24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот rodman » 17 мар 2023 19:11

icko65 написа:Никой не се сеща...Честита победа моряци..Браво

Необходима и ценна победа, честито и от мен!!! На всички! На тези, които бяхме на Тича, въпреки гениалния начален час!!! Както и на отсъствалите по една или друга причина!
Симпатичните момчета от Септември не са критерий, но днес видяхме нелоши неща от нашите. Пожелавам ползотворна работа в паузата и БИЙ ЧОРБАТА
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 17 мар 2023 19:34

голяма победа днеска ...мача се разви мн добре ...дано контузените се оправят обаче :)

иначе мн ме кефи Исмаил Иса ...аз доста говорех, че му трябва време след като не беше тренирал и прочие в тоя род ....но си признавам, че и аз в един момент се разколебах и взех да мисля, че няма да го бъде :) ама нещо много се разигра момчето и играе нааправо перфектно, ще кажеш че е смъкнал 10 години :)))
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Eastern » 17 мар 2023 20:06

Добра победа. Сула и Иса бяха над всички. Велев отново статист, но това едва ли може да изненада някой. От новите мисля че Дакай се представи стабилно, жалко за Пачеко, доста надъхано влезе. Бейхан също ми се понрави за малкото време на терена. Дано паузата се отрази добре и контузените се възтановят.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот 'enki' » 17 мар 2023 20:22

Честита победа! Млад и симпатичен отбор на Септември, който се опитва да играе футбол. Изключителен Иса. Обори всичките ми опасения и аз лично се извинявам, че рано-рано го отписах. Та Иса, два мача - 3 гола и асистенция, общо сме вкарали 5 гола с него като титуляр, какво да коментирам повече.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4405
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот greenpeak » 17 мар 2023 20:23

Честита победа, головете ми харесаха пак!

deadlock
Мнения: 127
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот deadlock » 17 мар 2023 20:24

Безумен начален час, но от нашето БФС толкова.

Въпреки това - добър мач за Черно Море и най-накрая да не треперим за домакинска победа. Иса опроверга всички и изживява втора футболна младост, малко като Чупо-Мотинг в Байерн. Той и Сула бяха най-отличаващите се играчи днес, но всички останали се справиха прекрасно. Дано играем така и след паузата.

Редно е да се похвали и Септември, които играят предимно с българи и налагат млади момчета! Не мога да кажа, че се представиха зле и се вижда, че младите български момчета с нищо не са по-малко от разни съмнителни легионери.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ShooterMan » 17 мар 2023 20:28

Доволен съм от видяното, но все пак да не забравяме, че играхме със Септември. Ще отлича 3 положителни нюанса. 1 - Иса - навлязъл е във форма по някакъв начин и отново е страховито оръжие. В пълна сила това важи и за двойката Сула-Алекс, особено Сула!. 2. Много добро впечатление направи Арлинд Дакай. Всъщност мача беше на добро ниво, защото Дакай игра, а на Васката до Велев, което гарантира джаскане, нито един точен пас и антифутбол. 3. - за мен това е най-положителното - Дробаров! Макето директно влезе и "заспа" на мястото си в добрия смисъл! Дялън камък! Сами видяхте, веднага се успокоихме отзад, веднага започнахме да изнасяме топката сносно и разбира се - Влатко заби и гол с глава от корнер, като това е втория гол вкаран от централен защитник така....от предния негов такъв срещу Арда. Още един показател над който трябва да се замислим. Но смятам веднага се усети връщането на Влатко, ама веднага и това е много добре предвид идващите решаващи мачове. Влатко, Наско, Ники Златев, Дани Димов - имаме хора, които трябва да понаваксат, но индикациите са добри. Не знам какво му стана на ПачекоВ, не може да го оценим, но показа, че е нахъсан, бърз и злобен играч по начина, по който спечели корнера, агресивен. Ако покаже и техника и центриране - цена няма да има. Надявам се и от туристическата агенция, която ни изпрати двамата бразилски туристи най-накрая да дадат и визите.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 17 мар 2023 20:48

Пачеков дано не е мн чуплив като оня латвиеца какъв беше Каспарчус май ...дето вкара гол и след 5 мин. се контузи и не помня дали го видяхме вече :) иначе и мен Септември най-мн ме кефят от софийските отбори... а пък и не играха грубо, накрая към 90 мин. взеха нещо да се изнервят май, но той мача свърши :)
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ticha i vladislav » 17 мар 2023 21:53

Честита победа,Моряци!
Много добре ни се получи мача.За мен Септември са излишен отбор-без публика,без стадион,ако го няма тотото отдавна нямаше да ги има.Чак не се зарадвахме, както си трябва ,на головете.
Сула беше най-добрия ни играч,сложен на точното място момчето показа потенциала си.
Докато Алекс се мъчеше на десния фланг.
В средата трябва да са Панайотов,Алекс и Сула.
На Сашко Василев също му се иска да играе като защитник,не крило.
Иса си връща самочувствието.
Живко Атанасов е станал говорител отзад,на всяка секунда подвиква-истински капитан.
Имаме сили да бием латексите тире София!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1237
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Veso1913 » 18 мар 2023 08:51

Победа в стил "най добрата игра на Черно море".Един прероден Иса,оплют подобаващо от болшинството ни фенове,отново показа че е не само голмайстор,а и отборен играч,отдаден на идеята за отборната игра.И това от играч на тези години.Иса явно е решил да се превърне отново във фактор и го прави със завидно постоянство,без да мрънка и с много труд.Няма да изброявам всичките допринесли за добрата победа в точния момент.Само ще кажа,че вече имаме наистина сериозна нужда от дефанзивен полузащитник НЕЗАБАВНО.Бейхан показа че може да поеме тази роля,но може би в следващите сезони.Това видях аз като дупка в отбора.Иначе верятно атакуващата ни четворка е близко до това което искаме да виждаме.Просто връзката на опорния полузащитник с нападатели и защитници не е на ниво.Видя се и че без типични крила,когато се играе с едно докосване скороста на която се правят те просто нямат отговор.А и Иса е подготвен да играе както с центрирания,така и с извеждащи пасове.Очаквам от бразилските ни новопопълнения да излезе поне още един качествен футболист,но те май са инвестиция за следващото първенство.Пачеко се понрави,но май го форсираха и дано не си патим от това.Момчетоо изглеждаше за малкото време като човек решил да си грабне шанса.Но големият ТЕСТ наближава и дано извлечем позитиви от победата ,които да помогнат в отстраняването на оранжевите за КБ.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта