Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 05 сеп 2022 20:08

Абсолютно СПЕШНО трябва да се търси нападател!!! Казвам го от сега. СПЕШНО!!! Не бива да има никакви илюзи от тук насетне, че приключилия с футбола Иса може да запълни някаква дупка или, че ще го направи Курьор. Не. Днес беше предупреждението. Илиан да почва да търси спешно, връзки има, играчи знае.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 05 сеп 2022 21:56

ShooterMan написа:Абсолютно СПЕШНО трябва да се търси нападател!!! Казвам го от сега. СПЕШНО!!! Не бива да има никакви илюзи от тук насетне, че приключилия с футбола Иса може да запълни някаква дупка или, че ще го направи Курьор. Не. Днес беше предупреждението. Илиан да почва да търси спешно, връзки има, играчи знае.

ако това ще те успокои Илиан каза в интервюто, че ще се оглеждаме за някой свободен агент ...че може и защитник понеже имаме мн контузени ;) ама това, че ще се огледаме не се знае дали ще намерим подходящ ...ние и да искаме пари не може да дадем, защото затвориха вече прозорците..... втори като Сердюк малко трудно ще ни се падне толкова скоро ;)
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 06 сеп 2022 01:00

Напротив. Такива като Сердюк с лопата да ги ринеш из португалските и бразилски дивизии. Но това, което видях от Иса беше по-лошо отколкото го мислех - остави гола, ужасно бавен е, а с такава скорост просто не си за елита, преди и да не вкарваше се отличаваше със скорост и пас, сега и това няма. Илюзии не бива да има тука. Чух за защитника. Работата е сетила се Мара да се побара, защото още с контузията на Дани Димов беше ясно, че сме пробити. Макар, че подчертавам - Росен се справи днес, както се справи и в Пловдив, но е млад и несъвсем физически готов - пак се схвана и пак беше сменен, а Клементе като застана там...лелееее, 2 гола можеше да получим за 2 миниути от негови лоши заставания, човека няма нищо общо с централните защитници освен приличния ръст....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 06 сеп 2022 07:59

да ги ринеш ама дали са в момента свободни агенти? каквото е останало евентуало може да търсим и дали ще е във форма... напомусено и ел-жирафи не ми трябват ....освен всичко друго Сердюк имаше и голям характер така да кажем, иска да бяга, да гони, да се бори, да вкарва и не му пука къде и срещу кого играе.... такива като зе гомеш дето ще отбиват номера много :) а пък и сигурно няма да има добра подготовка и трябва да го чакаме .......май тая година лятната селекция може да продължи до зимната евентуално като гледам :)))
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 06 сеп 2022 11:42

Ами самия Сердюк кога беше взет? По никое време, октовмри. Разбира се, че ги има. Изобщо не го надценявай толкова. Просто Илиан си беше наумил да върне Иса и това е. Само, че вчера за минутите, в които Иса беше на терена и слепец видя, че е приключил с футбола, може би най-накрая го видя и Илиан.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 08 сеп 2022 18:06

https://www.youtube.com/watch?v=RKdIS_X-GFk
тоя Сердюк мн директен ли, искрен ли и аз не знам ...вика тренировките в 1948 по-добри били, в Черно море нямало конкуренция... лапешка работа ;)
Изображение

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Plovdiv_1926 » 08 сеп 2022 18:21

ogrizko написа:https://www.youtube.com/watch?v=RKdIS_X-GFk
тоя Сердюк мн директен ли, искрен ли и аз не знам ...вика тренировките в 1948 по-добри били, в Черно море нямало конкуренция... лапешка работа ;)

Тези палячовци имам чувството, че едвам ще влязат в шестицата, въпреки че в момента голям го вадят въпреки целия комфорт, който имат и това, че им спестиха едно гостуване с публика.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 08 сеп 2022 23:55

Не, каза, че тренировките се отличавали от Черно Море и били професионални. Като цяло това е може би най-голямата глупост от тези, които избълва. Не толкова нас, колкото плюе Илиан тука помислилия се бързо за звезда - Жека. Предвид битието на Жека до тук - в живота и футбола искам да кажа следното - нас да беше наплюл по-приемливо е и не толкова жалко. Но да плюе по човека, който го изкара от футболната кал, направи го професионален футболист и му даде хляба в ръцете е малко....недостойно. Жеката ми падна в очите с тази безсмислена и направо идиотска тирада. Вероятно с цел да се подмаже на феновете, нали знаете как е в ЦСКА и Левски, отиваш и трябва да ги величаеш, като най-лесния начин е да оплюеш предишния си клуб и фенове. ОПС....но това не е даже ЦСКА и няма никакви фенове. Да го питам Жека - абе Жека, какви фенове са ти пратили СМС-и бе? И 6-мата олигофрена ли? И какъв ЦСКА бе? Това е някакво бутафорно отборче на комплексари начело с най-големия такъв - Цеката. Жалко за Илиан Илиев, наистина, ако не беше Илиан Илиев този мамул Жеката сигурно вече щеше да е спрял и с аматьорския футбол, който играеше и като украински бежанец в Португалия щеше да се подвизава, да мести щайги на някой пазар за домати. Неблагодарник. И Огризко, никаква истина не казва, просто се подмазва на Любо Пенев и мнимите фенове, които са го излъгали, че ги има! Тоест, едно падение, низко падение. Единственото, което ме радва е, че знаете, че винаги съм бил резервиран към Сердюк и като към човек, и като към футболист. За чисто футболните качества - винаги съм казвал, че за мен Закария ги има в повече, а за човешките - мисля, че ги видяхме (а те си личаха от това, че като ги нападна Путин не хукна към дома си да го брани, а остави там баща си, майка си и брат си). Все едно. Минало е. Живи и здрави.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 09 сеп 2022 07:47

ShooterMan написа:Не, каза, че тренировките се отличавали от Черно Море и били професионални....... И Огризко, никаква истина не казва, просто се подмазва на Любо Пенев и мнимите фенове, които са го излъгали, че ги има!

може и това да е казал ....просто не очаквах да чуя нещо подобно и останах леко шокиран, а да връщам да слушам втори път такива глупости.... дори да я вярно няма как да говориш такова нещо някак си, досега не се сещам да съм слушал такова интервю никога... :) не мисля, че е видял нещо лошо от Черно море...... да не говорим, че му е малко рано за такива сравнения след 2 дни в софия.... като направи 2 подготовки с числата тогава да си говори като иска.....

иначе може и да си вярва, понеже по-натам пак така искрено и директно си казва, че отишъл в 1948, за да се развива и с цел да го продадат после в друг отбор понеже продавали....... това пък още по-голяма глупост и от това за професионалните тренировки, аз не се сещам за нито ама наистина нито един трансфер изходящ на числата .....може би е объркал двете четирибуквия, щото по-скоро другото цска продава..... абе почвам да се питам дали не е отишъл по погрешка на тренировките на саша илич вместо на любо пенев??? и без друго, супер професионалния любо пенев ....още не му е останало време да проведе един разговор 1 на 1 с най-скъпото си попълнение в отбора, да му каже какво очаква и изисква от него и ала-бала .....наистина много професионално, явно тук при нас отношенията са по-приятелски и родителски може би, докато там мн професионални.... държат се с него като обикновен работник :)))

ще види трансфер ама да не вземе скамейката да види, че там има и конкуренция дето вика....... Русев вкарва, Бастунов вкарва, Ради Кирилов и той..... само Сердюк чакат всички да ги избави от головата суша и немощ :))) май като се замисля оперативните маневри на Тройчо целят по-скоро да отслабят конкуренцията, вземаме Кирилов и Сердюк и отслабваме Славия и Черно море директно ....4 мача наказание за Илиан последния с 1948 ....2 мача домакински без публика за Локо Пд...... ей сега ще проверя програмата да видя дали ги няма числата пак някъде.... еми да, първия мач е срещу нас между впрочем....... обаче втория каква изненада се оказва пак срещу 1948.......... е не, нямам думи..... по една щастлива "случайност" облагодетелстван се оказва един отбор в края на веригата ........ама аз това още след мача с Пирин го казах, че тоя сезон 1948 ще са най-тласканите към отличията..... браво, Тройчо!!! много добра работа, оперативен директоре!!! :)))
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот mursusaid » 09 сеп 2022 07:52

ogrizko написа:https://www.youtube.com/watch?v=RKdIS_X-GFk
тоя Сердюк мн директен ли, искрен ли и аз не знам ...вика тренировките в 1948 по-добри били, в Черно море нямало конкуренция... лапешка работа ;)


Пълна пародия.
Мисля че вече може да затворим тази страница.Да си гледаме нашия отбор,въобще нямам желание да го коментирам вече тоя
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: KIL и 17 госта