15 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Мнениеот sandi74 » 20 ное 2021 17:05

Честита победа.Прекрасен резултат за Берое.Факт.

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Мнениеот Delija » 20 ное 2021 17:10

ЧЕСТИТА ПОБЕДА МОРЯЦИ !!!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Мнениеот KIL » 20 ное 2021 17:13

Браво,МОРЯЦИ! Честита победа! Горд съм с моя любим отбор! АЙ' ,МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ хх уу зз

Мнениеот KIL » 20 ное 2021 17:15

emokanar написа:Както е казал тактика от Харманли: Мечтите са безплатни.
Победа за Ботев.


К'о речи??? Я пак!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ хх уу зз

Мнениеот KIL » 20 ное 2021 17:17

LoveAndPeace написа:
ShooterMan написа:Колкото и да е странно съм оптимист за този мач. Ботев (с Неделев) са ни удобни като стил и редовно си ги пердашим! И тук, и там. Още по-странното е, че Родриго няма да ни липсва ни най-малко, даже е добре, че няма да играе - за този мач Велев-Панайотов-Пабло са перфектната тройка. Най-важното е на линия да са Леандро и Велислав, и отпреде - Сердюк.

И на края на мача 3:0 :lol: :lol:


Ха! И на края на мача... 0:2 ! Друг път не подценявай МОРЯЦИТЕ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ хх уу зз

Мнениеот ShooterMan » 20 ное 2021 17:20

LoveAndPeace написа:
ShooterMan написа:Колкото и да е странно съм оптимист за този мач. Ботев (с Неделев) са ни удобни като стил и редовно си ги пердашим! И тук, и там. Още по-странното е, че Родриго няма да ни липсва ни най-малко, даже е добре, че няма да играе - за този мач Велев-Панайотов-Пабло са перфектната тройка. Най-важното е на линия да са Леандро и Велислав, и отпреде - Сердюк.

И на края на мача 3:0 :lol: :lol:

Трябва да ти се признае, че беше близо. Според мен трябваше да ви бием с 3:0, но ви се размина :lol: . Напълно категорична, БЕЗАПЕЛАЦИОННА победа. На хубавите терени просто мачкаме наред. Не оставихме никакви шансове на Ботев. Не знам 20 удара ли имахме, колко, но можеше да ги разгромим много сериозно, нещо, каквото направихме с Арда в Кърджали.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 ное 2021 17:34

Затвърди се традицията да си праскаме Ботев и тук, и там. Дежурни 3 точки. Този път трябва да надградим с Берое.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Мнениеот ogrizko » 20 ное 2021 17:39

За мен играч на мача днес беше Панов. Ключова намеса пред нашата врата, ако беше станало 1:0 за Ботев Пд не се знае как щеше да свърши мача. Но освен това положение, беше безгрешен цял мач и доста активен. Примерно Жеката също игра много добре ама в някой момент май се поумори и взе да ми се губи малко. Дюлгеров също изкара една ситуация. Абе, всички играха добре. Димов също изглеждаше друг човек днес, въпреки че май сбърка в една ситуация дето направиха опасна контра.

Но съм супер доволен от всички футболисти и това, че бихме пряк конкурент за предните позиции по категоричен начин. Без Родриго не очаквах да сме толкова категорични като игра и си викам Неделев с някоя далечна тупалка ще ни накаже ....но определено Илиан за пореден път ме изненадва как играем. За мен наистина е странно и нелогично как има хора дето постоянно мрънкат и му искат оставката, но те си знаят. За мен най-големия ни проблем при домакинствата е супер смотания терен :idea:

А като показано по терените трябваше да сме много точки напред.... ама как да е, удивително е че с тия финанси пак сме в тия позиции.
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд- Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Мнениеот Eastern » 20 ное 2021 17:58

Честита категорична победа Моряци!
Освен голмайсторите Жека и Пабло искам да отлича добрият мач който направи Дани Димов, защото и аз доста го критикувах предните мачове.
Василев отново ми напълни душата през първото полувреме! Самочувствие, удари ,техника , дано продължава във същият дух. И понеже предният мач когато имаше вина за голът на ЦС доста хора критикуваха Дюлгеров, днес е редно да го похвалим че през първото полувреме изкара сигурен гол и мача можеше да отиде във друга насока. Ако се върнем и по назад, срещу левски също във края на мача изкара невероятно положение! Така че ми се иска повечко доверие и търпение от нас феновете към него.
Честно казано напоследък започва да ми харесва повече играта ни без Родриго (който ми е любимец). Някакси играем по бързо без излишни красотички което води до по остри атаки.
Само Черно Море!

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.11.21 събота 15.15ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 ное 2021 18:23

Точно този Дани Димов ни трябва. А преди мача - неслучайно написах, че отсъствието на Родриго е едно голямо предимство в конкретния мач. Според мен Родриго не е в добра форма, нито игрово, нито ментално.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта