17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 01 дек 2021 17:20

Пореден много силен мач ча нас. Играем много солидно и лично за мен приятен и атрактивен футбол. Наистина като се замисля сега, ние чисто футболно сме за тройката. Днес много ми харесаха Леандро и Василев. Силен мач и за Дюлгера. Още няколко такива игри и ще ме накара да съжалявам за думите си по негов адрес. Но това е най-добрият начин да затвориш устите на критиците си, с добра игра.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 01 дек 2021 17:22

Така, изключвам съдиите вече, щото ми писна за тях да коментирам.

Като цяло играхме добре и стабилно. Ако не бяха страничните фактори голям шанс имаше да бием. Но и бяхме много неконцентрирани като цяло в атака. Толкова възможности имахме по-добре да си поведем топката, по-добре да се подаде, по-добре да се шутира ...прекалено лежерно действахме в много ситуации.

Дюлгеров много ми хареса, една топка измъкна първото полувреме дето топката мина между доста хора и бях сигурен, че влиза ....как успя да види топката и да реагира и да я изкара нямам идея :shock:

Зе Гомеш много зле ....просто е свикнал да играе по-лежерно и изглеждаше супер бавен и неадекватен на терена. Трудно му е да тича и играе на висока скорост. Явно за нападател става само с 1-2 докосвания на топката да си свърши работата, като крило и назад хипер зле. По-добре май Непоносено да беше се включил вместо него. Иначе Вилела и мен ме изненада приятно някак добре изглеждаше като игра.

За мен голям проблем са малоумните картони. Дано да спрат червените, защото примерно сега мачовете са малко по-често и е важно да има опции за смени, ротации и прочие. Предполагам и затова Велислав беше изкаран малко по-рано, едно че губи от силата си след 70 мин., но и да бъде съхранен за следващия мач срещу 1948 дето е Понеделник :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 01 дек 2021 17:27

И двете дузпи са спорни, тази на Локо направо си я нямаше :lol: . Имахме малко повече и малко по-чисти положения, но като цяло 1:1 беше справедлив резултат. Според мен лошия терен ни спря сериозно в няколко ситуации на Сердюк особено, сами видяхте. Иначе се получи точно каквото очаквахме преди мача като позитив - Леандро-Сердюк и Велислав да разнищят яко тромавите им централни защитници и при концентрация - можеше да вкараме доста голове. Ситуацията, която онагледи всичко това беше как Вили надбяга защитника Гомис, завъртя се на място, прокара я през краката му, после заобиколи Петрович като колче, нахлу в полето.....но просто не се получи. Според мен и Леандро, и Вили направиха много добър мач. Особено Велислав! Лошото беше, че Сердюк нямаше ден. Иначе смените на Илиан днес бяха доста лоши. И вко Вилела с нищо не се отличи, то Зе Гомеш замалко да ни загуби мача накрая, добре, че Макето Владко е не само супер защитник, но и много умен, хитър и спаси нещата. Дюлгера също беше на ниво, общо взето откак Гошо Кашкавалените ръце седна на пейката не получаваме глупави голове. Отличавам и Дани Димов днес, защото агресията на Локомотив, здравите им играчи се блъскаха в него и не им се получаваше хич, вкл. и на най-опасния такъв - Георги Минчев. Добър мач, боево реми. Можеше да победим, но и сме губили много такива мачове, където уж трябваше да бием, а предвид съперника, класирането - ние сме стратегически по-печелившия отбор.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 01 дек 2021 17:30

Да, определено и Димов трябва да бъде отличен днес. Много ме изкефи как мачка в центъра ама спора със съдията и вследвствие картона бяха супер излишни :!: Само това не ми хареса, иначе се блъскаха в него като в стена :lol: :lol:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 01 дек 2021 17:38

Картона на Димов беше супер измислен, нямаше дори и фал, какво говорим за картон?! Като цяло съдията осра мача с един куп измислени и ненужни фалове, а половината жълти картони не бяха и картони. Най-важното за Димов беше, че категорично надигра Минчев, който е по-висок от Макето и по-здрав физически, докато Живко пък е тромав малко.....абе Минчев срещу тях щеше да си е проблем (и се видя при едно положение в началото). Но цял мач беше напълно обезличен и надигран във всяко единоборство от Дани Димов. Точно това трябва да прави и на Армията с Кайседо, но това е далечно, да оправим Числата първо тук.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Sole » 01 дек 2021 17:58

За равенството най-голяма заслуга има Давидов и чернобелият ВАР които окензаха мача с измислената дузпа за Локото. Пореден силен мач за Дюлгера,който в момента е вратарят с най добрите показатели в Лигата с 75% успеваемост далеч пред следващите го с 33%. Нарушението на Попов беше за 2ри жълт картон,но и зверското влизане на Петрович в глезена на Вилела беше за директен червен! Иначе всички играха на обичайното си силно ниво от последните мачове. Като прави впечатление вече подобрената игра на Димов,който явно навлиза във форма. Този път добра смяна на Панайотов с Гомеш,но последните 10 мин Леандро си бе изчерпал силите и трябваше да бъде заменен преди да се хване. Докато Вилито който до последно развинтваше защитата им не трябваше да бъде сменян.

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 01 дек 2021 18:26

Sole написа:За равенството най-голяма заслуга има Давидов и чернобелият ВАР които окензаха мача с измислената дузпа за Локото. Пореден силен мач за Дюлгера,който в момента е вратарят с най добрите показатели в Лигата с 75% успеваемост далеч пред следващите го с 33%. Нарушението на Попов беше за 2ри жълт картон,но и зверското влизане на Петрович в глезена на Вилела беше за директен червен! Иначе всички играха на обичайното си силно ниво от последните мачове. Като прави впечатление вече подобрената игра на Димов,който явно навлиза във форма. Този път добра смяна на Панайотов с Гомеш,но последните 10 мин Леандро си бе изчерпал силите и трябваше да бъде заменен преди да се хване. Докато Вилито който до последно развинтваше защитата им не трябваше да бъде сменян.

Шш, вашата дузпа е вънка, бе, морски, вие за нашата говорите. Тоя Давидов е тотално неадекватен вече трети наш мач, със Славия не ни свири дузпа, с Левски на ВАР пропусна удобно две, днес и двете дузпи бяха скандални, червен картон ви спести, а това накрая, където ни пря атаката, беше просто върха на наглостта. Така че не знам точно как е имал заслуга за равенство от наша страна.

Иначе равният бе закономерен, второто никакви ни нямаше.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Marlboro » 01 дек 2021 18:41

ВАР не може да отмени решението на съдията. Съдията решава, без значение какво му дрънкат в слушалките. Не гледах първото полувреме, но чета че и нашата дуспа била на кантар,спестен червен картон, явно слабо съдийство. Докога така, не знам.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 01 дек 2021 19:19

Има рефери, които могат да свирят, има и такива, които не могат. Давидов е от тези, които не могат да свирят. Половината му отсъждания бяха не просто спорни, а напълно грешни. Критерия за жълти картони - като при балет. Аз ако бях - нямаше да дам нито едната от двете дузпи. И когато показа ЖК на Гомис ми стана ясно, че тоя е свирчо, ще свири всяко падане, всяко бутване. Пред нашето поле 90% от фаловете бяха измислени, Димов, Пабло - имаха по 2-3 нарушения в които играеха СЪС топката. Същото важи и за Виктор първия ЖК. Димов също получи ЖК за игра СЪС топката. Имаше и куп фалове дадени за единоборства рамо в рамо, тяло в тяло, това са абсурдни неща. Съдията, който ни свири тука с Левски, младия, или този свирил на Локо Пд на армията - това са рефери. Освен Давидов има още двама-трима рефери ги знам с този маниер - 1000 фала, куп ЖК, инервени мачове и лежане (ако някой отбор поиска) - Валентин Железов е единия, другия е Никола Попов. Видя ли някой от тези рефери преди мач пия по един парацетамол за главата, защото ще е само фал, фал, фал, тъч, фал, тъч, лежане, носилка, картон, картон, картон.....това НЕ са рефери. Да се има в предвид, че ако днес също, ние или Локо бяхме решили да лежим и да се търкаляме - този щеше доволно да подбутва мача в това русло, защото няма свирене на игрови ситуации - няма грешки.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот mursusaid » 01 дек 2021 20:11

Хубав мач се получи,двуостър като чест прави и на двата отбора ,че се опитваха да играят футбол и търсеха до последно победата.Без излишни грубости.Да,имаше по-твърди единоборства,но когато се играе на скорост няма как да липсват.Чест прави и на нашия отбор,и то в пореден мач като гост,че ние си следваме стила на игра,че ние като излезем навън не се затваряме отзад и само да "кюскаме" топката (както правят 90% от отборите идващи на Тича,както впрочем и локото се бяха наредили тук),а се стремим да играем футбол.Кога,колко ни се получава е друг въпрос,но днес да се получи подобен мач заслугата е изцяло наша.Този мач можеше да отиде във всяка посока,на нас като фенове на Черно море ни се вижда,че малко повече заслужавахме да спечелим,но също така можеше и да го загубим този мач.С оглед на това сякаш равенството е закономерно.
Съдията... Този е бездарник отвсякъде и въобще не беше на нивото на мача.Направи грешки и в двете посоки.няма смисъл повече да го коментирам.
Жалко само ,че не паднаха повече голове,зрелището да е още по-голямо за публиката,но на такива мачове се кефя аз и такива мачове трябва да се играят в нашето първенство,нищо че качеството е много малко,но поне има хъс ,заряд,скорост и е интересно за публиката.
Чакаме следващия мач!
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта