КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 28 окт 2021 12:03

Sole, то на приказки е ясно, че за да спечелиш купата трябва да биеш всички наред, но на практика не е това действителността и за да биеш наред има много други фактори. Примерно Ливърпул в Англия миналия сезон биеха наред въпреки многото контузии ама до един момент и оттам насетне срив. И отидоха назад в класирането. Няма как неща като контузени, наказани, контузии, пътувания и прочие да не влияят. И защо трябва ние да бием наред? Що Левски да не бие наред Славия, Берое , Лудогорец ....а Левски бие Симитли, другия кръг пак някой слабак и се побутва примерно до полуфинала, където се надява някой явно зимата нещата да се оправят, да се подобри селекцията и т.н. Има значение дали всеки мач си хвърлят силите, или да речем играеш лек спаринг и биеш 7:0 :lol: :lol: Има значение дали може да съхраниш състезателите или трябва да ги пускаш на макс и да ти се контузи тоя и оня като следствие.... това с биенето наред са клишета, принципно е така ако всичко е феър плей, но като гледам организацията на мачовете последните сезони и противниците ни за купата, не съм убеден колко всичко е феър плей :roll:

Vladislav, принципно като играем 3 мача поред за първенство да речем, обикновено се редуват ...домакинство, гостуване домакинство ....или гостуване, домакинство, гостуване ....може да имаш 3 мача, но поне единия ще си във Варна и ще възстановиш нормално. Мен още ме удивлява предния сезон как имахме 3 гостувания за 6/7 дни и все на далечни дестинации.
Сега ако се замислиш ...ето ти пак 3 мача, последния верно не е гостуване, обаче пак се почва с 2 гостувания едното от които до Враца, т.е. от възможно най-далечните.... и няма как да възстановиш, защото си по пътищата ....мача с Левски дали щеше да е пак гостуване вместо домакинство няма значение, защото реално чак след него ще може да възстановим нормално :idea:

Честно казано, все ми е едно дали има или няма конспирации! Просто се чудя защо програмата не е съобразена, така че нещата да са малко по-равнопоставени? Или според вас няма значение, че ние от Варна се разкарваме по цялата страна ......а гостуванията на отборите от София са си половината в София, другата половина от половината - около София, и реално имат 3-4 пътувания :roll: Даже до Пловдив по магистралата сигурно е 2 часа пътя :lol: Не стига, че Софийските отбори едва ли не постоянно домакинстват .......ами и точно нашата програма се пада всеки път по 2-3 гостувания за 1 седмица до далечни дестинации ???? Това на мен не ми изглежда справедливо и ме дразни и се получават и контузии и т.н., все ми е едно има ли конспирации .......въпроса е защо никой не се съобразява с това?!

И като се замисля, дори сега се чудя дали наличието на толкова много софийски отбори в Лигата не се дължи до някъде и на това, че практически нямат гостувания освен Варна и Разград и са доста по-свежи от отборите от провинцията, могат да възстановяват по-добре и т.н. .......
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот Vladislav » 28 окт 2021 12:58

От софийските отбори само един не си е извоювал правото да играе в лигата по спортно- технически правила. Всички го знаем кой е. Славия, Локо Сф, Левски, Царско Село, Числата... ами няма резултати които да ме убедят че видиш ли примерно Шумен, Черноморец Бургас, Светкавица, нашия Спартак или Добруджа поради някаква причина трябва да заемат местата им. А като имаш 3 гостувания около София в рамките на една седмица защо не останеш на лагер някъде наоколо за една седмица? Оправданията с пътуванията, айде няма нужда. Една плюнка държава сме и преход над 500км няма. Нито пък някой ги кара да шофират или нещо такова. И лондонските отбори в Англия не са никак малко ама не съм чул примерно от Нюкясъл да се оплакват че много пътували. А реално там се играят повече мачове от тук.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот Eastern » 28 окт 2021 13:26

Смятам че мача можеше да отиде във двете посоки, абсолютно равностойни отбори сме , според мен дори играхме по добре от домакините и този късметлийски рикошет........
За нашият отбор се получиха обичайните неща, не знам защо всички казват че сме нямали положение след като Леандро излезе сам срещу вратаря във началото и отново направи жалък завършващ удар. Иначе жалко че се контузи щото от него идват свежите атаки от нашият отбор , но малко се губи ефекта заради аматьорските му пропуски! Друг от футболистите от които съм разочарован е Родриго. Абсолютен статист за пореден мач, по принцип ми е един от любимците но последните мачове не мога да го изтрая, дори когато направим някоя контра той я забавя със излишни финтове които напоследък хич не му се получават. Дано си подобри играта , но ми се струва че той просто няма желание да го прави! И между другото именно Родриго изтърва Камбуров , а не Зе Гомеш (във който рикошира топката и тогава разбрах че е на терена).
Светлият лъч отново бяха нашите юноши Виктор Попов и Велислав Василев, вторият показва все повече самочувствие и се видя че когато му се откри възможност отбеляза гол за разлика например от Леандро! На края на мача също със самочувствие Милушев финтира двама футболисти и отправи удар, какъвто нямахме за цял мач. Все ми се иска Илиан да им дава повечко шансове и постепенно да изградим отбор от наши момчета.
В заключени смятам че е добре че загубихме и ще можем да се съсредоточим върху шампионата където имаме всички шансове да завършим във тройката.
Само Черно Море!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот 'enki' » 28 окт 2021 14:19

Така е, отново съм съгласен с теб.

Леандро изигра положението отново по детински. С неговата скорост трябваше просто да чукне топката на боц или боц с леко външен фалц и вратарят щеше просто да изгледа как топката влиза. Няма никакъв усет за гол, ударите винаги са му посредата на врата, като на защитник.

Родриго също е неузнаваем от началото на сезона, само се лута из игрището и се върти като пумпал, а ударите са му отчайващи - слаби и неточни.

Пабло и той изглежда последните мачове като пълен дърводелец. Спирания, повеждания на топката, удари - всичко му е зле напоследък.

И Дюлгера да го спомена в тази групичка. Вече колко мача изигра с мъжки отбор и все още не може едно центриране да прецени като хората. Някакво балонно центриране вчера, топката лети няколко секунди, имаше цялото време на света да се ориентира, наказателно поле беше почти празно и той накрая пак не съумя да хване топката. Нямам думи направо. Неговите нескопосани отигравания веднага се отразяват на синхрона в защитата ни. Мисля че имаме много талантливи вратари, но някъде нишката се къса, те продължават да правят едни и същи грешки, никаква градация. Дичевски и той тотално изчезна от радара.

И да завърша с позитивното. Да малките юноши бяха тези, които дадоха повод за оптимизъм. Браво на Василев, Вики, Милушев, К. Георгиев. Дичев и той се стара.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот Sole » 28 окт 2021 23:00

И жребия за 1/4 финала дирижиран :lol: Как стана така,че на 1/8 финалите всички софийски отбори бяха домакини и сега на 1/4 шопите пак са само домакини! А на подуенци се прави направо зелен коридор :)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 28 окт 2021 23:37

Ами и за мен е дирижирана история .....нали при Перукан всичко е без корупция и напълно открито ....толкова открито, че предварително може да кажеш какво ще стане на жребия и няма някакви неочаквани изненади :lol: все пак Перукан май дължи много на Левски последния конгрес ли що ли :oops:

Дано съда да го махне тоя малоумник и всичките с него прасета в кочината, защото тогава шансовете ни да вземем пак купа нарастват значително :idea: ама се чудя какво пък ние крием, т.е. ТИМ, че са се нахъсали да стоят зад него :roll:

Както и да е, като гледам докараха великите Левски до полуфинал ....в 2 мача може и наистина да успеят да вземат купата кой знае :idea: само да не стане накрая Гошо Вратарчето още веднъж да им застане на пътя... :twisted: :twisted:
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот Sole » 28 окт 2021 23:51

Борислав Михайлов сдава БФС преди Коледа!

Topsport.bg

Дните на абсолютно компрометирания президент на БФС Борислав Михайлов начело на поста все повече изглеждат преброени.

Според информация на "novsport", твърде възможно е още преди Коледа той да сдаде поста. В момента вървят две алтернативни възможности, които да свалят бившия вратар на националния отбор от удобното кресло.

На първо място е възможността в Търговския регистър да откажат вписване на избора на президент по време на Извънредния конгрес на 12 октомври. Това е абсолютно реално, защото след като в залата беше обявено, че 483 делегати имат право на глас, за победа на първи тур са необходими 242 вота. По време на гласуването Михайлов получи подкрепата на 241 души, но странно защо беше обявен за победител. В съда, обаче "не вярват на сълзи" и затова почти сигурно това ще бъде отхвърлено. Кликата на Боби има 14 дни да внесе протокола, които изтекоха вчера, 26 октомври.

Ако съдът реши да отхвърли вписването на бившия вратар на националния отбор, това означава автоматично нов конгрес. Нещо повече - той няма да бъде организиран от Михайлов, защото на 12 октомври бе гласувано прекратяване на правомощията му. Той ще се яви като редови кандидат, а на базата в Бояна ще бъде назначено "служебно правителство", най-вероятно начело с изпълнителния директор Борислав Попов...

Втората сюжетна линия за падането на Михайлов е свикването на нов извънреден конгрес с гласовете на 1/3 от клубовете, имащи право на глас. Тази процедура вече е стартирала и скоро необходимата бройка ще бъде набавена. Следва познатата процедура - свикване от съда при определен дневен ред и гласуване, което едва ли този път ще бъде в полза на 16-годишният владетел на българския футбол. Развръзката предстои, да видим.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот icko65 » 29 окт 2021 13:28

То пък с Боби или без Боби това БФС като цъфне и завърже..Майко мила..Гладните атове чакат..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 29 окт 2021 14:20

Нещо не ми се вярва Бербатов да е толкова гладен. Освен това иска да си върне на тия дето го отказаха от национала и да се реваншира на хората дето се отказа. Това е по мое мнение, нещата ще станат по-нормални при всички положения и няма да гледам наглия Лечков, щото другите са нагли ама тоя ги надминава с много :idea:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта