Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот greenpeak » 21 фев 2024 15:49

Delija написа:Аз очаквах повече, като трансферна сума:

https://www.transfermarkt.de/alex-fernandes/transfers/spieler/983977


В сайта на Красен Кралев: ЧЕРНО МОРЕ ПРОДАДЕ АЛЕКС ФЕРНАНДЕС ЗА 850 000 ЕВРО
Според информация на Novsport.com трансферната сума е 850 000 евро и с бонусите ще премине над 1 милион евро.
https://www.novsport.com/news3272343_1003.html

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Delija » 21 фев 2024 15:55

greenpeak написа:
Delija написа:Аз очаквах повече, като трансферна сума:

https://www.transfermarkt.de/alex-fernandes/transfers/spieler/983977


В сайта на Красен Кралев: ЧЕРНО МОРЕ ПРОДАДЕ АЛЕКС ФЕРНАНДЕС ЗА 850 000 ЕВРО
Според информация на Novsport.com трансферната сума е 850 000 евро и с бонусите ще премине над 1 милион евро.
https://www.novsport.com/news3272343_1003.html


Така вече по-бива 8-)
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Vladislav » 21 фев 2024 16:30

Тези ги гледам са на изпадънка в съветското първенство, продължавам да твърдя че ако беше останал до лятото щеше да играе в по- нормален отбор и за повече пари.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот greenpeak » 21 фев 2024 16:38

АФ, пак го казвам, няма физика за руското първенство!
Там футболът е силов и с много тичане и единоборства, а бразилчето е дебело, мързеливо и все някой друг му е виновен.
Отделно климатът в РФ няма да му понесе :mrgreen: !

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Ent » 21 фев 2024 18:12

Ей нямате мира. Човекът бе продаден , пари влязоха в клуба и пак не спирате с глупостите. Дебел бил, мързелив и какви ли не простотии. Момчето си е футболист отвсякъде и е нормално да иска да се махне от това куцо първенство.

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Vladislav » 21 фев 2024 18:30

Ent написа:Ей нямате мира. Човекът бе продаден , пари влязоха в клуба и пак не спирате с глупостите. Дебел бил, мързелив и какви ли не простотии. Момчето си е футболист отвсякъде и е нормално да иска да се махне от това куцо първенство.

То защото руското е цъфнало и вързало. Няма Европа, няма нищо. А руската Б група съм убеден че е топ. Не казвам че не е футболист, дори напротив. Просто не е човек на който може да се разчита. И да- при предното му мрънкане беше дебел, мързелив- не.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот 'enki' » 21 фев 2024 18:35

Аве пълен мърльо, като не му харесва първенството да не е идвал. Аз ли съм му подписал договора. Да ходи да си чупи главата в Калининград. И там бързо ще го видят що за стока е, сърдиткото.

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Ent » 21 фев 2024 20:00

Интересно зашо не ви бе таква реакцията при идентични случаи в миналото. Много са примерите на чужденци, които са поискали увеличение на заплатата и отговорът не ТИМ бе да ги държат извън групата до края на договора им и да не вземат стотинка за тях. Периш. Каруча, и т.н. ама тогава нямаше клетви и обвинения. Страшни жалкари и неблагодарници сте всичи които плюете по Алекс. Момчето не е казало и една лоша дум за феновете, даже им благодари за подкрепата, Добре, че не знае български, да разбере каква отвратителна публика сме.

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Ent » 21 фев 2024 20:01

Vladislav написа:
Ent написа:Ей нямате мира. Човекът бе продаден , пари влязоха в клуба и пак не спирате с глупостите. Дебел бил, мързелив и какви ли не простотии. Момчето си е футболист отвсякъде и е нормално да иска да се махне от това куцо първенство.

То защото руското е цъфнало и вързало. Няма Европа, няма нищо. А руската Б група съм убеден че е топ. Не казвам че не е футболист, дори напротив. Просто не е човек на който може да се разчита. И да- при предното му мрънкане беше дебел, мързелив- не.


Дебел не е бил никога. Европа както върви няма да видим и ние. В Русия ще вземе много повече пари и по никакъв наичн не ни е длъжен, нито е юноша нито нищо. Наистина не разбирам всичките клетви и обиди

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот deadlock » 21 фев 2024 20:09

Не знам защо се коментира още темата Фернандес. Продаден е, взехме добри пари за него. Като не му се играе тук и ще прави номера, няма смисъл да седи и да му се плащат заплатките. Жалко, защото клуба му подаде ръка, Илиев му прости и отново му гласува доверие, а той след 2 месеца реши да се изсере на метеното. Негово си решение. Дали му подхожда лигата, дали това, дали онова... мен лично изобщо не ме вълнува.

Жалкото е, че на нашите юноши не се гласува такова доверие като на Алекс, като на разни Пашековци и Мишаелци. Василев и Златев бяха забивани на пейките след 2 слаби мача, но ако ще е за разни неблагодарни пришълци ще ги търпим и ще им даваме шанс, въпркеки че в голям процент от случаите са абсолютен въздух под налягане. Милушев ще е следващия, който ще гледа как минутите му отиват, за да може да играят ментетата Пашеко и Мишаел. Това е тъжното


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта