


За това си абсолютно прав и тук спор няма. Левски и ЦСКА /фалирал/ и сега оранжевото менте винаги са били туморите на българския футбол. И докато ги има тези 2 тумора футбол в България няма да има!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот mark1926 » 29 май 2023 00:16

Sole написа:
mark1926 написа:
ogrizko написа:за мен няма значение 5 или 6 място ..искам да се даде в тоя мач шанс на периферните играчи да покажат какво могат... Мишаел, Велислав титуляри... босненчето.... според мен последния кръг е хубаво да го играем на макс, не трябва да даваме на Лудогорец даром титлата :) особено след като ни биха позорно 3-2 и после ни отстраниха за купата... ако си спечелят честно добре, ама няма нужда да им помагаме ...мачът с локо пд все едно



Явно си гледал футбол след 2010. До тогава левски и цска режеха главите на всеки в А група чрез съдиите. Това са туморите на българския футбол!!! Пускайте втория отбор срещу лудогорец и да гледаме страданието на шопите, съсипвали футбола десетки години!!!

И да знаеш че Локомотив се пише с главна буква...


За това си абсолютно прав и тук спор няма. Левски и ЦСКА /фалирал/ и сега оранжевото менте винаги са били туморите на българския футбол. И докато ги има тези 2 тумора футбол в България няма да има!


Малкото локо и славия са два мъртви отбора от шопландия, но двата тумора имат фенове и те ще живеят. ВЪПРОСЪТ Е ДА СТРАДАТ, ДА СТРАДАТ И САМО ДА СТРАДАТ...

drvasko98
Мнения: 7023
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот drvasko98 » 29 май 2023 12:08

Марксчо, в другата тема за мача Локо Пловдив Левски се мазниш нещо, пишеш за приятелски агитки, уважение, как те упътили край стадиона. Тук пишеш за тумори и страдания. Такива най ги обичам като тебе...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот mark1926 » 29 май 2023 12:23

drvasko98 написа:Марксчо, в другата тема за мача Локо Пловдив Левски се мазниш нещо, пишеш за приятелски агитки, уважение, как те упътили край стадиона. Тук пишеш за тумори и страдания. Такива най ги обичам като тебе...



Едното не пречи и не изключва другото!И аз бих упътил фен на Левски към Лаута. Агитките на Левски и Локомотив се уважават по ултрас причини, но аз просто помня как са свирили срещу Нас съдиите на Левски срещу Нас, да искаш да излезеш на терена и да заколиш съдията. Клубът на Левски е в черния ми списък и е в черния списък на всички Локомотивци , които познавам. Има разлика , обаче с феновете на Левски. Проблемът е, че ако не искам да страдаш, ще означава, че подкрепям Левски, тези които десетилетие ни "клаха" със съдии...

Виж нямам този проблем със Наполи, например, друг отбор, с който публиките ни се уважават. Там стискам палци и се радвам на титлата им тази година. Да се радвам за Левски, означава да се радвам на "кланетата" от миналото...
Последна промяна от mark1926 на 29 май 2023 12:28, променено общо 1 път.

drvasko98
Мнения: 7023
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот drvasko98 » 29 май 2023 12:28

mark1926 написа:
drvasko98 написа:Марксчо, в другата тема за мача Локо Пловдив Левски се мазниш нещо, пишеш за приятелски агитки, уважение, как те упътили край стадиона. Тук пишеш за тумори и страдания. Такива най ги обичам като тебе...



Едното не пречи и не изключва другото!И аз бих упътил фен на Левски към Лаута. Агитките на Левски и Локомотив се уважават по ултрас причини, но аз просто помня как са свирили срещу Нас съдиите на Левски срещу Нас, да искаш да излезеш на терена и да заколиш съдията. Клубът на Левски е в черния ми списък и е в черния списък на всички Локомотивци , които познавам. Има разлика , обаче с феновете на Левски. Проблемът е, че ако не искам да страдаш, ще означава, че подкрепям Левски, тези които десетилетие ни "клаха" със съдии...

Виж нямам този проблем със Наполи, например, друг отбор, с който публиките ни се уважават. Там стискам палци и се радвам на титлата им тази година. Да се радвам за Левски, означава да се радвам на "кланетата" от миналото...


А имало ли е случай мач Локо Пловдив Левски да го е свирил съдия на ЦСКА или мач Локо Пловдив ЦСКА, съдия на Левски и съответно свирката да е била за Локото?

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот ticha i vladislav » 29 май 2023 12:42

drvasko98 написа:
mark1926 написа:
drvasko98 написа:Марксчо, в другата тема за мача Локо Пловдив Левски се мазниш нещо, пишеш за приятелски агитки, уважение, как те упътили край стадиона. Тук пишеш за тумори и страдания. Такива най ги обичам като тебе...



Едното не пречи и не изключва другото!И аз бих упътил фен на Левски към Лаута. Агитките на Левски и Локомотив се уважават по ултрас причини, но аз просто помня как са свирили срещу Нас съдиите на Левски срещу Нас, да искаш да излезеш на терена и да заколиш съдията. Клубът на Левски е в черния ми списък и е в черния списък на всички Локомотивци , които познавам. Има разлика , обаче с феновете на Левски. Проблемът е, че ако не искам да страдаш, ще означава, че подкрепям Левски, тези които десетилетие ни "клаха" със съдии...

Виж нямам този проблем със Наполи, например, друг отбор, с който публиките ни се уважават. Там стискам палци и се радвам на титлата им тази година. Да се радвам за Левски, означава да се радвам на "кланетата" от миналото...


А имало ли е случай мач Локо Пловдив Левски да го е свирил съдия на ЦСКА или мач Локо Пловдив ЦСКА, съдия на Левски и съответно свирката да е била за Локото?


Имало ли е случай на Левски-Черно море съдията да е от Варна,както винаги е от София?
Черно море-първият шампион по футбол в България

drvasko98
Мнения: 7023
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот drvasko98 » 29 май 2023 13:08

Левски Черно море 2-1 Кабаков Пловдив
Левски Черно море 0-1 Попов София
Черно море Левски 0-0 Давидов Търново
Черно море Левски 0-1 Тренчев София
Левски Черно море 2-0 Чинков София
Черно море Левски 1-0 Тренчев София
Черно море Левски 1-2 Сватбата Петрич
Левски Черно море 2-1 Гидженов Пловдив
Черно море Левски 0-0 Тодоров Шумен
Левски Черно море 1-2 Кабаков Пловдив
Черно море Левски 2-2 Сватбата Петрич
Левски Черно море 3-0 Гидженов Пловдив
Левски Черно море 5-1 Сватбата Петрич
Черно море Левски 0-1 Вълков Пловдив
Черно море Левски 1-0 Йорданов София
Левски Черно море 2-2 Кабаков Пловдив
Черно море Левски 2-3 Тодоров Шумен
Левски Черно море 1-0 Тодоров Шумен
Левски Черно море 2-2 Йорданов София

Това е 6 години назад
При съдии от София
3 победи за Черно море, 2 победи за Левски, 1 равен
При съдии извън София
8 победи за Левски, 1 победа за Черно море, 4 равни

Понякога наистина се чудя добре ли сте?

Ent
Мнения: 446
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 30+4 кръг /Локо Пд - Черно море/ 02.06 петък 19.45

Мнениеот Ent » 29 май 2023 15:43

drvasko98 написа:Левски Черно море 2-1 Кабаков Пловдив
Левски Черно море 0-1 Попов София
Черно море Левски 0-0 Давидов Търново
Черно море Левски 0-1 Тренчев София
Левски Черно море 2-0 Чинков София
Черно море Левски 1-0 Тренчев София
Черно море Левски 1-2 Сватбата Петрич
Левски Черно море 2-1 Гидженов Пловдив
Черно море Левски 0-0 Тодоров Шумен
Левски Черно море 1-2 Кабаков Пловдив
Черно море Левски 2-2 Сватбата Петрич
Левски Черно море 3-0 Гидженов Пловдив
Левски Черно море 5-1 Сватбата Петрич
Черно море Левски 0-1 Вълков Пловдив
Черно море Левски 1-0 Йорданов София
Левски Черно море 2-2 Кабаков Пловдив
Черно море Левски 2-3 Тодоров Шумен
Левски Черно море 1-0 Тодоров Шумен
Левски Черно море 2-2 Йорданов София

Това е 6 години назад
При съдии от София
3 победи за Черно море, 2 победи за Левски, 1 равен
При съдии извън София
8 победи за Левски, 1 победа за Черно море, 4 равни

Понякога наистина се чудя добре ли сте?



Eй, на нас ли ще обясняваш за съдии бе. От 40 години гледам футбол и никога варненски съдия не ни е свирил, никога. Я сега си намери статистиката колко софийски съдии ви свирят годишно на вас и на припознатите.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта