12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Ron Jeremy » 30 сеп 2022 22:31

LoveAndPeace написа:Съдийската четворка варненци ли бяха ?
Изображение
Много обичате да словоблудствате посока София , но когато не ви изнася ни вопъл , ни стон.......

Ние разчитаме на четиридесет годишно приятелство и на синоптика
ex Popeye

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот mursusaid » 30 сеп 2022 23:15

LoveAndPeace написа:Съдийската четворка варненци ли бяха ?
Изображение
Много обичате да словоблудствате посока София , но когато не ви изнася ни вопъл , ни стон.......


Ей ,затапи ни.Браво.Не мога да спя сега, мислех че никой не го е видял.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Eastern » 01 окт 2022 07:34

Отново проспано първо полувреме, но сякаш вече свикнахме със това поведение на отбора. Цялата промяна отново дойде от златното ни момче Златев! Пожелавам му да продължава във същият дух, на прав път е момчето!
Изобщо не съм съгласен със твърденията за Иса че е свършил със футбола. Първото полувреме нямахме едно създадено положение и тук най големи длъжници са халфовете и крилата. Вижда се и колко е важен Клементе във центъра на терена. На мен ще ми е интересно да видя схема със Курьор и Златев по крилата, Иса на върха и зад него Алекс Фернандес. Последният вчера също остави много добри впечатления.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот ogrizko » 01 окт 2022 09:27

Златев това му беше 4ти мач за 10 дни и затова нямаше как да е титуляр :)
иначе аз смятам, че като цяло нещо подготовката ни е сбъркана още от началото на сезона нашите не ми изглеждат в особено добра физическа форма.... или пък от натрупаните години вече, но Курьор, Васко ми се виждат по-бавни някак си :)
между другото Алекс Фернандез много тромав ми изглеждаше, но вчера беше по-добре и може заради контузията да е било ....и аз съм съгласен да му се даде шанс да видим какво може..... Панов също изглеждаше много бавен след контузията, дано срещу 1948 е по-добре
Изображение

Nobody007
Мнения: 363
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Nobody007 » 01 окт 2022 11:51

Браво за победата. Борихме се до последната минута и заслужено спечелихме.
Много пропуски направихме. А за Ботев - добри думи. От 2 положения вкараха един гол. Нищо общо с миналогодишния отбор срещу които вкарахме 5 гола.
Липсва ни реализатор. Слаба игра на средната линия.
Мимито и Кета - слаби, Сула неефективен при липсата на Клементе, който вкарваше ред и спокойствие в защитата ни когато е на терена.
Клементе липсваше много.
Златев - перфектен. Експлозивен и бърз.
Браво моряци!!!

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Varnauser » 01 окт 2022 13:16

LoveAndPeace написа:Съдийската четворка варненци ли бяха ?
Изображение
Много обичате да словоблудствате посока София , но когато не ви изнася ни вопъл , ни стон.......


Съдията не е варненец, софиянецо. Тук трябваше да отсъди дузпа, но със сигурност не го е направил, защото Съдийската комисия е наша.

Горното не е нито вопъл, нито стон.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4256
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот LoveAndPeace » 01 окт 2022 14:06

Varnauser написа: Съдията не е варненец, софиянецо. Тук трябваше да отсъди дузпа, но със сигурност не го е направил, защото Съдийската комисия е наша.

Горното не е нито вопъл, нито стон.

С две думи - Shit happens!
НО!!! Само когато е във ваша ползва , когато е във ваша вреда .......леле майко.
Подкупни съдии , шопски завери , конспирации :)
Удобно.

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Varnauser » 01 окт 2022 14:56

Ох... да, прав си! Бъди здрав!

P.S. "Усещане"? "...надежда всяка тука оставете.". :)

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2577
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Iceberg » 04 окт 2022 19:09

LoveAndPeace написа:
Varnauser написа: Съдията не е варненец, софиянецо. Тук трябваше да отсъди дузпа, но със сигурност не го е направил, защото Съдийската комисия е наша.

Горното не е нито вопъл, нито стон.

С две думи - Shit happens!
НО!!! Само когато е във ваша ползва , когато е във ваша вреда .......леле майко.
Подкупни съдии , шопски завери , конспирации :)
Удобно.


Шшш, алооо, бореца за "правда и свобода", къде си бе, защо мълчиш?! Къде са ти воплите и стоновете?! За чия полза беше гола след двойната игра с ръка в Заара, м?! На кого му е удобно сега, че мълчи и се кефи, като п*тка в нови гащи?! Нали беше много силен?! Къде са сега леля ти и майка ти - " .......леле майко."?! Мълчиш?! И по-добре, че иначе ще го отнесеш.. че оспами темата за един друг мач. Да не говорим за отменени наказания и какво ли не още.. Жалка картинка..
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4256
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот LoveAndPeace » 04 окт 2022 21:18

Iceberg написа:
LoveAndPeace написа:
Varnauser написа: Съдията не е варненец, софиянецо. Тук трябваше да отсъди дузпа, но със сигурност не го е направил, защото Съдийската комисия е наша.

Горното не е нито вопъл, нито стон.

С две думи - Shit happens!
НО!!! Само когато е във ваша ползва , когато е във ваша вреда .......леле майко.
Подкупни съдии , шопски завери , конспирации :)
Удобно.


Шшш, алооо, бореца за "правда и свобода", къде си бе, защо мълчиш?! Къде са ти воплите и стоновете?! За чия полза беше гола след двойната игра с ръка в Заара, м?! На кого му е удобно сега, че мълчи и се кефи, като п*тка в нови гащи?! Нали беше много силен?! Къде са сега леля ти и майка ти - " .......леле майко."?! Мълчиш?! И по-добре, че иначе ще го отнесеш.. че оспами темата за един друг мач. Да не говорим за отменени наказания и какво ли не още.. Жалка картинка..

За разлика от вашето негро , което си я пое баш с ръка за да ни биете 1:0 , Стефанов има лекичка среща с товарния влак (Караджов) преди топката да го удари в ръката.
П.С. Кога пускате билети за Черно море - Левски ??!Голям зор ви беше.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта