Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

deadlock
Мнения: 127
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот deadlock » 01 сеп 2022 19:13

Varnauser написа:Кога за последен път сме платили за играч? Май 2008 г. за Жоро и Ели Маркес, на промоция от един несъществуващ вече клуб.

Дано Илиан намери читав ЦН!


Мисля, че последно пари бяхме дали на Левски за Райков. Нещо от порядъка на 200-300 хиляди лева. Може и да бъркам за сумата.

Прав му път на Сердюк. За мен лично странен избор, при положение, че числото имат тегава програма и не мисля, че ще могат да се борят за нещо. То и ние всеки сезон водим илюзорна борба, но както и да е. Като стил на игра Беншаа е абсолютно същия. Наистина по-добре сега да му вземат на Сердюк пари, отколкото да си тръгне без да вземем нищо и да имаме мрънкало в отбора.

Иса по-добре да не бъде пробван, защото е напълно излишен. Беншаа титуляр, Курьор втори избор. Перфектно време да видим, аджеба, Ангелов и Лъчо Йорданов дали имат място в този отбор. Може и някоя юношка от втория отбор да пробие, знае ли човек. По-скоро нападател ще се търси в зимната пауза.

Наистина, какво става с това момче Фернандес? Може да има тежко адаптиране, пък може просто да е гола вода. Ни вопъл, ни стон за него.

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Vladislav » 01 сеп 2022 20:31

Не знам за Иса- от една година не е играл, преди това една година нищо не игра, на 33 години... От друга страна, ако Зак се контузи какво правим. Оставаме с Матиас, който е на същите години, а и не е типичен нападател. Другата алтернатива е Велев, който запълва всякакви дупки. За да сме коректни- като десен бек се справи в понеделник.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Eastern » 01 сеп 2022 22:47

Иса лекуваше контузия през последната година.
Относно това че не бележел последният сезон във който игра , да припомня че стана асистент номер 1 на отбора!
От това което съм гледал на тренировки и приятелският мач със Ч-ц Балчик ми се виджда във отлична форма. Да не забравяме и какъв отличен тандем са със Курьор. Нека да му пожелаем късмет и без повече контузии, той футболът си го умее!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Marlboro » 02 сеп 2022 06:56

Иса си е отличен нападател, да не го отписваме, трябва му 1 гол да си възвърне самочувствието. Сердюк беше замесен във почти всички голове който сме вкарали, когато е играл. Раздвижен играч, бърз, напорист, не е лакомия, асистент, голмайстор, изпълнява дуспи(успешно) и бие страхотни свободни удари, вре се с главата, където другите си слагат краката. Много, много ще ни липсва на нас феновете, ръководството ще си отдъхне, защото това момче ни държеше опасно близо до Европа, големия кошмар на някой хора. Не съм очуден че избра 1948,обещали са му голяма заплата и са му гарантира ли че ще се борят за челни места. Два фактора, който липсват при нас. Нашия клуб е малко реставраторски. Намираме футболисти със застой на кариерата, реставрираме ги,отново играят редовно,съживяваме ги и ги шитваме. Клуб без спортни цели.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4404
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот greenpeak » 02 сеп 2022 14:01

Името Цветомир Красимиров нещо да ви говори?

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Vladislav » 02 сеп 2022 14:08

greenpeak написа:Името Цветомир Красимиров нещо да ви говори?

Да не е някакво попълнение от В група?

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4404
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот greenpeak » 02 сеп 2022 14:18

Ако не е партенка някаква, ще го проуча до довечера когато имам време.


ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 02 сеп 2022 23:28

Не знам....скептичен съм за Иса. Но дано ме опровергае, какво по-хубаво от това? Когато беше във вихъра си и бележеше и асистираше яко определено беше и един от лидерите на отбора.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 03 сеп 2022 08:31

gong ЦСКА 1948 е близо до това да уреди нов футболист в своите редици. Става въпрос за бившия нападател на Ботев Враца Дориан Бабунски. Тимът, воден от Любослав Пенев иска да привлече нов офанзивен футболист, след идването на Радослав Кирилов и звездата на Черно море Евгений Сердюк. Бабунски игра през миналия сезон в Дебрецен, като успя да реализира четири гола в унгарското първенство.

Все пак, такъв ход би довел до евентуалната раздяла с бившия играч на Ботев Пловдив Александър Колев. Нападателят изпитва трудности този сезон, когато става дума за попадения. Колев все още няма гол в родния шампионат в седемте мача, в които е взел участие.
-=-=-=-=-
както казах в 1948 не се знае какво ще му хрумне на собственика и не се знае изобщо дали Сердюк ще е титуляр.. но не знам дали е вярна новината де
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта