Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Sole » 03 дек 2022 22:53

Феноменален Матиас! Няма как да се откажеш от футбола след като си все още най-добрия в отбора!)

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот stanleys » 04 дек 2022 00:55

Аз лично бих направил всичко възможно да го задържа. И по 1 полувреме да играе, и по половин час да е - има още какво да даде на отбора.
Дано да видим още такъв футбол от отбора напролет, като през второто полувреме. Но трябва да се дава шанс и на креативните футболисти, не само дефанзивни халфове да играят.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ticha i vladislav » 04 дек 2022 11:26

Благодарим Матиас!
От много време не бях си пял от стадиона до колата след наш мач.
Браво на младежите ,които се включиха с голямо желание и хъс за победа.Само така се печелят титулярни места и се показва че не са по-слаби от чужденците.Локо Пв се напълнили с тъмнокожи,но те нямат духа на юношите ни.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 дек 2022 11:29

голям мач на нашите, браво момчета :) иначе лично аз предпочитам Курьор да спира с футбола или да иде в 3-4 дивизия във Франция както май е решил....... сега вчерашния мач беше безкрайно мотивиран явно от една страна, от друга страна и вратаря на противника според мен допусна 2 грешки, за да станат головете :) но Курьор почти цял полусезон не показа чак толкова добра игра и дори бяхме склонни да го държим резерва и да влиза за по 30 мин. ...а пък на човекът очевидно му се играе и иска по цял мач да играе, така че 3-4 дивизия Франция и да търси добри играчи за Черно море е по-добрата опция и за него и за нас може би :) другата причина е, че предпочитам да се разделим докато е на върха и е вкарал 2 гола и е непобеден за купата и т.н., отколкото примерно още 1 полусезон да го нареждаме ако не му тръгне играта..... в смисъл признавам, че и аз леко се разколебах по въпроса след мача вчера, но все пак.... искам Курьор да е герой, а не да го нареждам цял полусезон евентуално :))) освен това и тренера ни като го слага на върха на атаката не показва в повечето случаи нещо много добро, защото принципно винаги е играл на фланга..... абе не знам, каквото стане айде ....обаче ми се иска наистина Ангел Ангелов да получи повече шанс, защото за малкото време дето играе прави интересни неща..... лично аз Мимито винаги съм го харесвал повече от Сула, вчера направи и няколко супер ключови паса дето ако може да прави такива по-често ще ме възхити дори още повече, но в момента ни е сред най-повратливите играчи и ми е странно, че някои го слагат в един пакет с Мадито и искат да си тръгвал.... дано сега като го няма Клементе дето не знам какво точно е правил нещата да тръгнат още по-добре за Мимито и да разкрие пълния си потенциал
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 04 дек 2022 14:15

Някой знае ли дали и тази година 1/2 финалите са в 2 мача? Май, че го промениха на един, а и Илиан вчера точно това запита, на и аз се запитах...А жребието, както казваше Пената кога е?
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 577
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Eastern » 04 дек 2022 15:33

Трети кръг (1/4 финали)
Регламент
- В този кръг участват осемте победителя от Втори кръг.
- Осемте отбора чрез пълен жребий се разпределят в 4 двойки.
- Победителите в този етап се излъчват чрез отстраняване в една среща. При равенство в редовното време, се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията, се изпълняват дузпи.
- Домакин във всяка среща е първият изтеглен при жребия отбор от двойката.
- Четирите победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: _
Мачове: 5 април 2023 г.

Четвърти кръг (1/2 финали)
Регламент
- В този кръг участват четирите победителя от Трети кръг.
- Четирите отбора чрез пълен жребий се разпределят в 2 полуфинални двойки.
- Победителите в този етап се излъчват в елиминации в две срещи. При равенство в общия резултат от двата мача се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство в общия резултат и отбелязаните голове на чужд терен и след края на продълженията се изпълняват дузпи.
- Домакин в първата среща на всяка от двойките е първият изтеглен при жребия отбор от двойката.
- Двата победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: _
Мачове: 26 април 2023 г. и 3 май 2023 г.

Пети кръг (Финал)
Регламент
- В този кръг участват двата победителя от Четвърти кръг.
- Символичен домакин на финала е отборът от първата изтеглена полуфинална двойка.
- Финалът се играе на Национален стадион "Васил Левски" в София.
- Носителят на купата се излъчва в една среща. При равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути, а при ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи.

Мачове: 24 май 2023 г., сряда

източник: bulgarian-football.com

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 04 дек 2022 16:00

Сега викат след като Подуенци се подиграха с труда на Давидов, че жребия е на 12ти декември. Аз искам Спартак и дерби хаха
Последна промяна от ShooterMan на 04 дек 2022 16:01, променено общо 1 път.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 577
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Eastern » 04 дек 2022 16:01

Току що казаха че жребият е на 12-ти декември, дано се паднем със плебеите.

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 04 дек 2022 16:02

Eastern написа:Току що казаха че жребият е на 12-ти декември, дано се паднем със плебеите.

Дам...трябва да се види и за 1/2 финала. Май наистина правиха промяна се сещам, че се говореше и Илиан няма да пита току така. Един мач е по-добре.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 04 дек 2022 16:07

След плебса най-удачни са Арда, Локо Сф и Славия. С тази група няма значение къде е мача, 50:50. С останалите - Лудогорец, тирета, числа - изключително зависи кой ще е домакин. По принцип рецептата за Купа е да се промушим до Финала и там вече с фаворит някой, иначе през годините колкото фаворита сме биели рано рано....после курец. Добре е, че отбори от нашия калибър като Ботев ПД, Локо ПД и Берое са аут.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта