Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 26 ное 2021 08:53

Освен мача с Берое имаме още 3 мача до края на тая година и оттам насетне следват трансфери, зимната подготовка и мачове. Затова и пускам темата да сме готови още отсега. Пък и нещо гледам, че Фоде Гираси и Сами ел-Анаби се гласят да си ходят от отбора. Ако това се случи ще е доста добре, за да не заемат място за заплати и ако вземем някой качествен играч на тяхно място или не заемат бройка на юношите пак ще е добре :roll: Непоносимо също не ми вдъхва много доберие засега, но вероятно по-добре тук да изчакаме зимната подготовка да мине и поне до лятото, за да преценим... дано не се разделим с някои от другите си играчи, защото сглобихме отбор чат-пат. Все пак се надявам да разкараме наистина ония двамата по-горе и на тяхно място да вземем поне един качествен играч, който да може да вдигне още малко класата. Лично аз съм склонен и от Зе Гомеш донякъде да го махнем, но може сега покрай конкуренцията със Сердюк да се стегне и да види от него как трябва да се бори и да играе :oops:
Изображение

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ti4a » 26 ное 2021 19:30

да махнем Зе Гомеш а да оставим Вилела ли

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ShooterMan » 26 ное 2021 19:38

Според мен Зе Гомеш трябва да остане твърдо! Има прекрасен пас, и голов удар има, нека почакаме още един полусезон. Това, което мога да кажа е, че със Сердюк се разбират перфектно на терена, а Зе може и по крилото, може и зад нападателя. Личното ми мнение е, че имаме нужда от точно 1 играч, класен, халф офанзивен. Родриго е на приливи и отливи, а така не се печели бронзов медал. Илиан неслучайно искаше Кристиян Илич. Преди сезона пъзела беше нареден в тази зона, но Младшия замина и бързо се видя колко работа вършеше и, че Родриго не може да покрие пробойната, един мач супер, другия дупка, третия си проси червени картони.....Задължително ни трябва офанзивния халф и нищо друго. Да, да се отървем от Гираси, от Вилела и Ел Анаби. На тези 3-мата ако им съберем заплатите - едно парите за качествен играч-разиграващ халф. Не бива да продаваме никой, да го кажа и това.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ti4a » 26 ное 2021 19:44

напълно се припокрива с моето мнение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 26 ное 2021 20:16

Хахах, аз Вилела го забравих тотално като не ми се е мяркал пред очите скоро. И аз се надявам той също да се махне. Но тогава може би трябва да вземем 2 играчи ако искаме медали, щото ни е малко къса скамейката, а имаме шанс за 3 място. Не, че не става и така... ама Ботев и Славия 100% ще привличат :roll:
Изображение

Ent
Мнения: 416
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Ent » 26 ное 2021 20:40

ShooterMan написа:Според мен Зе Гомеш трябва да остане твърдо! Има прекрасен пас, и голов удар има, нека почакаме още един полусезон. Това, което мога да кажа е, че със Сердюк се разбират перфектно на терена, а Зе може и по крилото, може и зад нападателя. Личното ми мнение е, че имаме нужда от точно 1 играч, класен, халф офанзивен. Родриго е на приливи и отливи, а така не се печели бронзов медал. Илиан неслучайно искаше Кристиян Илич. Преди сезона пъзела беше нареден в тази зона, но Младшия замина и бързо се видя колко работа вършеше и, че Родриго не може да покрие пробойната, един мач супер, другия дупка, третия си проси червени картони.....Задължително ни трябва офанзивния халф и нищо друго. Да, да се отървем от Гираси, от Вилела и Ел Анаби. На тези 3-мата ако им съберем заплатите - едно парите за качествен играч-разиграващ халф. Не бива да продаваме никой, да го кажа и това.


Изобщо не ни трябва офанзивен халф. Имаме си такъв, просто играе на друг пост, но днес точно показа къде му е силата. Велислав трябва да играе на мястото на Родриго, а Милушев на негово място. Трябва ни само един дефанзивен, за да се разкара дупката Панайотов. Двамата с Димов са най-бавнодвижещите се и бавномислещи в А група. Бих желал да видя Николай Златев догодина в мъжкия отбор! 4 асистенции срешу ЦСКА, в каквато и възраст да си това си е много голямо постижение.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ShooterMan » 26 ное 2021 22:46

Дупката Панайотов? Днес беше играч на мача. Велислав е типично крило, отвсякъде крило, дори и в центриранията добър. Много хубаво, че теб никой не те слуша, като те гледам колко ги разбираш нещата.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

deadlock
Мнения: 124
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот deadlock » 27 ное 2021 00:09

Задължително покемони като Вилела, Гираси и Ел Анаби да ги разкарват и без това не играят, а са на почивка при нас. Другото задължително нещо е да не махаме Зе Гомеш и Непомусено - и двамата имат качества, вторият, според мен, тепърва ще ги показва. Зе Гомеш ако не друго, поне е поливалентен и може да играе на много места. Качествата ги има, само трябва да си оправи главата.

Зимата трябва да привлечем един централен защитник, защото имаме точно двама. Димов да играе там е вредно. Трябва и класен вратар, защото нямаме такъв.
Последна промяна от deadlock на 27 ное 2021 07:46, променено общо 1 път.

Ent
Мнения: 416
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Ent » 27 ное 2021 00:13

ShooterMan написа:Дупката Панайотов? Днес беше играч на мача. Велислав е типично крило, отвсякъде крило, дори и в центриранията добър. Много хубаво, че теб никой не те слуша, като те гледам колко ги разбираш нещата.


Теб ли да слуша някой бе? Теб на стадиона никой не те знае кой си, обаче си с инфо от кухнята. Велислав бил типично крило. Типични крила са тези, на които скоростта им е най-отличителната черта. Колкото Мартин беше крило толкова и Велислав е. Отвсякъде бил добър, ДОРИ и в центриранията. То това трябва да е основно с бързина и по-малко техника, а той нито е толкова бърз, но за сметка но това е мега техничен, Ама важното е, че ДОРИ можел да центрира хахаххахахахахахах. Кажи ся Меси типично крило ли е или не ?
Последна промяна от Ent на 27 ное 2021 00:17, променено общо 1 път.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ShooterMan » 27 ное 2021 00:16

А пък ти кой си и къв си и кой те слуша тебе? Аз си имам мнение, ти си имаш своето. Само недей смята, че си по-голям капацитет от другите хора, вкл. и от Илиан Илиев, че нещо съвсем полетя в облаците. Той го вижда крило, ти не....ами като си голям спец подай си едно CV до шефовете да те назначат за треньор
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта