25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist


Nobody007
Мнения: 363
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Nobody007 » 04 апр 2022 23:53

Очаквах трудна победа. Тя стана разгромна.
Имахме нужда от тази категорична победа - за самочувствие преди трудния мач на Герена...
Браво моряци !!!

П.С. Дано контузията на Васил не е сериозна....
Последна промяна от Nobody007 на 04 апр 2022 23:56, променено общо 1 път.

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Vladislav » 04 апр 2022 23:55

Всичко щеше да е перфектно ако мача беше свършил в 85 минута или ако Васко беше сменен преди това. Абсолютно селяндурска проява на противника. Васил ни е жизнено важен и нататък нещата ще изглеждат различно. Отлично полувреме направихме.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1237
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Veso1913 » 05 апр 2022 10:12

Честита победа,но не мога да се зарадвам,заради контузиите на Васко и Вили.Без Васкоо имаме всички "шансове" да изпуснем тройката.Човека който държи средата на терена ,няма да играе вероятно до края на сезона заради счупената и вероятно вече оперирана ръка.Дано контузията на Вили се окаже по лека и да не го губим и него.В момента просто нямаме адекватни смени и на двамата/въпреки че Златев дава сериозна заявка да е следващата ни голяма звезда от школата/.Сула е видно че още се нуждае от време ,Беншаа също.Каспаравичус даже не зная каква му е контузията и кога ще може да започне да помага.Предстои ни тежък тест на герена и точно за този мач сме като обезкостени.Но ние сме Черно море и се надявам да се представим достойно.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот 'enki' » 05 апр 2022 10:59

Честита победа!

Хмм сегашният Черно море започва да изглажда все по-силен и добре комплектован. Разбира се Ботев Вр не е точното мерило, но това, което видях вчера, ме кара да мисля, че ние не само имаме сили за тройката, но и сме най-изявеният фаворит. Имаме най-добрата защита, а сега започнахме и да вкарваме. Със Сердюк и Матиас заедно в отбора сме съвсем друга бира.

Бързо възстановяване на Васко. Вчера вкара прекрасен гол.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1237
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Veso1913 » 05 апр 2022 21:56

Моето мнение е че Черно море и досега показваше запомнящи се игри,но сега показва класа.Без слабо звено в отбора при наличие на пълен комплект състезатели.И сега не мога да пропусна един много неприетен факт от страна на публиката.Може би най оплювания ни играч Панайотов е човека носещ халфовата линия сезон след сезон,без значение от партньора до себе се .Винаги е бил фактор и се е раздавал до край.Разбира се че е имал и слаби мачове.Но той е боец и всеки отбор има нужда от такъв човек на терена.За нас той е богатство,дано остане преподписвайки нов договор.Другото-така нехаресвания Илиан Илиев треньора за пореден сезон показва че дори и буквално без пари сравнено с другите водещи отбори,изгражда боеспособни отбори всяка година и ненапразно в последните три години е обявен за треньор на годината ЦЕЛИ ДВА пъти.И това въпреки продажбата на основни играчи/или освобождаването им/ и замяната с нови такива.И също така да се сложи на кантара налагането на наши юноши.Вече им изтървах бройката,но както се опитваха да изкарат Илиан че е пуснал някои за по 10 минути от няма и къде,сега е редно тук във форума да се извинят публично и на двамата/Илиан И Васко/ и да си посипят главите с пепел.Те си знаят кои са.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Vladislav » 06 апр 2022 09:07

Veso1913 написа:Моето мнение е че Черно море и досега показваше запомнящи се игри,но сега показва класа.Без слабо звено в отбора при наличие на пълен комплект състезатели.И сега не мога да пропусна един много неприетен факт от страна на публиката.Може би най оплювания ни играч Панайотов е човека носещ халфовата линия сезон след сезон,без значение от партньора до себе се .Винаги е бил фактор и се е раздавал до край.Разбира се че е имал и слаби мачове.Но той е боец и всеки отбор има нужда от такъв човек на терена.За нас той е богатство,дано остане преподписвайки нов договор.Другото-така нехаресвания Илиан Илиев треньора за пореден сезон показва че дори и буквално без пари сравнено с другите водещи отбори,изгражда боеспособни отбори всяка година и ненапразно в последните три години е обявен за треньор на годината ЦЕЛИ ДВА пъти.И това въпреки продажбата на основни играчи/или освобождаването им/ и замяната с нови такива.И също така да се сложи на кантара налагането на наши юноши.Вече им изтървах бройката,но както се опитваха да изкарат Илиан че е пуснал някои за по 10 минути от няма и къде,сега е редно тук във форума да се извинят публично и на двамата/Илиан И Васко/ и да си посипят главите с пепел.Те си знаят кои са.

Това за Васил го говоря от много време. Може да не е брилянтен техник, не повече от 60% от пасовете му (дори и на 4-5 метра) са точни, но той точно е основния човек да сме допуснали само 16 гола. А сме допуснали само толкова, защото не е имало и кой знае какви опасности пред вратата ни. Далеч съм от мисълта да кажа че имаме някаква брилянтна защита. Същото беше и при Кольо Спасов (Бог да го прости)- посредственяци като Танко Дяков, Мишо Лазаров и Бачев, но точно пред тях класа. Сега без Васил баш във важните ни мачове ще се види липсата му (дано не се случи разбира се). Не мисля че нито Даниел, още по- малко пък Велев могат да го заместят.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 06 апр 2022 21:15

Vladislav написа:
Veso1913 написа:Моето мнение е че Черно море и досега показваше запомнящи се игри,но сега показва класа.Без слабо звено в отбора при наличие на пълен комплект състезатели.И сега не мога да пропусна един много неприетен факт от страна на публиката.Може би най оплювания ни играч Панайотов е човека носещ халфовата линия сезон след сезон,без значение от партньора до себе се .Винаги е бил фактор и се е раздавал до край.Разбира се че е имал и слаби мачове.Но той е боец и всеки отбор има нужда от такъв човек на терена.За нас той е богатство,дано остане преподписвайки нов договор.Другото-така нехаресвания Илиан Илиев треньора за пореден сезон показва че дори и буквално без пари сравнено с другите водещи отбори,изгражда боеспособни отбори всяка година и ненапразно в последните три години е обявен за треньор на годината ЦЕЛИ ДВА пъти.И това въпреки продажбата на основни играчи/или освобождаването им/ и замяната с нови такива.И също така да се сложи на кантара налагането на наши юноши.Вече им изтървах бройката,но както се опитваха да изкарат Илиан че е пуснал някои за по 10 минути от няма и къде,сега е редно тук във форума да се извинят публично и на двамата/Илиан И Васко/ и да си посипят главите с пепел.Те си знаят кои са.

Това за Васил го говоря от много време. Може да не е брилянтен техник, не повече от 60% от пасовете му (дори и на 4-5 метра) са точни, но той точно е основния човек да сме допуснали само 16 гола. А сме допуснали само толкова, защото не е имало и кой знае какви опасности пред вратата ни. Далеч съм от мисълта да кажа че имаме някаква брилянтна защита. Същото беше и при Кольо Спасов (Бог да го прости)- посредственяци като Танко Дяков, Мишо Лазаров и Бачев, но точно пред тях класа. Сега без Васил баш във важните ни мачове ще се види липсата му (дано не се случи разбира се). Не мисля че нито Даниел, още по- малко пък Велев могат да го заместят.

Определено не съм съгласен че Васката е основният виновник за малкото допуснати попадения през сезона. Ако не се лъжа той е тук от идването на Илиан но предните сезони бяхме пълна дупка във дефанзивен план! Просто най на края имаме двама истински централни защитници, нещо което нямахме предните два сезона, като прибавим и постоянното израстване на Виктор плюс стабилната игра на Дюлгеров нещата си идват на мястото! Точно тук Илиев надгради през този сезон и резултатите са налице. Аз искам да го похваля, а не да му се извиня именно заради това надграждане този сезон, защото предишните имаше моменти във които играехме много атрактивно но не и ефективно и логично съм го критикувал! Относно младите съм на мнение че имаме нови двама отлични футболисти които изглеждат напълно готови за първият отбор, но някак предпазливо се налагат! Например Златев за двайсетина минути остави МНОГО повече добри впечатления от Сула който сигурно изигра вече 120! Както и да е всеки си има някакви виждания и форумът е точно за това, нека да пожелаем на Васко бързо възстановяване, само Черно Море!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта