Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 966
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот KIL » 24 апр 2023 16:49

Varnauser написа:Ако не се лъжа, за КБ правилото за гол на чужд терен е все още в сила. Но не това имах предвид. Мисля, че дори само един чист гол тук ще ни стигне, за да преодолеем и реванша в Разград. Във всички случаи обаче, трябва да сме внимателни, особено в началото, че ако пак ни вкарат рано-рано, като през август... Трябва също да се опазим от провокации - и делиормански, и чинковски. Колкото и да е наивно, надявам се да няма от вторите.


След като в наредбата за 22/23 г. не се споменава нищо за гол на чужд терен,явно е отменено това правило.

"(2) Система на отстраняване в 2 (две) срещи.
При състезания по системата на отстраняването в две
срещи при разменено гостуване, при равенство от
двете футболни срещи се играят две продължения по
15 минути, като в този случай се разрешава
извършването на допълнителна четвърта смяна в
участващите в срещата отбори.
(3) Когато в продълженията по ал. 1 или ал. 2 остане
равен резултат, за определяне на победител се
изпълняват наказателни удари."
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22729
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот NOMER14 » 24 апр 2023 19:20

Питам за стадиона, щото ми се ходи наблизо. Такъв е Тича.
Относно "еклерите" бях малък, а брат ми студент във Варна и от него научих за отложения мач, за да се прецака Етър.
Миналата година правилото за гол на чужд терен важеше. След резултата 2-3 в Разград на Левски му трябваше и загуба и с 1-0 или 2-1 в София.

Ent
Мнения: 435
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот Ent » 24 апр 2023 20:07

NOMER14 написа:Питам за стадиона, щото ми се ходи наблизо. Такъв е Тича.
Относно "еклерите" бях малък, а брат ми студент във Варна и от него научих за отложения мач, за да се прецака Етър.
Миналата година правилото за гол на чужд терен важеше. След резултата 2-3 в Разград на Левски му трябваше и загуба и с 1-0 или 2-1 в София.



Малък, голям, не ме интересува. Писа ли за еклерите във вашия форум - писа. Айде изчезвай!

Delija
Мнения: 329
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот Delija » 24 апр 2023 21:30

Аз честно бях заблуден, че НОМЕР14 е от нашите, понеже с този номер на гърба игра за нас Георги Божилов, немалко години ...

Ама нейсе. Сега не го разбирам това, да ходиш на мач на отбор, на който не си фен - за да наблюдаваш някакъв евромач, пък било то и с Еврогранд ...

Както и да е, за мача утре - първоначалният ми инстинкт подсказваше победа за нас с 2-3 гола разлика, после дойде душът със съдиите, сега си мисля, че всичко ще се реши на реванша. Напред Моряци!!!!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот helemong » 24 апр 2023 23:39

Паркираха привечер автобуса на Димят и взеха да излизат едни изплашени патладжани. Готови са да напълнят шалварите. Не видях мургавия "гражданин" Петричев от Велинград за да му поискам автограф. Този титан на писане на декларации не е за изпускане. Успешните футболни деятели Петричев и Александров (ухото на гелосания в БМФ) ще са на Тича и ще бъдат нахранени подобаващо ако откажат автографи. Чинков, какво да се хаби човек с Чинков. Кажи му името Чинков и няма какво да го обиждаш повече. На някой места в България вместо женски полов орган използват Чинков.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот ShooterMan » 25 апр 2023 00:19

А моя първоначален инстинкт беше, че рефера Чинков ще ги бута към победата и т.н., но на втора мисъл:
1. Мача с ЦСКА им е много по-важния и ако утре изпукат един як съдийски патрон, то срещу ЦСКА ще е много по-трудно да се случи.
2. Назначението на Чинков е по-скоро да има рефер, който да не им вдига картони на важните играчи, отколкото да ги бутне до победата - едното е критично важно, другото не.
Остава да стъпим много яко в тоя мач, да ги накараме да се понасерат доволно, а Чинков смятам, че последната му задача ще е да търси Лудогорец победата, а по-скоро да ги съхрани от контузии и картони. 2-3:0 е условието за това хахах
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1236
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот Veso1913 » 25 апр 2023 09:54

ShooterMan написа:А моя първоначален инстинкт беше, че рефера Чинков ще ги бута към победата и т.н., но на втора мисъл:
1. Мача с ЦСКА им е много по-важния и ако утре изпукат един як съдийски патрон, то срещу ЦСКА ще е много по-трудно да се случи.
2. Назначението на Чинков е по-скоро да има рефер, който да не им вдига картони на важните играчи, отколкото да ги бутне до победата - едното е критично важно, другото не.
Остава да стъпим много яко в тоя мач, да ги накараме да се понасерат доволно, а Чинков смятам, че последната му задача ще е да търси Лудогорец победата, а по-скоро да ги съхрани от контузии и картони. 2-3:0 е условието за това хахах

Има логика в това което си написал,но невдигането на картони на лудите,не означава спестяване на картони за нас,което е поо лошото.Защото оня ден,след нашата победа над Ботев и ПРЕДИ мача на Левски,коментаторите обясняваха как Левски са на една крачка от бронзовите медали.Така че въпросчето е ,къде точно сме в схемите на Боби и Ко.Според мен варианта едно ритане за щастие в шестицата и надлежно избутване на шестото място за сметка на знаете кого,без никакъв шанс за Европа нито през медали,нито през купа,нито през седмо място виси над главите ни.Защото това коетоо се практикува в БГ не е точно футбол,а една игра от рода-ти на мен,аз на теб.Днес е ДЕНЯТ на Черно море,който може да даде началото на края в осмислянето на сезона.Игрово сме много добре,остава да успеем да се преборим и със зависимостите на съдиите.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Vladislav
Мнения: 1603
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот Vladislav » 25 апр 2023 10:53

Трябва да се възползваме максимално от шанса, че на Лудогорец им предстои мач, който не могат да си позволят да загубят. За реванша не се знае каква ще е ситуацията. Ние в шестицата вероятно така или иначе ще влезем, както и едва ли ще стопим разликата с числата. Затова съм ЗА да излизаме днес за всичко с риск да пожертваме следващите един или два мача. После газим плебеите и всичко е точно. Между другото днешния отговорник за ВАР в ролята си на главен съдия не отсъди 100% дузпа вчера за Септември. Нищо че гледа и на телевизора.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Лудогорец/ 25.04 вторник 18.30

Мнениеот Eastern » 25 апр 2023 11:17

Фенове на Черно море устроиха шумна нощ за Лудогорец (ВИДЕО)
https://vsport.bg/fenove-na-cherno-more ... ecz-video/


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта