14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот 'enki' » 06 ное 2021 20:26

ogrizko написа:Не, честно ....не знам да се смея ли да плача ли :mrgreen:

Ми то тогава на вратари никога не трябва да даваме шансове.... щото по една или друга причина грешките на вратаря са малко по-видими :lol: Явно си вярвате, че Дичевски като застане под рамката ще е безгрешен! Както и Георгиев е безгрешен :lol:

Както и тоя нескопосан вратар Давид де Хеа дето на предното световно ли европейско ли беше там дето Испания с Португалия 3:3 направиха..... имаше от 6 удара 5 допуснати гола или нещо от сорта :lol:

Време е да решите дали искате изобщо да даваме шанс на млади играчи или не искате! Щото то точно с това се изразява неопитността, с върхове и спадове... то сигурно 2-3 сезона трябва един играч да се утвърти и да придобие достатъчно опит и да посъзрее, вие и 2 мача не може да изтърпите.... и дори да е имало нещо с полиграфа и Дюлгеров и т.н. тогава е бил на 18г. сигурно.... и да е направил грешка едва ли точно той ще да е големия инициатор .....и едва ли след това не си е извадил правилната поука и ще направи подобна малоумна грешка ....абе както и да е, май и тая тема няма да коментирам, че ..................................


Дюлгеров получи достатъчно шансове. Той за мен си е направо малоумен, прави всичко грешно и е супер спекан на вратата. При центриранията няма едно точно излизане. Не може да разчете летежа на топката, затова постоянно тръгва и после се спира, а това е най-тъпото решение, защото е в крачка и не може да реагира при евентуален удар. Играта му с крака също е трагична.

Колко време според теб трябва да го чакаме?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот ogrizko » 06 ное 2021 20:49

Играта му е крака е единственото дето му е трагично според мен. Другото е проблем от това, че според мен си е спечен по принцип. А това според мен се дължи на факта, че ако сбърка е на пейката за сметка на Георгиев. И вероятно още следващия мач ще има промяна под рамката. За даване на шанс разбирам да се даде шанс поне 15 мача един след друг. Ей така напук на грешките и едно друго ....аз лично бих изчакал играча да затъне яко в грешките и да има игрова криза, за да видя след това как ще я преодолее и ще излезе от нея и дали може да го направи и има психика за това. Да го забиеш на пейката след първата грешка е гениално решение. Повярвай ми, че и аз ще се спека ако знам, че всяка грешка носи такива последствия. Още повече, че за млад играч е нормално. Също така той няма игрови опит скоро време. След контузията на Георгиев има 3-4 мача и това е. Ако се заложи твърдо на него смятам, че много неща ще ги оправи ...само за играта с крака не съм съвсем сигурен какво ще стане :oops: Трябва му повече игрова практика в повече поредни мачове и твърдо да се налага докато го преценим доколко става. Има ръст, бързина, рефлекс, излизанията ще ги подобри млад е.

Аз като взех шофьорска книжка да речем ....нямаш на идея какви грешки правих подобни на Дюлгеров днес ...ама грешките ги използвах да се уча и да внимавам и в подобни ситуации вече постъпвам съвсем различно. Не знам, вие явно мислите, че с тренировките всичко се научава ...ама за мен това е реалната бойна обстановка, аз поне така се уча. Принципно съм такъв, че само в реална обстановка се уча и показвам най-доброто от себе си във всяка сфера с която се занимавам. За мен тренировките на играчите са теорията, а мачовете са практиката. Колкото и тренировки да има при мъжете, трябват мачове и грешки и след грешките да има израстване и напредък... наистина не разбирам вие как ги виждате нещата. Едва ли не играчите идват от младежите в мъжете и стават най-добрите след първите 2 мача дето им е даден шанс...
Изображение

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1520
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот moreto vn » 06 ное 2021 21:20

Подкрепа за огризко! ;) Малоумните грешки на Георгиев май никой не ги забелязва.Но на Дюлгеров грешките са фатални и непростими.....

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Готвача » 07 ное 2021 15:33

Гения Стоичков е казал-"Който не играе,не печели".Но и който играе не печели???!!!ВИНАГИ.Така че и с Дюлгеров и с Георгиев и с Дичевски,все ще има и победи и равни и загуби.С тези собственици шампиониняма да станем.Даже вече се чудя,дали някога ще можем да вземем медали,или купа,дори и класиране през седмицата за Европа ми е недостижима мечта.Проблема не е в отбора,или играта му.Проблема е в незаинтересованоста на собствениците.Защото един Курьор,Патрик и Младши в отбора ни класираха директно за Европа и медали.А съм сигурен че е ставало въпрос за може би едни допълнителни примерно + 30000 евро на месец.Или околоо 360к за 1 година.Още с първия мач в Европа тези пари се избиват,ако не се лъжа/и,а го момента че можем да минем 1-2 кръга/,а и шанса да продадем някой от нашите се увеличава в пъти.За мен Илиан върши перфектна работа с материала който има и не да му искаме оставка,а трябва да му се молим да не замине след споменатите 400 мача начело на Морето.Иначе ще си джиткаме за 6-8 място ,както досега.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот Sole » 07 ное 2021 16:03

Tова беше един гнусен отвратителен мач!Най вече този "мач" беше подигравка с феновете! Нагласен за двойка. Но евала на Жека,че му се играе на момчето и не участва в схеми. Димов рушил играта на противника и разбивал атаките :lol: Абе тези от наказателното не искаха да излязат какво да руши и какъв х.. диреше на терена.Този тотално е свършил с футбола, ама нали Илиан робува на имена и любимци и трябва да ни къса нервите.Димов един точен пас не може да даде напред. При 0:1 даже откровено бавеше играта с безмислеми пасчета назад и встрани. След този "мач" трябва Димов и Ж.Ат. да бъдат изритани.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот icko65 » 07 ное 2021 16:12

Кво станало толкова фатално че пискате?4 т от два мача.Ами 1т при равен с Левски и загуба от царете?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот mursusaid » 07 ное 2021 16:16

Огризко,
Напълно те подкрепям в това,което казваш .Аз отдавна казах че като нашите фенове няма.Бием един мач и сме велики,идва следващия става издънка като тази и отричаме всичко и всеки .
Как на някои паметта им е къса.Как преди колко мача нареждаха Георгиев,че за нищо не ставал и трябва Дюлгеров да пази.Сега пък Дюлгеров не ставал,Георгиев да пази.Как в началото Велев да не играел и след идването на Живко,вече спокойно Димов можел да си заеме мястото в средата на терена,а Илиан как не го виждал.Е сега от кадрови проблеми няма накъде пусна Димов там и пак всички скочиха не го ли виждал,че не са става там.Абе вие шизофреници ли сте честно. :o
Самия факт огризко ,че в момента ни е яд че не сме в тройката говори достатъчно за работата на Илиан.И то работа с откровено некадърници като Живко , Димов, Велев,Дюлгеров, Георгиев,Пабло който в не малко мачове също изяде не малко храчки от наши,Зе-то, Панайотов.. то не знам остана ли някой освен юношите да не е плюван.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Царско село/ 06.11.21 събота 12.30ч.

Мнениеот 'enki' » 07 ное 2021 21:23

Готвача написа:Гения Стоичков е казал-"Който не играе,не печели".Но и който играе не печели???!!!ВИНАГИ.Така че и с Дюлгеров и с Георгиев и с Дичевски,все ще има и победи и равни и загуби.С тези собственици шампиониняма да станем.Даже вече се чудя,дали някога ще можем да вземем медали,или купа,дори и класиране през седмицата за Европа ми е недостижима мечта.Проблема не е в отбора,или играта му.Проблема е в незаинтересованоста на собствениците.Защото един Курьор,Патрик и Младши в отбора ни класираха директно за Европа и медали.А съм сигурен че е ставало въпрос за може би едни допълнителни примерно + 30000 евро на месец.Или околоо 360к за 1 година.Още с първия мач в Европа тези пари се избиват,ако не се лъжа/и,а го момента че можем да минем 1-2 кръга/,а и шанса да продадем някой от нашите се увеличава в пъти.За мен Илиан върши перфектна работа с материала който има и не да му искаме оставка,а трябва да му се молим да не замине след споменатите 400 мача начело на Морето.Иначе ще си джиткаме за 6-8 място ,както досега.


Точно така е. Рибата се вмирисва откъм главата. При нас е явно, че е нежелателно да се борим за челни позиции и Купата. Това пък директно се отразява на мотивацията и обстановката в отбора. Ние наистина можем да бием и съответно да паднем от всеки, но винаги трябва да има повече от второто, за да сме на правилното място.

Ние дори само Курьор да бяхме запазили, щяхме да се класираме за Европа миналата година.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта