18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот icko65 » 06 дек 2021 21:35

Поздравления за победата и празника на всички моряци.Но спрете с тоя терен..Не е перфектен ама като гледах мача във Враца..сори.Там и Левски и ЦСКА-София и Берое и други играят но няма реакции.Тича е бил и в по-лошо състояние но такъв рев не е бил.ЗАЩОТО ГИ БИЕМ ...ДА РЕВАТ..И...ДА УВАЖАВАТ THE BEST TEAM IN BULGARIA..Тииииича.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот 'enki' » 06 дек 2021 22:28

Да в Дюлгера има промяна. Не го казвам само заради спасените удари. По-скоро някакси се усеща, че той вече има представа, какво да прави под рамката и не изглежда толкова стреснат. Все още не съм достатъчно убеден за него, продължава да прави тук-таме по някое глупаво излизане или пък лошо изритване, но определо има напредък.

И разбира се честита на победа на всички моряци. Много умно и разумно изигран мач.

Теренът е отвратителен и мисля, че даже още повече олелия трябва да се дигне. Не само, че е срамно отбор от първа лига да играе на такъв терен, но трябва и да се търси отговорност на този, който го е правил и на отговорниците, които са избрали този изпълнител.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 06.12.21 Никулден-пон. 14.30ч.

Мнениеот Nobody007 » 07 дек 2021 09:43

Победата е факт, макар че с играта си отборът наистина не блестеше. Но честно казано се нагледахме на много мачове, в които загубихме много точки а бяхме по-добри - с Ботев Враца, Славия, Локо Сф, Пирин, тирето и последно с Царско село.
Този път играхме разумно и не позволихме изненада на Тича. Освен традиционно силната защита - този път и полузащитата в дефанзивен план (Васката и Дани) бе изключително стабилна... и макар че не 'затворихме' мача след гола така както ми се искаше - положенията за противника бяха малко.
Ще отбележа също, че младите момчета (Виктор, Велислав и Мартин) за пореден път играха мъжки... и в тази връзка съм оптимист и за следващите мачове.
Можем да бъдем критични единствено относно вклчването на Зе Гомеш. Все още не показва, че мястото му е част от този отбор.
Браво на Илиян и целия отбор... и успех с тирето в неделя!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта