Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

stanleys
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот stanleys » 28 май 2024 10:13

Едва ли има някакъв шанс, но си мисля че няма да е лошо играч като Тони Тасев да дойде при нас, винаги ми е правил добро впечатление, ще даде повече острота в атака.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 28 май 2024 21:37

Черно море има 2 много силни коза в момента за привличане на нови играчи - 1. евротурнири 2. Илиан Илиев

Половината играчи в национала са от Черно море :)))

лично аз не съм притеснен толкова от смяната на играчите, един отбор като постигне някакъв максимум е добре да има освежаване, за да се поддържа глада и мотивацията в играчите и т.н., чисто психологически ми изглежда добре да се промени и освежи част от съблекалнята, защото според мен след такъв тежък сезон и борба на кръв всеки мач със сигурност има натрупана психологическа умора и напрежение :) преди малко пуснах част от възможните съперници и ако нямаме уникален късмет с жребия, то шансовете ни не са мн големи... така че някакъв уникален пробив в европа трудно ще направим, макар да си го пожелаваме разбира се!

най-важно е да намерим читав вратар със сигурност!!! оттам насетне другите позиции може да се преценява къде може да се дава шанс на младежите, къде да търсим нови попълнения... може би и бек трябва да вземем, защото Цецо често му се случват контузии напоследък..... за другите позиции може да се дава шанс на Берк, Златев, Милушев, Веселински и т.н., ще е интересно :))
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 30 май 2024 19:03

Черно море се раздели с ляв бек
dsport.bg

Черно море и левият краен бранител Мартин Дичев се разделят, съобщиха от клуба. Юношата на „моряците“ разтрогва договора си с клуба по взаимно съгласие.

23-годишният играч се присъедини към мъжкия тим на варненци през сезон 2020/2021, като до момента записа 45 мача за първенство.

Ръководството на Черно море благодари за отдадеността на Дичев по време на престоя му на „Тича“ и му пожелава успех занапред.
======================
това признавам, че не го очаквах ...интересни дали имаме договорка с някакъв ляв бек, но излиза, че трябва 2 бека да търсим ???
Изображение

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 30 май 2024 19:39

Лошата новина е ,че Илиан ще води отбора до края на участието ни в ЕКТ, но не по късно от септември. Веско Бранимиров поема отбора след Илиан.

deadlock
Контакти:

Мнениеот deadlock » 30 май 2024 21:13

Очаквана раздяла и честно казано се радвам за Дичев. Не знам защо не получи шанс. Направи 1 грешка с Ботев и беше забит на пейката. А ние откъм бекове сме изключително къси - Дани Мартин, Панов и Попов, който ще бъде продаден.

Надявам се, че Василев също ще получи шанс през сезона.

Новината за Илиев също не ме изненадва. Предполагам договорка с БФС.

Delija
Контакти:

Мнениеот Delija » 30 май 2024 22:50

Sole написа:Лошата новина е ,че Илиан ще води отбора до края на участието ни в ЕКТ, но не по късно от септември. Веско Бранимиров поема отбора след Илиан.

Ти верно ли го изсра това нещо тука???
Треньора, който ни изведе до сребърните медали (Топ класиране при наличието на Лудогорец, който смачкахме в 2 от 3 мача), с бюджет от макс 5 млн лв????
Има си пълното право да води отбора в Евро мачовете, колкото и да не ти е на сърце!

Не знам какво имаш против Илиан, ама ще ти споделя, че познавам Веско от както сме били 5-годишни пишлемета! Той си е пич от всякъде, но към момента старшията си е Илиан, който постигна този резултат!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 31 май 2024 00:58

Delija написа:
Sole написа:Лошата новина е ,че Илиан ще води отбора до края на участието ни в ЕКТ, но не по късно от септември. Веско Бранимиров поема отбора след Илиан.

Треньора, който ни изведе до сребърните медали (Топ класиране при наличието на Лудогорец, който смачкахме в 2 от 3 мача), с бюджет от макс 5 млн лв????
Има си пълното право да води отбора в Евро мачовете, колкото и да не ти е на сърце!

Не знам какво имаш против Илиан, ама ще ти споделя, че познавам Веско от както сме били 5-годишни пишлемета! Той си е пич от всякъде, но към момента старшията си е Илиан, който постигна този резултат!

Точно обратното е смисълът!Май само ти не си разбрал написаното) В превод : Лоша новина в смисъл,че Илиан трябваше го оставят да съвместява треньор на Черно море и националния. а не само до края на участиетио ни в ЕКТ или до м.септрмври /което настъпи по рано/ Задължително трябва Илиан докато работи за национала да не напуска Черно море! А БФС/Гонзо/ елиминирват Илиан от Черно море за благото на шопските отбори като го изолират от Тича като треньор единствено на националите.

Delija
Контакти:

Мнениеот Delija » 31 май 2024 06:55

Sole написа:
Delija написа:

Точно обратното е смисълът!Май само ти не си разбрал написаното) В превод : Лоша новина в смисъл,че Илиан трябваше го оставят да съвместява треньор на Черно море и националния. а не само до края на участиетио ни в ЕКТ или до м.септрмври /което настъпи по рано/ Задължително трябва Илиан докато работи за национала да не напуска Черно море! А БФС/Гонзо/ елиминирват Илиан от Черно море за благото на шопските отбори като го изолират от Тича като треньор единствено на националите.

Извинявай, наистина грешно съм разбрал.
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Батстанчо
Контакти:

Мнениеот Батстанчо » 31 май 2024 08:38

Все някога ще си замине Илиан. Какъв по-добър вариант от наше момче и Моряк до мозъка на костите си да продължи по същите релси. Дори може да се каже, че пътят му е като този на Илиан и ще се учи от него още няколко месеца. Ако наистина ше има смяна, то Веско е най-добрия вариант. Сега трябва да се взимат спешно играчи, но с мисъл за след ЕКТ. Някой спомена за Ертан и Тони Тасев. Има ли вариант за някой от двамата? Колко е сигурно, че Виктор си заминава? Мисля, че Пламен Илиев ще е добър вариант за вратата. Ковальов също би се справил добре.

Пожелавам си/ви много силен отбор и страхотни мачове, разбира се с класиране в групите!

Само "ТИЧА"
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
icko65
Контакти:

Мнениеот icko65 » 31 май 2024 12:24

Новина от последните минути....Илиан Илиев остава наставник и на Морето и на национала...
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Върни се в “Черно море”