Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот mursusaid » 04 юни 2024 10:46

Alexandrov93 написа:Без да искам да ви обиждам, но имам чувството, че сте братя на Иса. Този човек когато играе сме винаги с човек по-малко. Просто не фигурира. Уеслен като централен нападател срещу тирето си беше много по-добра опция. Несравнима. Иса, не знам дали заради годините или нещо друго, но е чист фигурант във всеки наш мач. Това момче като си го представя в ЕКТ и ми прилошава..

Ти сериозно ли.. :o :) :o :lol:
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Контакти:

Мнениеот Iceberg » 04 юни 2024 10:53

Вратар стартира подготовка с Черно море
преди 33 секунди
https://vsport.bg/vratar-startira-podgo ... XZvzTqcsif

Черно море реши въпроса със заместването на напусналия национал Иван Дюлгеров. Вместо него под рамката на варненци през следващия сезон ще бъде Пламен Илиев. Бившият вратар на Левски и Лудогорец вече е постигнал споразумение, съобщава „Тема Спорт“. 32-годишният вратар в момента е свободен агент. За последно той игра в румънския Университатя Клуж.

24-годишният Дюлгеров бе несменяем титуляр за варненци през изминалата кампания. Той обаче не пожела да поднови договора си с клуба и напусна като свободен агент. Сериозен интерес към юношата на моряците има от няколко шотландски тима. Очаква се скоро да се разбере къде той ще продължи кариерата си.

Пламен Илиев е бивш национал. У нас той проби с Видима-Раковски, който след това бе привлечен от Левски. През 2015/16 той бе продаден на Ботошани, след което игра за още един румънски тим – Астра. В началото на 2019-а Илиев премина в Лудогорец, а през есента на 2021-а отиде в Динамо Букурещ, откъдето бе трансфериран в Херманщадт.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 04 юни 2024 11:53

ако е вярно за Пламен Илиев, аз съм доволен от неговото идване :) българин, с достатъчно опит и качества ...надявам се да му тръгнат нещата при нас, защото вратарския пост е от изключителна важност :) освен това имаме млади вратари, на които може евентуално да им помогне да се развият...

напред и без да вземаме никого сме добре - Брено, Уеслен, Иса...

може да пробваме да вземем едно крило, но ми се иска да е изключително бърза, за да внесе нещо различно към отбора :) Берк се надявам да получава повече шанс, но все пак трябва да вземем поне 1 играч в центъра ако махнем и Сула

задължително 1 бек и сме готови :) като цяло и сега не сме зле, надявам се Милушев и Златев да се разгърнат, и Велислав
Изображение

Alexandrov93
Контакти:

Мнениеот Alexandrov93 » 04 юни 2024 12:38

mursusaid написа:
Alexandrov93 написа:Без да искам да ви обиждам, но имам чувството, че сте братя на Иса. Този човек когато играе сме винаги с човек по-малко. Просто не фигурира. Уеслен като централен нападател срещу тирето си беше много по-добра опция. Несравнима. Иса, не знам дали заради годините или нещо друго, но е чист фигурант във всеки наш мач. Това момче като си го представя в ЕКТ и ми прилошава..

Категорично. И тъй като той няма един силен мач, мога да ти предложа да ми кажеш ти в кой мач от следващия сезон, ще го гледаме заедно и ще видим колко пъти ще пипне топката и ще направи нещо с нея, различно от това да я загуби или върне назад. Просто съм убеден в думите си за този човек. Единственият футболист от отбора, който за мен е излишен, камоли за титуляр.

deadlock
Контакти:

Мнениеот deadlock » 04 юни 2024 13:10

Тигъра не е никак лош вратар, вече е и доста опитен. Дано и другите трансфери да не се бавят много-много, за да може да имаме възможно най-много опции преди първите мачове.

За резерва Иса си е перфектен. При все, че имаме Брено и Уеслен като варианти както на върха на атаката, така и по крилото има смисъл от него. Виждаме както става - Наско Илиев най-вероятно напуска, Брено беше контузен, Уеслен му счупиха челюстта. И при този развой увисваме. А за излишни футболисти - Пашеко и Мишаел водят всякакви класации за некадърност и излишни играчи. Прекрасно е, че най-накрая ще ги разкарат.

Задължително 2 бека и халф, както и повече минути този сезон за Бейхан, Милушев, Златев, Василев и Стефанов.

Nobody007
Контакти:

Мнениеот Nobody007 » 04 юни 2024 13:56

Alexandrov93 написа:
mursusaid написа:

Категорично. И тъй като той няма един силен мач, мога да ти предложа да ми кажеш ти в кой мач от следващия сезон, ще го гледаме заедно и ще видим колко пъти ще пипне топката и ще направи нещо с нея, различно от това да я загуби или върне назад. Просто съм убеден в думите си за този човек. Единственият футболист от отбора, който за мен е излишен, камоли за титуляр.

Има си треньори, които определено по-добре от нас преценяват качествата и способностите на всеки един от футболистите.
Исмаил Иса е опитен таран и точно благодарение на този му опит има чувство за пласиране, което е изключително ценно качество за един реализатор (справка - първия ни гол срещу Левски на "Тича"). Отделно - играе добре с глава и е ценен в статичните ситуации (сещам се веднага за единия от двата му гола на "Тича" (след ъглов удар) ... за победата ни на "Тича" с 2:1).

Освен това - контузиите се случват често както виждаме. Имаме ли яснота кога точно Брено и Уеслен ще заиграят... и то във върхова форма ?!! Към момента имаме един сериозно контузен и един възстановяващ се от тежка и дълга контузия бразилци. Има си треньори, които преценяват, а между другото - само след месец стартират мачовете, т.е. няма никакво време. Иса е ценен дори и в ситуацията да бъде резерва на двамата бразилци, които дано скоро се възстановят и същите като начало ще записват минути като резервни варианти за да влязат във форма. Не са роботи.
Това мисля по въпроса и не ангажирам никого с мнението си.

Alexandrov93
Контакти:

Мнениеот Alexandrov93 » 04 юни 2024 14:34

deadlock написа:А за излишни футболисти - Пашеко и Мишаел водят всякакви класации за некадърност и излишни играчи. Прекрасно е, че най-накрая ще ги разкарат.

Бих казал, че в и двата футболисти има много талант и много повече участват в играта за 5 минути, отколкото Иса за 90. Особено Пашеко е незаменим според мен. Мишаел също, просто не му беше даден достатъчно шанс.

(справка - първия ни гол срещу Левски на "Тича"). Отделно - играе добре с глава и е ценен в статичните ситуации (сещам се веднага за единия от двата му гола на "Тича" (след ъглов удар) ... за победата ни на "Тича" с 2:1).

Е да дадеш 1 пример (голът срещу Левски) за 35 мача игра не говори достатъчно добре за неговата ефективност. Помниш ли последните му 3 гола с глава или ще трябва да се върнем към 2014-та, за да стигнем до тях?

Ent
Контакти:

Мнениеот Ent » 04 юни 2024 14:41

Трябва да се пробвате за футболни мениджъри. Все някой ще излъжете. Използвате думи като изключителен, незаменим и уникален, за Иса, Пашеко и Димов. Лошо няма, но това превъзнасяне на играчите не помага нито на тях нито на вас.

Потребителски аватар
mursusaid
Контакти:

Мнениеот mursusaid » 05 юни 2024 08:05

Ръководството на Черно море иска да привлече централния нападател Билал Бари, пише "Тема спорт". Вчера 26-годишният таран се раздели с Левски, а шефовете на варненци са действали светкавично и вече са излезли с предложение до французина с марокански корени.
Бари не попада в концепцията на новия треньор на Левски Станислав Генчев, който иска на "Герена" национала Алекс Колев, с когото работи в Крумовград. През пролетта Бари се завърна на терена след дълго лечение на контузия. През септември 2022 година той скъса кръстна връзка на коляното, а след това претърпя няколко хирургически интервенции. Все пак играчът положи максимални усилия да се възстанови. А Левски не искаха да рискуват и да го натоварват прекалено. Така Бари игра в 6 шампионатни двубоя през 2024 г., а във всичките бе използван като резерва. Той престоя на игрището 106 минути, като не успя да се разпише, но пък получи 2 жълти картона. Ако се стигне до негов трансфер на "Тича" обаче, нападателят няма да има нужда от дълга адаптация, защото познава добре отборите у нас.
Билал Бари е от типа футболисти, които Илиан Илиев харесва. Причината е, че не играе само в нападение. Напротив - бившият футболист на Левски е много полезен и в дефанзивен план, като добре участва в пресирането на противниковите защитници.

Черно море ще трябва да бъде активен на трансферния пазар. На "Тича" вече са постигнали договорка с вратаря Пламен Илиев. Той трябва да замести напускащия със свободен трансфер Иван Дюлгеров."

Това от Спортал цитирайки тема спорт

Не знам дали въобще има нещо вярно,или някой просто иска да го лансира този.
Но тъй като е лято и е естествено да се спекулира с трансфери, го оставям това тук :)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Veso1913
Контакти:

Мнениеот Veso1913 » 05 юни 2024 09:22

Билал Бари не е типичният голмайстор,но е човек който се влага максимално по време на мачовете.Типичен отборен играч.След контузията не зная дали ще е същият,но предполагам евентуално привличане да е оправдан риск.А и има сериозен опит в БГ първенството,така че ще ни е от полза.Дано е вярна информацията,макар че може и да е фейк.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Върни се в “Черно море”