28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 01 май 2022 20:39

Невероятно просто. Нямам думи. Само да кажем, че преди гола за Славия няма абсолютно никакво нарушение понеже Панов си игра с топката и крака му беше ниско и това, че оня направи някакво театро там ....си е негов проблем.

Обикновено аз съм от тия дето не обичат да коментират съдиите, но това днес е просто смешно. Чиста дузпа не надоха, от повторенията ясно се видя как играча на Славия си разпери допълнително ръката да може да си подведе топката. Сега някакво измислено нарушение от което падна гола. 2 тъча за нас близо до наказателното на Славия дето ги дадоха на тях.... че нищо не играем специално тоя мач е вярно, но ми писна вече от съдийски грешки. Особено при положение, че има ВАР, но и ВАР май почна да играе за някои отбори накрая. Явно се дава шанс на Левски да стигне до Европа дори и да падне за купата. Или не знам как да си го обясня иначе.

Мисля, че ако не бием до края губим шансове за 3-4 място.
Последна промяна от ogrizko на 01 май 2022 20:40, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот 'enki' » 01 май 2022 20:40

Аве айде да ги пенсионираме Велев и Вилела вече. Писна ми да ги гледам. Вилела няма гол, няма асистенция 2 години. Що за футболист е това. Пускай Златев, Милушев, Калин да им се радваме и да ги развиваме.

Сула и той само куци решения взима.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот 'enki' » 01 май 2022 20:44

сега и този мач ли ще пищим за съдиите. става смешно. вкараха си гол от футболно положение. нормално съдийство.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот sandi74 » 01 май 2022 20:55

Честита точка.Преборихте се за 5-тото място мъжката.Резултата 1:1 е прекрасен за Левски е вечен.При купа за Левски е вечен дори и четвъртия увяхва освен ако Левски е вечен не спечели с лекота 3-тото място.При купа на Тирето и 4-тото място дава право на бараж.

drvasko98
Мнения: 7072
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот drvasko98 » 01 май 2022 21:00

Неприятно развитие на нещата. Черно море ще трябва да бие Левски. Друго си беше да играе Черно море за 0-0 и после да вземе две победи над Лудогорец и ЦСКА-София, въпреки че има 4 от 4 загуби от тях. Сега ще се наложи да се поиграе футбол, дори и само в част от мача...

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 01 май 2022 21:15

Пак ще кажа относно Велев - до смяната му Черно Море беше с човек по-малко, но тъй като влезе Вилела - численото неравенство не се промени. 1 точка не е лошо, щеше да е много лошо да са 0. Така или иначе трябва да победим Левски, поради предимството им в преките мачове с нас, но изравним ли се с Ботев - ние имаме предимство, а разликата е 3 точки, важно беше да не е 4. Излизаме и размазваме надутия син балон (за пореден път), пъпчасалия плюнчо и Кордоба ги вадим от финала и съсипваме тотално сезона на отбора на всички власти. Прокобата е неразривно свързана с Черно Море и всички в Подуене знаят какво следва, те ЗНАЯТ, има прокоба и тя ще се задейства, хем ги бием, хем губят финала и няма да играят в ЕКТ. След мача Томислав реве, реве, реве и така ахахаха
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 577
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот Eastern » 01 май 2022 21:28

След интервюто на Илиев ми се струва че "ръчната" е дръпната от шефовете и отново не се борим за нищо! Като го знам какъв е по принцип, много спокоен ми изглеждаше!
Иначе за мача, ако се е играл наистина за мен е пълен абсурд да играем толкова страхливо срещу този отбор. Да извадиш Курьор за сметка на Сула, при положение че на терена е статист като Велев си е уникална глупост. Цецо Панов също е много трагичен във последно време (нещо характерно за него във важните мачове).
С оглед представянето ни в последно време не вярвам да достигнем бараж за евро турнирите, което ще е напълно резонно с оглед аматьорското управление на всички нива във нашият клуб!
И все пак, САМО ЧЕРНО МОРЕ!

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 01 май 2022 21:43

По-скоро директивата е отбора от Подуене да се набута в Европа. Нека да не правим генерални изводи, защото този мач най-важното беше да не бъде загубен, т.е. при загуба заставахме на 4 точки зад Ботев и ставаше много трудна работата. През целия мач играхме с планче за Х, което е типично за Илиан в такива моменти. Лошото беше, че ни се отвори шанса и за 3 точки, но безхаберно ги проиграхме. Въпреки това ще се повторя - статегически основното беше този мач да не се загуби!!! Другото ясно още преди да почне плейофа беше, че мача с Левски на Тича е нашия финал с или без 3 точки от Славия тази вечер (при задължителното условие да сме взели минимум 1). Дори при победа днес, загуба от подуенци приключва нещата. Освен това трябваше да се пазим и от картони, което също оказа ефект на играта ни, макар, че рефера съвсем целенасочено при първия безобиден фал на Дробаров веднага вкара гол за Левски, 0:1 с 5-тия ЖК на макето.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 369
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот Nobody007 » 01 май 2022 22:21

Жалко…
Пропуснат шанс за победа…
Много неща могат да се кажат,. Аз ще отбележа и подчертая едно от тях - видното старание на съдиите да добутат Левски до заветните ЕКТ. Доста усърдно се стараят… и добре се справят…
Толкова е видно, че чак е брутално.
Две неотсъдени чисти дузпи днес - първото за бутането на Курьор в наказателното поле, а второто за хандбалиста Виячки (парадоксално обявен за играч на мача)., който си пое с ръка топката… Срам за съдийството. Срам и за ВАР арбитрите…
А между другото… каква смешна дузпа бе отсъдена вчера на Герена срещу Ботев…. Смешна… За тях се свирят винаги.
Е… не е ли това, което наричаме … двоен стандарт ?!!

Нищо повече няма да коментирам. Излишно е…
П.С. Чакаме си арбитри от Варна за мача в петък с Левски, както те си доведоха Софиянци за мача на Герена…

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28/2 кръг /Славия - Черно море/ 01.05.22 неделя 19.00ч.

Мнениеот Sole » 02 май 2022 16:07

Този мач задължително трябваше да го вземем!Защото ни трябваха просто 2 поредни победи с/у Славия и Левски за да се окичим с бронза. Въпреки съдията мачът бе лесен за спечелване, но нашите не бяха достатъчно агресивни и мотивирани, което е учудващо. Иначе 100% дузпа за Черно море - смешно повеждане с ръка на топката в нак.поле и още по смешни анатомични обяснения от шопския коментатор "какво се считало ръка". ВАР, съдии, коментатори, журналистчета, Диемата с избирателните си повторения......всичко е нагласено в ползу "Левски вечен съдийски"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта