14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Delija » 06 ное 2021 14:44

Не знам кой друг би се радвал на точката за гостите, освен малоумници, като по-горе изплюлия се! Да си правят там една Шопска лига със Шопски съдии и да се приключва!

Искрено се надявам това да е бил последния мач на Дюлгеров с фланелката на Черно море! Един път да се наложи да се намеси и той се посра! Не да излезе две крачки напред ами да остави хубав широк ъгъл за стрелба, ехаааа!

ПС: Някой се бе изказал по-рано, че нямало проблем юноша да се налага на крилото, щото дори и да сгреши - нищо фатално нямало да се случи, е случи се!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Eastern » 06 ное 2021 14:50

Очаквах нещо различно днес, но традицията да губим (казвам губим защото това за мен си е загуба), от най слабите отбори не се развали!
За мен по лошото във днешният мач от загубата на точки е цялото отношение на футболистите, някак нямаха хъс и желание. Тук изключвам Жека, доста се бори и благодарение на раздаването което направи през целият мач , съдбата му върна и във края отбеляза. Иначе не беше най силният му мач, но поне се бори докрай, нещо което ако бяха направили и останалите безпроблемно щяхме да победим. Няма да ги изброявам, само ще изкажа разочарованието си към играта на Димов! Вече се убеждавам че Дани може да е полезен единствено ако водим и трябва да влезе да руши играта пред защитата, но двамата със Панайотов във центъра :shock: и да трябва да градим играта си е мъка за всички които обичат футбола!
Спирам че стана време за истински фубол със марка Манчестър, лек ден и Само Черно Море!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 06 ное 2021 15:21

Това е от онези мачове, които носят милиони. От залагания. Върнах се, прегледах внимателно ситуациите - да, натам виждам нещата. Да го кажем някои ключови моменти:
1. Грешката на Дюлгеров-Атанасов в 10 мин. която остави Меси Мезу сам срещу празната врата. Гелдах го 10 пъти на забавен каданс - нищо не попречи на Мезу, нито терен, нито отскочила топка, нарочно я изрита така.
2. Голът на Царско село - Панов е обръща и вижда, че има зад гърба си човек, има и огромен аванс, детска игра да стигне първи топката и да я изрита, гърдира или каквото е там....но нарочно позволява да бъде надбяган.
3. Нашия изравнителен гол - Попадийн беше с поне крачка и половина пред Сердюк, можеше да я изрита, но незнайно защо не го направи, а Янко Георгиев влезе на Сердюк с ясното съзнание, че ще направи дузпа.
И ако това не е достатъчно - цял мач и двата отбора нарочно не ритаха към вратите и особено във тях. Родриго излъже двама, стигне до дузпата....пък я подаде на защитниците. Нещо повече - влиза Леандро, веднага почва да прави проблеми....местят го на друг пост, където не е ефективен и на крилото застава Непомусено. И ако това не ви се струва достатъчно - Любо Пенев цял мач не си подаде носа от пейката (Любо Пенев!!!), седя си и даже не стана (защото добре знаеше какво се случва). И даже ще стигна по-далеч, предвид нещото, което направи Меси Мезу.....ПП беше уговорено за 0:0, а второто - 1:1. Това е от мен, за такива мачове трябват стари кримки - Димов, Живко Атанасов, Панов и Панайотов.....и съответно Янко Георгиев, Попадийн, Кавдански, за да не се обърка нещо схемата (че и такива неща сме виждали на другия стадион във Варна преди години). Разбира се, за да е всичко украсено - едно меленце, един бой, ще кажеш ейййй, тез са се избили, искали, ама не им вързало.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот ogrizko » 06 ное 2021 17:18

Изумен съм от коментарите на нашите фенове след мача. :shock: То не е тото мача, то не са юношите виновни, тренера да се маха и какво ли още не....

За мен първото нещо заради което се получи кофти за нас мач - това е ранния час на мача. За мен това е смешно да се играе по обяд, аз още не съм се наспал дето се вика.. а футболистите трябва да са в настроение за максимално представяне точно по него време. За тия дето си нямат идея от подобни неща ще каже, че тялото си има някаква памет. Ако си свикнал да си лягаш вечер в 23ч. примерно, ще заспиш лесно по него време понеже си лягаш обичайно в толкова. Ако решиш обаче да си легнеш 19ч. някоя вечер да спиш, може да се връткаш с часове в леглото и да не може да заспиш. Те затова и някои хора протестират за смяната на времето с 1 час примерно. Така също и ако вечеряш всяка вечер примерно в 20ч. ще се чувстваш по-добре отколкото една вечер да вечеряш в 19ч, една вечер в 22ч. и така постоянно да променяш. Имам предвид, че играчите не са свикнали да се представят на максимално ниво в 12 на обяд...... ми да го бяха сложили направо мача в 8ч. сутринта за добро утро :shock: Някои играчи може по-лесно да се приспособят към това, други по-трудно... при положение че Царско село само рушат играта и са прибрани в тяхното наказателно е доста по-лесно да го премахнат тоя фактор. Лично аз като пусках темата и видях, че мача е 12.30 ми беше ясно, че ще ни е много тегав мача откъдето и да го погледнеш... :roll:

Другото, досега цял сезон играем Пабло-Панайотов-Велев като дефанзивни..... сега Велев и Пабло ги нямаше и тяхното място зае Димов, който да руши играта става ама при тая сгъстена отбрана на Царско село, просто повече пречеше с неспособността да спре добре, да овладее добре, да даде хубав пас и т.н. Затова въпреки че цял сезон повечето фенове плюят Пабло и Велев, явно без тях е по-зле... а пък и царете бяха прекалено дефанзивни и трябваше бързо да се разиграва, което с Димов не се получи и оттам нямахме много шансове.

Относно тотото нямам думи. То за нас Х е най-предвидимия резултат..... сигурно коефициента няма и 2 ..... ние сме единствения отбор в групата със 7 равенства :mrgreen: ако искахме облагодетелстване щяхме да си паднем 0:1 и да приберем повече печалба понеже ЦС са последни. Освен това ТИМ тотално не толерират подобни неща! Може като цяло да са незаинтересовани за много неща относно отбора, но тук изобщо не си поплюват! Полиграфа и разни други неща го доказват. Може да се дъним всеки мач по най-нелепия и тъп начин, но аз лично относно феър плей нямам съмнения :roll:

Относно това Илиан да се махал ....леле сериозно ли? На няколко точки сме от 3 място и досега за цял сезон единствено Лудогорец ни е надиграл в Разград като игра :shock: Да не говорим, че Илиан си е наш човек, моряк.... единствено с Мартин Христов може да се пробва някой ден ама е супер смешно да се иска оставка сега на тоя етап като мачкаме противниците си, включително днес ЦС имаха само 1 удар точен за цял мач :roll:

Другата жалка картина, цели сезони се мрънка младежите да играят и да се пускат ....обаче като се пуснат в игра и направят някаква грешка, Дюлгеров не трябва да играе повече, другия на крилото и той сбъркал :lol:

Между другото освен ранния час дето влияе по някакъв начин на представянето, не знам защо удобно пропускаме картофената ни нива? Това го казах май още преди 2 месеца ....на Тича в много мачове ще се дъним точно срещу такива отбори. Ми, то топката да се разиграва бързо трябва да е добър терена, иначе срещу толкова гъста защита как ще станат нещата..... при хубав терен може и с мъка, но тия щяхме да ги бием. Да не пропускаме, че и Любо Пенев наскоро се върна начело на ЦС, колкото и да е се знае, че при нов треньор обикновено отбора има известен подем и постига по-добри резултати... аз няма да се учудя скоро да имат няколко победи примерно ЦС :roll:

Както и да е, прекалено много фактори има за мен днес да стигнем до Х само ......и резултата ме беше разочаровал донякъде, както и това, че някои футболисти ги е страх да шутират от удобни позиции и не смеят да поемат повече отговорност .....ама това дето повече ме разочарова бяха коментарите на нашите фенове!!!!! Затова някой друг като иска да си пуска тема за следващия мач, аз няма сега да пускам, че глупости не ми се четат :oops:
Изображение

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Delija » 06 ное 2021 17:53

ogrizko написа:Изумен съм от коментарите на нашите фенове след мача. :shock: То не е тото мача, то не са юношите виновни, тренера да се маха и какво ли още не....

За мен първото нещо заради което се получи кофти за нас мач - това е ранния час на мача. За мен това е смешно да се играе по обяд, аз още не съм се наспал дето се вика.. а футболистите трябва да са в настроение за максимално представяне точно по него време. За тия дето си нямат идея от подобни неща ще каже, че тялото си има някаква памет. Ако си свикнал да си лягаш вечер в 23ч. примерно, ще заспиш лесно по него време понеже си лягаш обичайно в толкова. Ако решиш обаче да си легнеш 19ч. някоя вечер да спиш, може да се връткаш с часове в леглото и да не може да заспиш. Те затова и някои хора протестират за смяната на времето с 1 час примерно. Така също и ако вечеряш всяка вечер примерно в 20ч. ще се чувстваш по-добре отколкото една вечер да вечеряш в 19ч, една вечер в 22ч. и така постоянно да променяш. Имам предвид, че играчите не са свикнали да се представят на максимално ниво в 12 на обяд...... ми да го бяха сложили направо мача в 8ч. сутринта за добро утро :shock: Някои играчи може по-лесно да се приспособят към това, други по-трудно... при положение че Царско село само рушат играта и са прибрани в тяхното наказателно е доста по-лесно да го премахнат тоя фактор. Лично аз като пусках темата и видях, че мача е 12.30 ми беше ясно, че ще ни е много тегав мача откъдето и да го погледнеш... :roll:

Другото, досега цял сезон играем Пабло-Панайотов-Велев като дефанзивни..... сега Велев и Пабло ги нямаше и тяхното място зае Димов, който да руши играта става ама при тая сгъстена отбрана на Царско село, просто повече пречеше с неспособността да спре добре, да овладее добре, да даде хубав пас и т.н. Затова въпреки че цял сезон повечето фенове плюят Пабло и Велев, явно без тях е по-зле... а пък и царете бяха прекалено дефанзивни и трябваше бързо да се разиграва, което с Димов не се получи и оттам нямахме много шансове.

Относно тотото нямам думи. То за нас Х е най-предвидимия резултат..... сигурно коефициента няма и 2 ..... ние сме единствения отбор в групата със 7 равенства :mrgreen: ако искахме облагодетелстване щяхме да си паднем 0:1 и да приберем повече печалба понеже ЦС са последни. Освен това ТИМ тотално не толерират подобни неща! Може като цяло да са незаинтересовани за много неща относно отбора, но тук изобщо не си поплюват! Полиграфа и разни други неща го доказват. Може да се дъним всеки мач по най-нелепия и тъп начин, но аз лично относно феър плей нямам съмнения :roll:

Относно това Илиан да се махал ....леле сериозно ли? На няколко точки сме от 3 място и досега за цял сезон единствено Лудогорец ни е надиграл в Разград като игра :shock: Да не говорим, че Илиан си е наш човек, моряк.... единствено с Мартин Христов може да се пробва някой ден ама е супер смешно да се иска оставка сега на тоя етап като мачкаме противниците си, включително днес ЦС имаха само 1 удар точен за цял мач :roll:

Другата жалка картина, цели сезони се мрънка младежите да играят и да се пускат ....обаче като се пуснат в игра и направят някаква грешка, Дюлгеров не трябва да играе повече, другия на крилото и той сбъркал :lol:

Между другото освен ранния час дето влияе по някакъв начин на представянето, не знам защо удобно пропускаме картофената ни нива? Това го казах май още преди 2 месеца ....на Тича в много мачове ще се дъним точно срещу такива отбори. Ми, то топката да се разиграва бързо трябва да е добър терена, иначе срещу толкова гъста защита как ще станат нещата..... при хубав терен може и с мъка, но тия щяхме да ги бием. Да не пропускаме, че и Любо Пенев наскоро се върна начело на ЦС, колкото и да е се знае, че при нов треньор обикновено отбора има известен подем и постига по-добри резултати... аз няма да се учудя скоро да имат няколко победи примерно ЦС :roll:

Както и да е, прекалено много фактори има за мен днес да стигнем до Х само ......и резултата ме беше разочаровал донякъде, както и това, че някои футболисти ги е страх да шутират от удобни позиции и не смеят да поемат повече отговорност .....ама това дето повече ме разочарова бяха коментарите на нашите фенове!!!!! Затова някой друг като иска да си пуска тема за следващия мач, аз няма сега да пускам, че глупости не ми се четат :oops:


Ами повечето неща написани съм съгласен! Пускай следващата тема!

Само Дюлгеров ми е на мушката след полиграфа, той там бе разковничето и сега наистина се оля ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот 'enki' » 06 ное 2021 18:12

Само да вметна, че тотото не е нужно да е на краен резултат. Има ин-гейм залагания на определени статистики например картони, корнери, фалове и прочие.

Също така аз лично нямам никаква представа, какво ТИМ толерира.

Според мен мача не беше нагласен, но кой знае.

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот deadlock » 06 ное 2021 19:00

Теренът ни е олицетворение на ръководството - тотална дупка, абсолютно безхаберие и отбиване на номера.

За мача - пореден слаб такъв. Напълно заслужен червен картон за Родриго. Всеки мач гледаме 2 сценария - вкарваме 1 гол, пропускаме куп положения и получаваме малоумен такъв, или ни вкарват тъп гол и не знаем как да отвърнем. Вина има и Илиев - той прави тактика, той подбира хора, той води тренировките, той взема решения. Дичевски след 2 мача го отписаха, а Дюлгеров колко мача трябва да изиграе, за да стане ясно на всички, че таванът му е Б група?

Всяка година изпускаме тъпо точки. Дали от неможене, дали тото, не знам. Но това което знам е, че позицията ни напълно отговаря на ''амбициите'' на високите етажи, а именно - златна среда и нищоправене.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот ogrizko » 06 ное 2021 19:56

абе тото не 100 ами 1000% тоя мач ......дори и съдията беше включен в тотото, щото даде 5 мин. продължение, а свири преди да изтекат 5 мин. ....при все че заради червения картон не знам дали и 1 мин. се игра реално в продълженията ....пък Илиан за да се включи в театрото наужким псуваше и ръкомахаше срещу съдията 5 мин. след мача и го нареждаше, че не пусна още някоя и друга атака ....така, за да изглежда, че уж сме искали да бием :lol: :lol:

а между другото не само да искаме оставката на Илиан, аз предлагам да искаме оставката и на Томас Тухел, щото тоя е баси некадърника да не може с Челси да бие слабака Бърнли и като нас днеска 1:1 ..... айде тренера на Барса ще го пожалим, че Барса не можаха да бият и свършиха 3:3 със Селта, въпреки че бяха повели с 0:3 ...ама така или иначе сега ще сложат Шави, така че тук ще пропуснем да искаме оставка ...поне като ще се иска оставка да е по-мащабно, смятам, че и Тухел заслужава да си иде след днешната издънка подобно на Илиан :oops:

......и най-важното ми предложение ...след всеки мач - полиграф :!: ей така за всеки случай, дори след като сме победили ...понеже много изтърват нещо играчите, да сме сигурни дали не изпускат нарочно някои играчи част от положенията... след всеки мач полиграф и решаваме и тоя проблем.....

п.п. Илиан да вземе с треньорския щаб през седмицата и терена да оправят вместо след интервютата само да се оплаква от картофената ни нива....

-=-=-=-=-=-=-=-

......и въпреки че е жизнено важно да искаме оставката на Илиан, лично аз искам да изразя възхищението си към работата му ...защото винаги ми надхвърля очакванията! След полиграфа се наложи цял нов отбор да правим и мислех, че вървим към изпадане ....обаче пак играхме футбол и се представяхме на ниво! След малоумния ковид дето целия отбор заболя реално нямахме никаква лятна подготовка, футболистите не бяха тренирали и т.н. и пак си викам тоя сезон пак току-виж сме изпаднали ...и пак играхме на ниво и се представяхме добре! тоя сезон нямаме Курьор, Илиан-младши мотора от предния сезон си тръгна и си викам тоя сезон ще е мираш само топ 6 .....Илиан обаче как успя да го направи пак да играем добър футбол и да сме по-добрия отбор в мачовете не знам.... единствено при Вили Вуцов играехме по-добре и при Колю Спасов сезона на 3 място ...ама и в двата случая имахме пари за супер качествени играчи и беше Кривия тук и прочие.... аз се чудя Илиан обаче как прави от нищо нещо..... и мен супер ме нервира това, че предвид играта трябва в момента да сме 10 точки напред.... но едва ли точно Илиан е най-големия проблем..... и дори, че това дето се нервирам защо не сме в топ 3 .....а не се нервирам защо сме тръгнали да изпадаме, пак е достатъчно да съм щастлив от развоя на сезона досега... ами сега Илиан ли е виновен, че Родриго си изпроси червен картон и няма да го има 2 мача и ще трябва сигурно пак Димов да играе да речем и т.н. ..... абе наистина, много неадекватни мнения в тая тема от моя гледна точка, но както и да е..... който иска да нека да си плюе по Илиан .....обаче ви обещавам яко да се забавлявам с мненията ви по повод на треньорите дето ще дойдат след него :lol: :lol: :lol: а с Велислав Василев стана ясно и защо някои млади не играят и че не е проблема в Илиан колкото в младите дето не си дават достатъчно зор ....ама айде мрънкайте си!!!
Последна промяна от ogrizko на 06 ное 2021 19:59, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот 'enki' » 06 ное 2021 19:59

За Дюлгеров и аз съм на мнение, че той не е на нивото на отбора. Получи достатъчно шансове, но не виждам никакъв напредък. В този мач имаше точно две ситуации пред нашата врата и в двата случая Дюлгеров се намеси абсолютно нескопосано.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот ogrizko » 06 ное 2021 20:11

Не, честно ....не знам да се смея ли да плача ли :mrgreen:

Ми то тогава на вратари никога не трябва да даваме шансове.... щото по една или друга причина грешките на вратаря са малко по-видими :lol: Явно си вярвате, че Дичевски като застане под рамката ще е безгрешен! Както и Георгиев е безгрешен :lol:

Както и тоя нескопосан вратар Давид де Хеа дето на предното световно ли европейско ли беше там дето Испания с Португалия 3:3 направиха..... имаше от 6 удара 5 допуснати гола или нещо от сорта :lol:

Време е да решите дали искате изобщо да даваме шанс на млади играчи или не искате! Щото то точно с това се изразява неопитността, с върхове и спадове... то сигурно 2-3 сезона трябва един играч да се утвърти и да придобие достатъчно опит и да посъзрее, вие и 2 мача не може да изтърпите.... и дори да е имало нещо с полиграфа и Дюлгеров и т.н. тогава е бил на 18г. сигурно.... и да е направил грешка едва ли точно той ще да е големия инициатор .....и едва ли след това не си е извадил правилната поука и ще направи подобна малоумна грешка ....абе както и да е, май и тая тема няма да коментирам, че ..................................
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта