21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nobody007
Мнения: 363
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот Nobody007 » 27 фев 2023 21:41

Щях да си замълча, но прочетох мнение, което ме провокира да кажа и аз своето мнение.
Не споделям мнението, че има хейтъри. А още по-малко мненията на по-горе цитираните двама, защото тези мнения съвпадат с моето лично мнение по отношение на представянето на всеки един от нашите. Нещо повече - толкова са конкретни и точни, че нямам какво да добавя.
Всички се радваме на победата. Адмирации. Когато обаче видим слабости - логично е да има критика.
Всеки има своето лично право да дава мнението си относно играта на отбора.
Честита победа, моряци !!!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот 'enki' » 27 фев 2023 22:04

Ами честита победа като начало, потреперихме, но взехме трите точки. Гледах мача от мястото на събитието и което ми направи най-явно впечатление беше яловата ни игра в атака. Изградихме множество добри положение и комбинации, но сме много зле пред гола. Ако не беше дузпата, най-вероятно нямаше да вкараме гол.
Най-добър според мен този мач беше Васко, абсолютна хрътка е в средата на терена. Някой път недооценяван, той ни е най-постоянният играч, заедно с Виктор. Харесаха ми още Алекс и Вики. За Сашо Василев си взимам думите назад, днес ми се стори пълно дърво - направи куп грешки в опасни зони, а центриранията му бяха отчайващи. Надявам се просто да му е бил куц ден. Ангелов също се включи много добре.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот ShooterMan » 27 фев 2023 23:28

Забравих да добавя, че много ми харесва включването на Марто Дичев! И в атака много добре надиграваше Илкер Будинов, и в центъра направи едно много класно отиграване, и в защита, при това и в трите случая блесна с правилно позициониране и подход, което му беше очевидна слабост. Тези 10 мин. ме карат да мисля, че зимата е поработил добре, а и конкуренцията на Сашо Василев го е разбудила.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот ShooterMan » 27 фев 2023 23:31

rodman написа:ShooterMan, deadlock и всички останали хейтъри. Сигурно сте големи Черноморци... Но не мога да приема за такъв всеки ХРАЧЕЩ НЕСПИРНО ПО ФУТБОЛИСТ, НОСЕЩ ЕКИПА НА ЧЕРНО МОРЕ !!! Хейтърите тук (ако вярваме на анализите ИМ) са минимум помощник треньори. Ама не са. Колеги, нещо за game plan дали сте чували в школите, които сте завършили? Щом треньорът е видял нещо в качествата му, нямате право да избивате комплекси. В случая върху Стефан Велев. Хайде със здраве и само Черно море!!!

Ти какви качества видя днес? Обясни ни на нас, които виждаме друго, че да си сменим мнението.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Mariner
Мнения: 53
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот Mariner » 28 фев 2023 01:54

Аз също намирам за грозно да се обиждат индивидуално футболисти, които носят нашата фланелка. Едно е да кажеш, че някой е играл слабо и съвсем друго да го нападаш с обиди като ‘дърво’, ‘некадърник’ и т. н. Още повече, че за да играе въпросният фитболист, решението е на треньора, а не негово. Така се обижда не само футболиста, но и Илиян също.
За мача няма какво да се пише - гледали сме го поне 4-5 същия мач по рано през сезона. Даже и със същия отбор, но във Варна. Заслужавахме повече победата и я постигнахме най-вече с опит и рутина. Дано този гол даде самочувствие на Наско и не се спре до края на сезона да бележи. Много ми се иска Велислав също да се разпише най-накрая, заслужава го!

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот ShooterMan » 28 фев 2023 02:25

Mariner написа:Аз също намирам за грозно да се обиждат индивидуално футболисти, които носят нашата фланелка. Едно е да кажеш, че някой е играл слабо и съвсем друго да го нападаш с обиди като ‘дърво’, ‘некадърник’ и т. н. Още повече, че за да играе въпросният фитболист, решението е на треньора, а не негово. Така се обижда не само футболиста, но и Илиян също.

Направих си труда да прегледам мненията буква по буква и дума по дума и няма НИТО ЕДНА обида по адрес на Велев! Абсолютно НЯМА споменати думите дърво и некъдърник, които уж "цитира". Не ти ли е неудобно, както и на колегата rodman буквално да си измисляш неща, които никой не е казвал? Най-силната дума по адрес на Велев е моя - "безобразен". Да, напълно безобразен беше, можехме да получим точно 2 гола от негови грешки, елементарни, които повтаря постоянно откакто е тук. Не виждам какъв точно е проблема, когато всички виждат, че даден футболист не е на нивото да отбора да го кажем. Не е обида да констатираш, че даден футболист не отговаря на целите, които има клуба и не е в състояние да играе футбола, който приляга на тези цели. Освен всичко е и на пределна възраст. Колкото до решенията на треньора - те също трабва да се коментират и ще се коментират. И това е повече от нормално. Какво да коментираме от мач на нашия отбор? Естествено коментираме футболистите, съдията и решенията на треньора.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Mariner
Мнения: 53
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот Mariner » 28 фев 2023 03:22

ShooterMan написа:
Mariner написа:Аз също намирам за грозно да се обиждат индивидуално футболисти, които носят нашата фланелка. Едно е да кажеш, че някой е играл слабо и съвсем друго да го нападаш с обиди като ‘дърво’, ‘некадърник’ и т. н. Още повече, че за да играе въпросният фитболист, решението е на треньора, а не негово. Така се обижда не само футболиста, но и Илиян също.

Направих си труда да прегледам мненията буква по буква и дума по дума и няма НИТО ЕДНА обида по адрес на Велев! Абсолютно НЯМА споменати думите дърво и некъдърник, които уж "цитира". Не ти ли е неудобно, както и на колегата rodman буквално да си измисляш неща, които никой не е казвал? Най-силната дума по адрес на Велев е моя - "безобразен". Да, напълно безобразен беше, можехме да получим точно 2 гола от негови грешки, елементарни, които повтаря постоянно откакто е тук. Не виждам какъв точно е проблема, когато всички виждат, че даден футболист не е на нивото да отбора да го кажем. Не е обида да констатираш, че даден футболист не отговаря на целите, които има клуба и не е в състояние да играе футбола, който приляга на тези цели. Освен всичко е и на пределна възраст. Колкото до решенията на треньора - те също трабва да се коментират и ще се коментират. И това е повече от нормално. Какво да коментираме от мач на нашия отбор? Естествено коментираме футболистите, съдията и решенията на треньора.

Не визирам само коментарите за този мач. Прегледай си коментарите от преди и за Иса, Георгиев и др.
Сигурно 99% от нас не искаме да виждаме Велев на терена. Но уважението към клуба най-вече не ни дава право да го обиждаме както на стадиона, така и тук.
А иначе съм напълно съгласен с начина, по който си се изразил в този коментар.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот 'enki' » 28 фев 2023 10:23

Хайде стига с тази полит-коректност и цензура, даже бих казал - автоцензура, която битува. Форум означава място, където се споделят мнения - както позитивни, така и критични, а не само мнения, които пасват на главното убеждение. Хората, които коментират тук, по мое мнение винаги го правят с мисъл за доброто на Черно море, дори и да се случва да обидят някой футболист. Странно, преди няколко кръга имахме мач срещу Левски и тук нахлуха знайни и незнайни фенове на сините, които обиждаха наред отбора ни, без да имат ни най-малка основателност. Тогава ми се струваше много по-уместно да се защитава честта на играчите и треньора. И както казах, бях на стадиона в Благоевград и такова кълнене по футболистите отдавна не бях слушал, тея ни псуваха като хамали цял мач, Козирката ряпа да яде. Още ми кънти главата. Моето 'дърво' по адрес на Сашо Василев си е направо галене за ушите, в което съм напълно убеден за себе си - цялото първо полувреме игра пред очите ми.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4404
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 21 кръг /Пирин - Черно море/ 27.02 понеделник 17.30

Мнениеот greenpeak » 28 фев 2023 13:15

Когато някой от отбора ни играе слабо и не става, трябва свободно да се коментират проблемите!
Няма какво да се мълчи!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта