17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 02 дек 2021 20:08

Добре брато, убеди ме. Вие сте най-големите. Айде сега да спрем дотук, достатъчно поспамихме на тема, която тук много слабо ни интересува.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот mark1926 » 02 дек 2021 20:35

'enki' написа:Добре брато, убеди ме. Вие сте най-големите. Айде сега да спрем дотук, достатъчно поспамихме на тема, която тук много слабо ни интересува.


Признат грях, половин грях...

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Vladislav » 02 дек 2021 20:38

Един локомотивец два дена си го мери незнайно с кого. Опонентите му очевидно не ги вълнува. Аз имам мнение по въпроса, но за да е доволен ще кажа, че имат най- великата и многобройна публика, най- адекватния собственик и най- образования директор. Митко Илиев не само сега, а и още поне 5 години напред трябва да е футболист на годината. Златна топка също заслужава повече от Меси.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот TNT » 02 дек 2021 22:15

Vladislav написа:Един локомотивец два дена си го мери незнайно с кого. Опонентите му очевидно не ги вълнува. Аз имам мнение по въпроса, но за да е доволен ще кажа, че имат най- великата и многобройна публика, най- адекватния собственик и най- образования директор. Митко Илиев не само сега, а и още поне 5 години напред трябва да е футболист на годината. Златна топка също заслужава повече от Меси.

Марко си е пич ве. Всички се забавляват с него. :)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Sole » 03 дек 2021 20:48

Христо Бонев: Черно море играе най-добре в България
03.12.2021 / 11:23
Снимка: Булфото

Черно море се представя добре в първенството и е на трето място в елита. Варненци имат стойностни изпълнители и сработен състав, който може да постигне нещо голямо този сезон.

Легендата на българския футбол и Локомотив (Пловдив) Христо Бонев отправи големи комплименти към Черно море. Зума откровено призна, че варненци практикуват най-добрия футбол в момента в първенството.
„Гледах мача между Локомотив и Черно море на „Лаута“, и съм приятно изненадан от продукцията на гостите. Искам да кажа, че в тази лига в момента за мен Черно море играе най-добрия футбол, особено това, което показаха през първото полувреме. Илиан Илиев ги е научил как да играят правилно, добре подредени са, дисицплинирани, направиха интересни неща с топката и комбинации. Адмирации за Илиан и играчите на Черно море“, заяви за Nostrabet Бонев.
Запитан дали Черно море е фаворит за бронзовите медали, Христо Бонев каза: „Ако продължават да играят така, третото място ще е тяхно. Първото е за Лудогорец, а второто за ЦСКА.“

Любопитно е, че в далечната 1969 година именно Христо Бонев спира „моряците“ за бронза и ги поднася на своя тим. Три кръга преди края Черно море приема пловдивското Локо пред пълни трибуни на „Юрий Гагарин“ във Варна и при победа си гарантира бронзовите отличия. Домакините водят дълго с 3:1, но към края след два гола на Бонев се стига до 3:3. В крайна сметка Локомотив завършва на трето място, а Черно море остава четвърти.

https://petel.bg/Hristo-Bonev--CHerno-m ... ya__427539


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта