6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот 'enki' » 13 авг 2022 11:53

За 5 мача са ни вкарали само един гол и то на Армията, имаме 4 сухи мрежи. Взехме си всички важни мачове. Отборът беше скроен наново преди има-няма 2-3 месеца. На всичко отгоре играем винаги в жегите, нормално е да нямаме скорост. Според мен засега се справяме много над очакванията.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4408
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот greenpeak » 13 авг 2022 12:47

От към точките сме О.К., от към играта има повече очаквания като цяло.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 576
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Eastern » 13 авг 2022 13:00

За трети пореден мач показваме много лоша игра но благодарение на добрите изяви на защитата оцеляваме. Вчера пореден много добър мач направи Босанчич. Също стабилно се представиха Дюлгеров и Клементе, останалите в защита вчера хич не ми харесаха. Не искам да критикувам когато бием но ако продължаваме така по някое време ще забоксуваме здраво. Като изключим първите двайсетина минути през целято друго време само изритвахме топката напред. За мен най добър през тези двадесет минути беше точно Курьор! Чак и да се пенсионира ми се струва прекалено крайно, отправи един хубав удар и създаде 100% положение което Сула изтърва! След тези 20 минути и контузията на Сула се започна със обичайното разместване на позиции, грешни смени и едно голямо нищо! Дано се анализират грешките защото със по сериозни отбори със 20-30 добри минути на мач няма да е достатъчно.
Само Черно Море!

Delija
Мнения: 331
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Delija » 13 авг 2022 15:52

За пръв път ми се случва да гледам Морето на Тича и да не мога да се искажа категорично. Гледайки всички мачове от началото на сезона - всичко е супер! Историята помни отбори ставали шампиони с победи предимно с 1:0. От друга страна обаче, Черно море не контролираше мача с Пирин, което е обезпокоително.
Не може да се твърди категорично, че бруталното нарушение срещу Сула е причината да не доиграем мача прилично.
Имаше твърде много брак, особено при извеждащия пас, центриранията и завършващия удар. Според мен там се крие причината в неубедителната ни игра.
За мен освен Васил, Дюлгера, Босанчич и Матеус, също и Виктор изигра силен мач. Мимито добре се включи, но Велев ..., че и напред позициониран, не знам ... Според мен трябваше Закария да влезе да тормози защитниците им, тъй като Жеката видимо беше уморен второто полувреме.
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Veso1913 » 13 авг 2022 21:41

За мен това с недотам добрата/но за сметка на това ефективна/ игра е по скоро очаквано.За първи път от години имаме много класа във всички линии.Проблема е че на всеки отбор му трябва време за напасване,но се вижда че с класата която имаме печелим.Другият голям проблем е предоставен с любезното съдействие на БФС/Играем си мачовете в най големите възможни за игра горещини.Да,съперниците ни също играят с нас по същото време,но не всеки мач са така.Сигурен съм,че в следващите мачове/освен ако не останем без играчи с тези контузии/.отбора ще се представя все по добре.С Лудогорец нямаме сили да се борим,но с Левски и ЦСКА можем да го направим/стига да не ни рязнат съдиите както обикновено/,Но имам надежда за нещо по голямо тозии сезон,дори и без Жека.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта