Купа на БГ /Литекс - Черно море/ 27.11 неделя 13.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1853
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Купа на БГ /Литекс - Черно море/ 27.11 неделя 13.30

Мнениеот olympic teteven » 28 ное 2022 22:36

moreto vn написа:
olympic teteven написа:Ясно ли е къде ще се играе мача. Досега оранжевите домакинстваха на нашия стадион. Дано ремонтът им да се забави и да изиграят и този мач в Тетевен.

Футболния ви терен по малък и от на Тича,поне на мен така ми се стори.Колкото до мача определено играч на мача беше Дюлгера.Иса преди да вкара гола изтърва два чисти гола.

Честно казано ми се щеше да гледам и Локо Пд на живо, ама ни отнехте това удоволствие :)
Иначе много народ бяхте. Сигурно колкото и ние от другия сектор, да не кажа, че и малко повече

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на БГ /Литекс - Черно море/ 27.11 неделя 13.30

Мнениеот ShooterMan » 29 ное 2022 07:41

olympic teteven написа:
moreto vn написа:
olympic teteven написа:Ясно ли е къде ще се играе мача. Досега оранжевите домакинстваха на нашия стадион. Дано ремонтът им да се забави и да изиграят и този мач в Тетевен.

Футболния ви терен по малък и от на Тича,поне на мен така ми се стори.Колкото до мача определено играч на мача беше Дюлгера.Иса преди да вкара гола изтърва два чисти гола.

Честно казано ми се щеше да гледам и Локо Пд на живо, ама ни отнехте това удоволствие :)
Иначе много народ бяхте. Сигурно колкото и ние от другия сектор, да не кажа, че и малко повече

Е, може да отскочиш до Варна и да ги гледаш на 03.12, ако въпроса е да гледаш Локо Пд ;).
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Купа на БГ /Литекс - Черно море/ 27.11 неделя 13.30

Мнениеот ogrizko » 29 ное 2022 10:22

ShooterMan написа:
olympic teteven написа:Честно казано ми се щеше да гледам и Локо Пд на живо, ама ни отнехте това удоволствие :)
Е, може да отскочиш до Варна и да ги гледаш на 03.12, ако въпроса е да гледаш Локо Пд ;).

той човека му се искаше до полуфинала да си гледа мачове все на живо на техния стадион и само за финала би се разкарал до някой друг стадион, за да може после пак на живо да си гледа и купата в тяхната витрина :)))
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Alexandrov93 и 9 госта