27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 16 апр 2022 21:33

Добър мач за Черно море.Отвсякъде беше за равен.С треньор Моряк,с 5 наши юноши плюс още 3-ма за какво друго да мечтаем.70 минути играхме в тяхното поле.Браво на Илиан!Явно головете ги пазим за Левски на Тича.
Последна промяна от ticha i vladislav на 16 апр 2022 22:21, променено общо 1 път.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Sole » 16 апр 2022 21:38

Този мач не трябваше да го губим! Вече сме аут от сметките за тройката. Онова л@йно Чинков направи всичко възможно за да осакати Черно море до края на плейофите.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ogrizko » 16 апр 2022 21:43

Изненадващо перфектно съдийство тоя мач. Браво на рефера! Не реши да се прави на важен и да взема центъра на вниманието като Чинков...

Ако някой измежду Васко или Сердюк бяха налични, тоя мач не виждам и 1% шанс как щяхме да го загубим, изцяло по-добре седяхме на терена. Ама без 3 титуляри в тоя мач малко множко ни дойде за съжаление. Преди мача писах, че трябва да излъжем Ботев, а то стана обратното ...те успяха да ни излъжат с един пас на Неделев!

Значи, на Илиан няма как да му се сърдя понеже прави фантастични неща и ми харесва как играем. Но днес според мен доста обърка не точно тактиката, а по-скоро изпълнителите. Лично аз още след мача с Левски като видях, че няма да играем със Сердюк ми се виждаше като единствения разумен вариант Курьор да играе отляво, а Закария център нападател. А първото полувреме излязохме с Вилела вляво и център - Курьор. Да ама Курьор е много по-силен и полезен отляво като навлиза на скорост и на дрибъл. И беше напълно обезличен първото полувреме. Двете ни крила пък за съжаление никакви ги няма - Велислав и Вилела просто не бележат и не създават достатъчно опасности и така първото полувреме изцяло контролирахме всичко, но нямахме и една опасност. Да не кажа, че и Сула щеше да е по-добре на мястото на Велев, но там вече не му знам здравословното състояние. Лошото е, че вече Курьор като отиде да играе на правилното място вече се беше поуморил според мен и не беше чак толкова полезен ...че даже и една топка на Закария не можа да прескочи дето влизаше.

Така че с Курьор вляво и Закария център от началото на мача, не вярвам при тая добра игра да го бяхме загубили тоя мач. Обаче пак казвам няма как да се сърдя на Илиан заради добрата му работа като цяло, така че каквото такова днес.
Изображение

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Mariner » 16 апр 2022 21:52

Че онова лайно ни закопа до края на сезона е факт, както е и факт, че Сердюк си изкара картона за да не играе срещу бъдещия си тим, както е и факт, че Дюлгеров не е спасил един удар с изключение на онзи в края на мача със сините във Варна, и както е факт че Курьор днес спаси два гола за Ботев и е време Илиян да осъзнае, че вече класата му не е това което беше.
Като цяло, липса на класа от нашите и закономерно поредна 0 на таблото когато Сердюк не играе. Да му мислим следващата година…

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ogrizko » 16 апр 2022 21:58

Продължавам си малко мнението, че ме завладяха емоциите. С тая тактическа грешка да пуснем Курьор напред и Вилела вляво сами се прецакахме първо с Курьор на по-лошата позиция и второ - с Вилела, който вече като са уморени от Ботев Пд последните 20 мин. може да бъде с нещо малко полезен с бързината си и да носи някаква суматоха.

Иначе ....Велислав от няколко мача насам ме разочарова. В смисъл владее си топката, лъже се ....обаче едно центриране не може да направи. Изглежда сякаш няма сила в краката да я ритне топката на повече от метър височина. Това и при центрирания от игра, но също и при центриране от статични. Двамата с Вилела първото полувреме бяха като два пумпала дето само се въртят и нищо не правят. Задържат, подават, владеят топката чат-пат ....и абсолютно никаква ефективност! Трябва ефективност в тая игра, не става иначе! Велислав колко мача има вече и все още няма записан един гол. Колко асистенции има като цяло... сигурно не повече от 2-3. Същата работа и с Вилела. Само дето Вилела съм склонен да си ходи, докато Велислав ми се иска просто да се стяга и да работи за ефективност и повече смисъл в действията му!

Също така и Златев, не знам дали докосна топката повече от 3-4 пъти като влезе уж с идеята да се обръща мача ...едно добро центриране горе-долу и това е. Сега ясно е, че е млад, няма мачове и т.н. може да сме търпеливи. Пък и има вече 1 асистенция. Но идеята ми като цяло е, че на тая позиция трябва да се търси повече ефективност. Не може всичките ни крила да са такива, че нито вкарват, нито асистенции правят ....и само владеят и подават топката и се въртят точно като пумпали така леко безцелно.

Единствените ни играчи дето вкарват са Курьор, Сердюк и Пабло. Затова и казах одеве, че Сердюк напред за нас е половин отбор ...той е тоя дето освен вкарва и създава опасностите. Другите да се стягат!!!

Иначе Мартин Дичев ми хареса днес доста как игра примерно, дори не се поколеба да шутира в една ситуация което ме изумява! А крилата ни не смеят да направят нещо в нападение....
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 16 апр 2022 22:00

Според мен днес това, което ни попречи е дърводелеца Велев. Абсолютно безполезен футболист, нищо напред, нищо назад, като поеме топката се завърти, върне я назад, или прави най-тъпите центрирания на света, дето идват на волето на всеки защитник....и разбира се - куп грешни подавания. Това не е от вчера. Когато Велев играе, ние НЕ играем. Почнахме да играем добре едва когато беше сменен в 70 минута. Другото е, че стартирахме не с 10, а направо с 9 човека заради другия дежурен пешеходец Вилела. Не го знам как бил на тренировките, но в мачовете е една голяма дупка и трябва да се спре изобщо да се пуска, само изнервя всички, само пречи на отбора, само ни губи времето. Мисля, че година и половина е повече от достатъчно време да разберем, че не става футболист от него. Та така, според мен гола дето влезе в 50% грешка на защитата - пробойната между Дробаров и Дичев и 50% на Дюлгеров, но гола не беше проблема, просто Илиан започна с много страхлива схема, която гарантираше загубата. Може би тази схема с 3 дефанзивни халфа проработи предния път, но тогава на терена беше Сердюк и особено - Леандро, който ги развинти и даде головия пас, Вилела и Курьор не са дори близо до скоростта и техниката на Леандро/Сердюк. Задължително беше да почнем със Сула и Закария, особено след като сме наясно колко високи са Генев и Супрайен и, че Курьор няма никакви шансове да скача с тях.....за разлика от Закария и видяхме колко възможности се отвориха именно от това, че Закария е висок.....Все едно. От Славия/Ботев трябваше да се вземат 3 точки. Пожелателно беше от Ботев, но и от Славия става.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ogrizko » 16 апр 2022 22:03

Mariner написа:Че онова лайно ни закопа до края на сезона е факт, както е и факт, че Сердюк си изкара картона за да не играе срещу бъдещия си тим, както е и факт, че Дюлгеров не е спасил един удар с изключение на онзи в края на мача със сините във Варна, и както е факт че Курьор днес спаси два гола за Ботев и е време Илиян да осъзнае, че вече класата му не е това което беше.
Като цяло, липса на класа от нашите и закономерно поредна 0 на таблото когато Сердюк не играе. Да му мислим следващата година…

За Сердюк не е вярно, той има прекалено много картони за нападател, просто е изключително борбен и не преценява добре влизанията си при пресиране. Дори и да иде в Левски както казваш, не го е направил нарочно влизането, аз по-съвестен и раздаващ се за отбора играч не се сещам да сме имали чужденец.
Дюлгеров наистина няма много работа, вероятно можеше да се справи по-добре, обаче удара беше отблизо и доста силен, така че не може да се търси пряка вина макар да не ни харесва, че не спаси гола.
Курьор си е добре, но просто издиша към 60-70 мин., а днес не беше сложен на правилната позиция за него. Център-нападател е компромисен вариант и напълно безсмислен в днешния мач както изразих мнение преди малко. Вината е повече днес на тренера, че го достраша нещо да заложи на Закария център-нападател и Курьор вляво. Но по-добър тренер няма да намерим, а на всеки му се случва да сбърка и така.
Изображение

Nobody007
Мнения: 369
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Nobody007 » 16 апр 2022 22:11

Колко ефективни бяха днес Ботев… Единственото запомнящо се днес от тях бе атаката, от която отбелязаха попадението.
Незаслужено загубихме… предвид доминацията ни през целия мач.
Жалко, но нищо не е решено все още…

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 16 апр 2022 22:19

Велев и Вилела са свършили курса.С нищо не помогнаха.Трябва нова млада кръв.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот Mariner » 16 апр 2022 22:24

Имах в предвид, че Ботев на му е следващия отбор на Сердюк и той направи така, че да не играе срещу тях.
Това, от което най-много се страхувам е да не би на Илиян просто да му писне от тази комбинация подкупни съдии - безотговорни собственици и да приеме една от многото стойностни оферти.
Иначе евала за съдийството днес!
ogrizko написа:
Mariner написа:Че онова лайно ни закопа до края на сезона е факт, както е и факт, че Сердюк си изкара картона за да не играе срещу бъдещия си тим, както е и факт, че Дюлгеров не е спасил един удар с изключение на онзи в края на мача с говедата във Варна, и както е факт че Курьор днес спаси два гола за Ботев и е време Илиян да осъзнае, че вече класата му не е това което беше.
Като цяло, липса на класа от нашите и закономерно поредна 0 на таблото когато Сердюк не играе. Да му мислим следващата година…

За Сердюк не е вярно, той има прекалено много картони за нападател, просто е изключително борбен и не преценява добре влизанията си при пресиране. Дори и да иде в Левски както казваш, не го е направил нарочно влизането, аз по-съвестен и раздаващ се за отбора играч не се сещам да сме имали чужденец.
Дюлгеров наистина няма много работа, вероятно можеше да се справи по-добре, обаче удара беше отблизо и доста силен, така че не може да се търси пряка вина макар да не ни харесва, че не спаси гола.
Курьор си е добре, но просто издиша към 60-70 мин., а днес не беше сложен на правилната позиция за него. Център-нападател е компромисен вариант и напълно безсмислен в днешния мач както изразих мнение преди малко. Вината е повече днес на тренера, че го достраша нещо да заложи на Закария център-нападател и Курьор вляво. Но по-добър тренер няма да намерим, а на всеки му се случва да сбърка и така.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта