13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 31 окт 2021 10:35

Кое му е младото на Чикиньо? На 23 години е! Нашите юноши са наложени в първия отбор до 20 г., на тази възраст повечето имат и по 60-70, че някои като Минчев и над 100 мача в А група! До 22 г. са излезли и в чужбина. А Мърльо идва и първата работа - да домъкне пенсионерите - Михайлович (смешник, който беше развинтен тотално и от Родриго, и от Велислав), сестрите Цоневи, дъртото кюфте Михайлов на 34 години, домъкнал някакви чужденци - Бари (пълен бездарник), Зайков и Кордоба - заради тези всичките заби по 1 юноша на пейката. В Левски млад играч е на 23 г., тука на 18-19 не си ли пробил си търсиш нов отбор. Да, има грешки, най-очебиещата е изпускането на Наско Илиев, но пак тук му беше даден път, вкара първия си гол в А група преди 8 години тук, на Тича при покойния Кольо Спасов! И онези тепоумници вместо да се разбучат на Мърльо, че им съсипва отбора и юношите - едва ли не го величаят. За какво? Че докара усурнайси пенсионера, за да спечели 3-4 точки повече и да бие Септември 7:0, щото иначе щяха да ги бият с 4.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот 'enki' » 31 окт 2021 11:05

Да да честита победа! Чета Стрелеца и се смея на глас :)

Иначе за мача, играхме много добре, долкото на тази нива може да се играе футбол. Велислав отново ми хареса най-много. Разбира се ще поздравя Родриго и Дюлгера, задето ме опровергаха. Сигурен гол изкара Дюлгеров накрая. Пожелавам му, това да е преломният момент в кариерата му и от тук нататък само нагоре.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Sole » 31 окт 2021 13:17

ShooterMan написа: И последно искам да кажа 2 думи за рефера, за младия съдия Станимир Тренчев - ЕТО ТАКА ТРЯБВА ДА СЕ СВИРИ МАЧ! Никакво бавене, никакви 100 фала, така се свири в цял свят, само не и тук, където Никола Попов и Железов дават по 100 нарушения на мач. Това е съдийство в интерес на футбола и мача беше коректен, като изключим влизането на Пабло в 90 минута, нямаше нито един друг груб фал и съдията много спомогна за това. Браво на този рефер, това е рефер!

Това е много интересен факт.Този все още неизвестен съдия показа завиден професионализъм за годините си. Ако не се лъжа за втори път в историята си Левски идват тук без съдиите си/обичайно заподозрените/, явно наистина са във фалит.///Предния път беше когато ги бихме в един мач на Тича за Купата с 4:1// И другото което направи впечатление, т.е. да кажем и една добра дума за Левски 8-) - за пръв път не видях в играта на Левски тук онова "лежане, безкрайни симулации и ритане както говеда".Поне това сигурно се опитва да изчисти от играта им на първо четене Мърито.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Eastern » 31 окт 2021 13:56

Честита победа! Е не от най красивите ,но пък напълно заслужена. Освен голът имахме още два ,три шанса които ако има видео разбор, Илиан трябва да обърне внимание и на четири очи да обясни конкретните пропуски, защото такива 100 процентови ситуации ни лишават от заслужени победи на няколко пъти през сезона. За този мач имам предвид ситуацията на Попов във началото на мача , където според мен трябваше да разтреля кюфтето, вместо това дори и да беше подал точно ми се струва че щеше да има засада. Иначе отново добър мач за Виктор! Аз искам да отлича поредният добър мач на Василев! И не просто добър ами все по добър след всеки следващ прави това момче. Просто първият му гол е въпрос на време , а лекотата със която финтира прави голямо впечатление защото финтовете и красотата във нашето първенство са голяма рядкост. За мен Пабло също беше един от най добрите , свърши много черна работа но тази роля винаги остава малко във сянка. Като цяло съм доволен от целият отбор, много добра колективна игра , единствено не ми хареса терена! Не просто не ми хареса ами направо ме е срам от тази поляна която във доста мачове пречи повече на нашият отбор.
Само Черно Море!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 31 окт 2021 15:19

За Велислав ще кажа, че в юношите прякора му беше Месито. И с основание. Просто нямаше физика, нещо, което Марто Минчев имаше в изобилие. При Илиан Джуниър беше същия проблема, и той чак на 20-21 даже започна да показва потенциал. При Велислав се надявам освен възходящата линия - да успеем и да го задържим в отбора поне сезон-два. Ние се разиграхме точно, когато и той се разигра, заедно с Леандро по двата фланга са като вършачки, при такива крила ние перманентно си играем в полето на противника по ред причини - просто бековете му, че и крилата са ангажирани нон стоп със защитна игра срещу нашите.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 31 окт 2021 15:29

mursusaid написа:
LoveAndPeace написа:
mursusaid написа:
LoveAndPeace написа:Не успях да гледам мача :(
Съдията , който дойде с Левски .....колко дузпи им даде ? Две , защото са изпуснали първата ли ? Тия п$едери във ВАРа колко червени картони дадоха за варненци ?
Тъпите шопи нямаше как да позволят да загубят!


Браво , забавен си.Уникален си,браво!

О чакай , още не съм отворил дума за този "терен" на който се игра. Имаше едно предаване в неделя - Бразди , та в него по ще се впише да се предава каквото и да било от тази картофена нива. Добре , че е Крадлев , че още не са ви изгонили да домакинствате там където обикновено излизате с децата - Разград.
И все пак :? не отговори на първоначалния въпрос - Какво вика ревльото Илиан за съдията ? В 10тата минута нещо натегаше страничния за една засада от има няма 2 метра......


Така е,когато си прав си прав :lol:
Само не разбрах на нивата само едни агрономи ли имаше с главния фермер Илиан надзиравани от трима инспектори,двама с флагчета.Че нещо не видях да има противник,някакви паразити да налазват по нивата.
Или викаш вие сте толкова трагични,че даже няма нужда да се споменавате. ;)

Агронома Илиан добре си е постлал . Почва още от 2рата минута да дудне по де що има съдия и половината нива е "прекопана". В защита от 3 , 2 единоборства бяха фаулове .......но къде съдията ще ги свири. После ревльото ще опищи крайбрежието , че са ги заклали. Колкото до гола и отиграването с ръка :roll: :roll: ще го броим частично връщане на ресто за онези 2 гола в София , въпреки че тогава ВАР нямаше.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот mursusaid » 31 окт 2021 18:47

LoveAndPeace написа:
mursusaid написа:
LoveAndPeace написа:
mursusaid написа:
LoveAndPeace написа:Не успях да гледам мача :(
Съдията , който дойде с Левски .....колко дузпи им даде ? Две , защото са изпуснали първата ли ? Тия п$едери във ВАРа колко червени картони дадоха за варненци ?
Тъпите шопи нямаше как да позволят да загубят!


Браво , забавен си.Уникален си,браво!

О чакай , още не съм отворил дума за този "терен" на който се игра. Имаше едно предаване в неделя - Бразди , та в него по ще се впише да се предава каквото и да било от тази картофена нива. Добре , че е Крадлев , че още не са ви изгонили да домакинствате там където обикновено излизате с децата - Разград.
И все пак :? не отговори на първоначалния въпрос - Какво вика ревльото Илиан за съдията ? В 10тата минута нещо натегаше страничния за една засада от има няма 2 метра......


Така е,когато си прав си прав :lol:
Само не разбрах на нивата само едни агрономи ли имаше с главния фермер Илиан надзиравани от трима инспектори,двама с флагчета.Че нещо не видях да има противник,някакви паразити да налазват по нивата.
Или викаш вие сте толкова трагични,че даже няма нужда да се споменавате. ;)

Агронома Илиан добре си е постлал . Почва още от 2рата минута да дудне по де що има съдия и половината нива е "прекопана". В защита от 3 , 2 единоборства бяха фаулове .......но къде съдията ще ги свири. После ревльото ще опищи крайбрежието , че са ги заклали. Колкото до гола и отиграването с ръка :roll: :roll: ще го броим частично връщане на ресто за онези 2 гола в София , въпреки че тогава ВАР нямаше.


Тъй де,разбрах че боли от загубата,разбрах и какво искаш да кажеш за нас.
Но във всичките ти виртуозни коментари,така и не разбрах кой беше противника ни и колко велик беше той.,воден от виртуоза на футболната игра ....
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 31 окт 2021 18:55

mursusaid написа:Тъй де,разбрах че боли от загубата,разбрах и какво искаш да кажеш за нас.
Но във всичките ти виртуозни коментари,така и не разбрах кой беше противника ни и колко велик беше той.,воден от виртуоза на футболната игра ....

А никой :) :lol:
Един отбор , който на ръба на фалита , след повече от десетилетие без трофей , паднал де от кой има в България :?
Докара повече публика на земеделската ви землянка от вас :lol:

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Varnauser » 31 окт 2021 19:27

Успокой се! Животът продължава. Срамът ви - също. На земеделската ни землянка, на 500 м от морето. Не в покрайнините на един град. :)

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот mursusaid » 31 окт 2021 19:30

LoveAndPeace написа:
mursusaid написа:Тъй де,разбрах че боли от загубата,разбрах и какво искаш да кажеш за нас.
Но във всичките ти виртуозни коментари,така и не разбрах кой беше противника ни и колко велик беше той.,воден от виртуоза на футболната игра ....

А никой :) :lol:
Един отбор , който на ръба на фалита , след повече от десетилетие без трофей , паднал де от кой има в България :?
Докара повече публика на земеделската ви землянка от вас :lol:


Оо повтаряш думите на великия ви предводител-треньор,за публиката ви ,която била повече на стадиона.Явно ти беше на трибуните ,пропътувал 500 км,а аз само съм си мислил ,че съм там и очите са ме лъжели през всичките повече от 90 Мин на стадиона. :lol:

Поредното ви доказателство за заблудата ви ,в която живеете и как ви преиначават вечно събитията и изкривяват истината.Но това е присъщо за двата ни вечни "гранда".
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта