Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 412
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот Ent » 27 ное 2021 09:34

Vladislav написа:Денислав е преотстъпен, той още е наш футболист. Аз не виждам някакъв прогрес при него. Йосков не надскочи ниво Б група. Мартин Костадинов е в постоянен регрес. Янчев от резерва си остана резерва, а Вуцов е резерва на резервите. Лъчо вероятно не получи шанс. Не знам причината. Но във всички случаи е нелепо да се сравнява моментното състояние на кариерата на горните с тези на Минчев, Илиан, Виктор, Дичев и Велислав.

Чакай, чакай! Сравнението е на база, че те не били слушали Илиян и затова не станало нищо от тях. Това е тезата на шута. Мончетата играят в А група, дали ви харесва или не. Всички тези изброени от теб не са продукт на съветите на Илиян а на тези на Марто Христов. Илиян пуска юноша само когато няма никакъв друг вариант. Положението с Дичев и Василев е поредното доказателство. Него не го интересува дали са готови и кога, а просто когато поредната чуждестранна селекция се провали и се изпоконтузи по дискотеките, той се сеща че има и юноши. Велислав още щеще да е резерва на Касми, а в момента в който Панов се орпави Мартин забрави за титулярното място. Сега, ако не ги виждате тези неща и Илиан е бялата лястовица в клуба... не мога да помогна

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот Vladislav » 27 ное 2021 11:29

Дали са слушали Илиан или не- не знам. Но горните са резерви в Числото, Враца и други колоси. Може да е до характер, дисциплина, търпение... Факт е че играем с поне 4 наши юноши и сме на трето място. И не са с функции да запълват място. За Минчев и Джуниър въобще не говорим. И това е две години. Ако ти се струва малко си е твой проблем.

Ent
Мнения: 412
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот Ent » 27 ное 2021 12:42

Vladislav написа:Дали са слушали Илиан или не- не знам. Но горните са резерви в Числото, Враца и други колоси. Може да е до характер, дисциплина, търпение... Факт е че играем с поне 4 наши юноши и сме на трето място. И не са с функции да запълват място. За Минчев и Джуниър въобще не говорим. И това е две години. Ако ти се струва малко си е твой проблем.


Мисля, че обясних кога ги пускаме юношите. И да, малко ми се струва да имаш най-добрата школа и да ги държиш по няколко години на пейката, докато не ти се изчерпат всички останали варианти. Клубът като цяло е на пълен самотек във всяко едно отношение. Ако някой си мисли,че това е политика на налагане на юноши, а не просто запълване на дупки... Ако толкова милееха за юношите, нямаще всяка година да вземаме по няколко чужденци, които за нищо не стават, а парите да се инвестират в школата. При Илиан всичко е на личностна основа. В главата му са все интриги и все някой му прави мръсно. Липсва каквато и да е концепция за развитието на отбора, а просто близо 20 години поддържаме статут на професионален отбор, защото това е изискването за да има концесия на стадиона.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот ShooterMan » 28 ное 2021 00:59

Клубът е на самотек, ама ти мразиш Илиан и изкривяваш истината до неузнаваемост. Мартин Костадинов му се отваряше при една смяна в Стара Загора, а беше най-слабия на терена. Йосков и Денислав играели в числото? ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА! Йосков играе в Б група за втория отбор на Числото, отбор далеч назад от нас в класирането, не ми пука кого са победили с поредния тото мач за коефициент, виж ги къде са и какъв са опашкар, а в тоя опашкар - Йосков му е в Б отбора в Б група, а Денислав - смъртна резерва. Ботев Вр е същия опашкар! Валери Хирстов е класа под Виктор! Наясно ли си, че, за да играе Валери трябва Виктор да го няма? Как я виждаш тая работа. Ами Панов? Че и той е класа на Валери. Дори Дичев като застане на десния бек пак е класа над него, гледам всички мачове, добре знам нивото на Валери - точно като на Ботев Вр, даже и там не изпъква, изпъква Бабунски, Бауренски, но не и Валери. Петър Вуцов го харесвам, но има нужда да учи. Аз и за Велислав съм го казвал 100 пъти, и за Дичев. Единия нямаше физика, а Марто - позиционирането му беше 0. Е, Велислав работи упорито за физика, Дичев учи и слуша - и двамата играят, нали? Пепи започна да писка за трансфер, пуснаха го - провали се в Славия. Същото и в Ботев Пд, даже не е в групите. Ако си беше тук, тренираше и слушаше какво му се казва, както Дичев и Василев - можеше и да се е развил. Няма юноша забегнал от крилото на Илиан и прокопсал, той прави футболистите. А ти - ти му имаш лично отношение и не спираш да го плюеш! И резултати има, и юношите играят. Клуба бил на смотек....тогава как сме 3-ти? Просто ИЛИАН НЕ Е НА САМОТЕК и единствения фактор в този клуб, който си знае работата от А до Я.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Ent
Мнения: 412
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот Ent » 28 ное 2021 07:25

ShooterMan написа:Клубът е на самотек, ама ти мразиш Илиан и изкривяваш истината до неузнаваемост. Мартин Костадинов му се отваряше при една смяна в Стара Загора, а беше най-слабия на терена. Йосков и Денислав играели в числото? ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА! Йосков играе в Б група за втория отбор на Числото, отбор далеч назад от нас в класирането, не ми пука кого са победили с поредния тото мач за коефициент, виж ги къде са и какъв са опашкар, а в тоя опашкар - Йосков му е в Б отбора в Б група, а Денислав - смъртна резерва. Ботев Вр е същия опашкар! Валери Хирстов е класа под Виктор! Наясно ли си, че, за да играе Валери трябва Виктор да го няма? Как я виждаш тая работа. Ами Панов? Че и той е класа на Валери. Дори Дичев като застане на десния бек пак е класа над него, гледам всички мачове, добре знам нивото на Валери - точно като на Ботев Вр, даже и там не изпъква, изпъква Бабунски, Бауренски, но не и Валери. Петър Вуцов го харесвам, но има нужда да учи. Аз и за Велислав съм го казвал 100 пъти, и за Дичев. Единия нямаше физика, а Марто - позиционирането му беше 0. Е, Велислав работи упорито за физика, Дичев учи и слуша - и двамата играят, нали? Пепи започна да писка за трансфер, пуснаха го - провали се в Славия. Същото и в Ботев Пд, даже не е в групите. Ако си беше тук, тренираше и слушаше какво му се казва, както Дичев и Василев - можеше и да се е развил. Няма юноша забегнал от крилото на Илиан и прокопсал, той прави футболистите. А ти - ти му имаш лично отношение и не спираш да го плюеш! И резултати има, и юношите играят. Клуба бил на смотек....тогава как сме 3-ти? Просто ИЛИАН НЕ Е НА САМОТЕК и единствения фактор в този клуб, който си знае работата от А до Я.




Лъжа, след лъжа , след лъжа. Едно вярно нещо няма от това, което си написал, ама едно няма. Нито кой играе и колко, нито кой какви проблеми имал или какво искал или как се представял. Ама едно вярно нещо няма. Оосбено как искали трансфери. Единственият, който поиска официално повече минути е Денислав. Ти си уникален нагаждач и импровизатор на факти, които да ти отърват. Да не си хакнал охранителна камера в съблекалнята? Относно Илиан, не мразя никого, за мен това е обременяващо чувство. Жлъч изпитват такива комплекари като теб и него, на които все някой им е крив, но те нямат вина никога.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот ticha i vladislav » 28 ное 2021 12:56

Янчо Андреев капитан на ЖСК Спартак Варна,Виктор Митев крило .
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот ogrizko » 29 ное 2021 23:01

ticha i vladislav написа:Янчо Андреев капитан на ЖСК Спартак Варна,Виктор Митев крило .

Надявам се следващия сезон да са в А група и да печелим много дербита срещу тях. За разлика от част от феновете обичам Черно море, а не мразя Спартак Вн и нямам проблем нито да са в А група, нито някои наши момчета дето са нямали качества за Черно море да се изявяват там. Единствено искам да ги бием и да сме преди тях в класирането. Песните и псувните тип "К** за Спартак" силно ме дразнят, но както и да е. За някои хора е важно да мразят някого или нещо си. Аз повече мечтая за старите времена, когато не съм съществувал и да мога да седна до авери, които подкпрепят Спартак на стадиона и да ги дразня като ги бием. Ама сега е по-важно да има повече псувни, бомбички, димки ........но комент.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот ShooterMan » 29 ное 2021 23:38

За разлика от нашата школа, която е в момента сигурно и най-добрата в България, то тази на Спартак е тотал щета. Колкото до Янчо Андреев и Виктор Митев - те нямаха шанс. Първо се появиха във времена, когато отбора ни беше пълен с класни играчи и второ - Кольо Спасов Бог да го прости хич не даваше лесно не фанелката, ами игрови минути на който и да е юноша в който и да е мач. Само Дани Димов пороби при Бачо Кольо. Прическата и Генов им даваха епизодични минути, основно на Янчо, но не се получи.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот ogrizko » 02 дек 2021 16:13

Значи, сега гледах голмайсторите в първенството. Водещите са по 8-9 гола, а нашите:

Сердюк 4
Родриго 3
Пабло 3

.....което е доста зле и най-големия ни проблем е, че няма кой да вкарва голове. Което ме навежда на мисълта за Велислав. Понеже не знам как се е представял за младежите, сега при мъжете играе супер добре - бяга, лъже се, създав положения ....но това дето му липсва засега е гола. При младежите пак ли е имал такъв проблем или единствено самочувствието му пречи да бележи и за мъжете на тоя етап? Срещу Локо Пд имаше невероятна възможност с глава примерно дето не успя да вкара... лично аз си мисля, че ако успее да вкара 1-2 пъти ще се отпуши и ще добие повече самочувствие пред гола. Но не знам дали само така ми се иска или при младежите пак повече е подавал и създавал положения за другите, отколкото сам да ги вкарва?!
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Налагане на млади играчи в мъжкия отбор

Мнениеот Готвача » 02 дек 2021 16:41

Знам само че Ангелов е имал около 70 гола при юношите.Йосков навремето и той там някъде.Опеделено не е същото.Аимаме един друг хубавец,който даже е бил голмайстор за Португалия на ЕП за ВСИЧКИ времена.Но в Черно море при мъжете явно е по трудно.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта