30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот ogrizko » 11 май 2023 10:07

gong - Апелативната комисия върна публиката на ЦСКА - Черно море

На заседание на Апелативната комисия бе решено двубоят между ЦСКА и Черно море да се играе пред публика, но не на стадион "Българска армия", а на съоръжение, намиращо се на поне 50 километра от него.


Може и да не е минал реванша с Лудогорец, но тази новина просто не ми даде мира и трябваше да пусна темата просто ..пък и мачът е само след броени дни. Като цяло нямам против толкова да играем с публика далече от София да речем. Но първо искам да кажа, че тия 50км ми се виждат доста малко сякаш. Правилото трябва да се промени на поне 100км според мен. Второ, мачът ще бъде в ден понеделник ...т.е. случайно или не фенове на Черно море трудно ще има дори да искат да присъстват, защото се води работен ден. Като цяло е разбираемо де, понеже имаме полуфинал ама някак си ..вероятно можеше и по-добре да се направи програмата.

И трето и най-важно - може ли такива важни решения да се вземат в последния момент? Че ние реално 3-4 дни преди мача изобщо не знаем къде ще се играе този мач?! Може би отборът, а и някои фенове имат вече някакви резервации в хотели да речем? Може би е имало някакъв план за пътуването към София и т.н. Кога ще ни кажат къде ще се играе мача - може би в деня на самия мач или как ??? Просто това е пълно безхаберие, некадърния и мазен Перукан час по-скоро да се измита от БФС, че едвам ги издържам вече тия глупости.... Като ще се играе в друг град и стадион, поне 1 седмица по-рано трябваше да бъде ясно къде, кога и що!!!
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Vladislav » 11 май 2023 11:10

Първо- ние днес имаме мач и е нормално сякаш следващия да е в понеделник. Второ- аз не разбирам защо се налагат наказания, които така или иначе после се отменят. Не казвам че ЦСКА са изключение, и на Левски отменяха някакво наказание, на Илиан намаляваха някакво и т.н. Когато налагаш някаква санкция трябва да си сигурен и да я защитиш, а не после да се гънеш като червей. Чух някъде че Велико Търново е вариант, това е добре защото е по- наблизо. Лично аз предпочитам да играем на Армията. За мача- ние по- напред едва ли можем да минем, 6 точки разлика за 5 мача не е малко. След днешния мач очаквам Виктор и Панайотов да пропуснат следващите два. Вероятно и Живко. Очаквам днес да хвърлим всичко и каквото такова.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот ogrizko » 11 май 2023 23:13

вече решиха най-после все пак ..в Пазарджик ще бъде мача... за съжаление предполагам, че това ще бъде супер лека победа за ЦСКА... просто прекалено много мачове сряда-събота ...обаче проблемът са и пътуванията понеже сме доста в страни от повечето отбори... 120 мин, умора - физическа и психическа... да пуска Илиан свежи играчи и каквото стане, но ме съмнява все пак да вземем нещо от този конкретен мач поради стечението на обстоятелствата
Изображение

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот TheSailor » 11 май 2023 23:19

Не очаквам да вземем нещо от този мач, но много ще се радвам, ако ги спънем за титлата.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Nobody007 » 12 май 2023 13:59

Поне един равен може да се направи...
Знае ли се със сигурност... кои са наказани заради картоните в мача с Лудогорец ?

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Vladislav » 12 май 2023 14:10

Nobody007 написа:Поне един равен може да се направи...
Знае ли се със сигурност... кои са наказани заради картоните в мача с Лудогорец ?

Виктор- 2 мача
Живко-1 мач.
След този мач- Васко Панайотов- 2 мача. Ей така- за разкош.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Nobody007 » 12 май 2023 14:49

Vladislav написа:
Nobody007 написа:Поне един равен може да се направи...
Знае ли се със сигурност... кои са наказани заради картоните в мача с Лудогорец ?

Виктор - 2 мача
Живко - 1 мач.

След този мач - Васко Панайотов - 2 мача. Ей така- за разкош.


Пълен "разкош". Абсолютен. И тримата... бяха важни за този мач.
След мача с Лудогорец останахме с осакатен отбор срещу прекия им конкурент за титлата - припоците. Каква ирония...

Ще влизат пак юношите - Роската и Марто задължително... и колкото - толкова... показвали са, че могат да се справят.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот 'enki' » 12 май 2023 14:54

Аз не бих го отписвал този мач толкова бързо. Да влизат Роската, Дакай, Дичев или който там е най-заслужил и да покажат същия дух като от мачовете с Лц и Спартак. Друго не искам.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Nobody007 » 12 май 2023 15:19

Никакво отписване!

Важно е бързо да ги вдигне Илиан... В борбата сме за четвъртото място, даващо право за участието в ЕКТ.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Veso1913 » 12 май 2023 17:56

Не виждам от какъв зор да отписваме който и да е мач.Излизаме,играем на макс и каквото-такова.Никакви сметки,битка до последно.Другите да си правят сметките и далаверките.На нас ни трябват точно такива мъжки мачове и всичко да си зависи от момчетата и треньорите.Относно наказаните/да не забравяме че точно наказаните имат и най много минути и това ще им е почивка,вярно в неподходящо време,но го има/,Цецо се връща на десния бек,а Росен или Дани в защита.В центъра ще бъдат Васко и Велев най вероятно.Останалите които и да пусне няма да сбърка.Сула се оказа просто незаменим плеймейкър,адмирации за трансфера му и разбира се търпението към него.Хубаво че също изтърпяха и Алекс.Аз не мисля че в момента имаме слаба позиция в отбора,даже имаме сериозно,макар и недотам очаквано надграждане.На лявото крило Пачеко и бразилчето+Сашо като много сериозна опция.В дясно Алекс + останалите които се въртят в тази зона и Виктор да ги стряска.А Машадо може да се окаже търсената важна част от пъзела на атаката.Аз нямам притеснения вече,освен от прекаленото много мачове за кратко време и за капак сериозните пропътувани километри.Най хубавото е че Илиан успя да ги вкара в супер форма в най важната част от сезона и ни кара да мечтаем.Аз съм пълен оптимист и продължавам да вярвам в класирането ни за Европа,макар че ТРЯБВА да се борим не само на терена,ами и срещу едни 40г приятелства.Между другото Раев вече ревна от съдиите,че щял да му свири съдия от Варна.Представяте ли си?От ВАРНА!Не както са свикнали да са само и единствено от София,че и го почна от сега.А най вероятно е сложен да им помага,какво като е от Варна?Ще свири каквото му кажат шефовете му,а те са си от шопско все пак.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта