13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Varnauser » 31 окт 2021 19:39

Тези трудно ще свикнат да губят. Ще им се наложи, след като не им остане избор. Дотогава - теренът, съдията, грубите моряци /локомотивци, но не от София ;) и т. н./.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Eastern » 31 окт 2021 20:28

mursusaid написа:
LoveAndPeace написа:
mursusaid написа:Тъй де,разбрах че боли от загубата,разбрах и какво искаш да кажеш за нас.
Но във всичките ти виртуозни коментари,така и не разбрах кой беше противника ни и колко велик беше той.,воден от виртуоза на футболната игра ....

А никой :) :lol:
Един отбор , който на ръба на фалита , след повече от десетилетие без трофей , паднал де от кой има в България :?
Докара повече публика на земеделската ви землянка от вас :lol:


Оо повтаряш думите на великия ви предводител-треньор,за публиката ви ,която била повече на стадиона.Явно ти беше на трибуните ,пропътувал 500 км,а аз само съм си мислил ,че съм там и очите са ме лъжели през всичките повече от 90 Мин на стадиона. :lol:

Поредното ви доказателство за заблудата ви ,в която живеете и как ви преиначават вечно събитията и изкривяват истината.Но това е присъщо за двата ни вечни "гранда".


Само да допълня:
Стадион Тича е със капацитет от 8000 седящи места (официално го водят 12 000 ама това е още когато беше със пейки и се брояха по на гъсто)
Разделен е на два сектора - А и В
Сектор А е по големият - 5000 места
Сектор В е по малкият - 3000 места
Гостуващите фенове ги настаняват във сектор В като във дерби мачовете го разделят почти на две което във най добрият случай прави 1500 човека!
Айде сега кажи ми как след като сектор А винаги е пълен почти до краен предел вие и чорбарите твърдите че сте били повече? И тук не броя домакинските фенове във сектор В , където е агитката , която от своя страна въпреки по малкият брой хора ви надвиква през по голямата част от мачовете.
И още нещо , много ме кефи как твърдите че мачовете ви срещу Черно Море са бе значение а за нас мача на сезона а пък във същото време на Тича са ви най силните гостувания (като бройка).

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Eastern » 31 окт 2021 21:29

Знам че не е това темата но нека да поздравим малките Моряци Ю19 които по рано през съботният ден победиха левски под моста. Да си знаят от малки ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Отборът на Марто Христов отново е замесен във борбата за титлата и изостава само на точка от цска и то при положение че доста от футболистите често са заети със мъжкият тим!

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Sole » 31 окт 2021 23:10

Eastern написа:Само да допълня:
Стадион Тича е със капацитет от 8000 седящи места (официално го водят 12 000 ама това е още когато беше със пейки и се брояха по на гъсто)
Разделен е на два сектора - А и В
Сектор А е по големият - 5000 места
Сектор В е по малкият - 3000 места
Гостуващите фенове ги настаняват във сектор В като във дерби мачовете го разделят почти на две което във най добрият случай прави 1500 човека!
Айде сега кажи ми как след като сектор А винаги е пълен почти до краен предел вие и чорбарите твърдите че сте били повече? И тук не броя домакинските фенове във сектор В , където е агитката , която от своя страна въпреки по малкият брой хора ви надвиква през по голямата част от мачовете.
И още нещо , много ме кефи как твърдите че мачовете ви срещу Черно Море са бе значение а за нас мача на сезона а пък във същото време на Тича са ви най силните гостувания (като бройка).

Само едно малко уточнение седящите места са 8250. В сектор "В" чуждите агитките са запълвали макс 1/3 от сектора т.е. 1000 човека и на фона на нашата ултра агитка която е в същия сектор изглеждат повече. Но сектор "А" в повечето случай е пълен. Така ,че ако камерите бяха отсреща, то винаги щеше да се вижда ,че стадионът е пълен и че гостуваща агитка липсва, т.е. зависи от гледната точка. 8-) Отделно от това камерите са ниско разположени и дават илюзия,че теренът е малък.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот mursusaid » 31 окт 2021 23:32

Няма нужда да им обяснявате на такива "фенове" какво и как е Тича.Дето само седят и гледат по тв,че до тук не им се идва от софето.Слушат си там разните големи разбирачи с "правилен" футбол,които като загубят винаги всичко им пречи,но не и бездарната им игра.Виждат по тв някакви си техни фенове в сектора за гости,понапълнен от хората от близките села(че не искам да обиждам селяните) които веднъж или два пъти в годината виждат т.нар. си любим отбор,когато гостува тук .А после се бият в гърдите колко велики били .Даже не ми се влиза в спор с такива фенове за спортно-техническите качества на двата отбора.Нека си живеят в заблудата,нека терена им е виновен тук.нека всичко друго им е виновно,дреме ми.Ние сме Черно море ,а вчера и малките моряци и мъжете показаха в момента кой е по-стойностния отбор.Другото всичко е ала-бала.
Напред зелено-белите!
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта