КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 03 окт 2021 16:48

Честно казано ми се искаше да паднем от Миньор Пк за купата понеже нямахме достатъчно играчи и бяхме загубили нещо инерция. Обаче сега след хубавите ни мачове напоследък се вдъхнових и чак реших да пусна тема за мача ни от купата срещу Берое. Първо, че като гости напоследък играем по-добре. Второ, вече взехме няколко нови играчи, което ни помага да имаме малко повече класа и по-дълга скамейка. И трето смятам, че Берое са напълно преодолими. Може пък и да успеем да направим нещо за купата тоя сезон, кой знае :oops: Дано само да се пазим от тежки контузии и играчите в по-лоша форма да навлязат в по-добра такава, визирам двамата нови най-вече...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 04 окт 2021 09:47

Ще направя аналогия с мислите си в навечерието на мача с Арда. Берое е отбор от нашата черга, имат добри играчи. Точно както и Арда. И точно както и Арда имат един пълен физкултурник на пейката си в лицето на Петър Колев, другия помощник на Херо след Чилика от Арда. Това е много голям плюс, а другия е, че до тогава играчи като Сердюк и Геваро ще са се запознали с отбора, а Родриго, Виктор, Димов ще са се върнали от контузии.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот Готвача » 04 окт 2021 11:50

В състоянието на отбора ни преди мача с Миньор,мнението ми бе да излезем с играчите които рядко участват,защото не виждах нещо,което да ни даде малко повече варианти.Но сега с влизането на Жека ,възстановяването на контузените и привличането на Геваро/надявам се да е поредния ни трансферен удар/и намека на Илиан че ще привлече още един офанзивен халф,си мисля вече съвсем сериозно за нещо повече.Срещу Берое ще си проличи колко точно сме израснали.Още един подобен мач и очаквам БФС да се вземат в ръце и да ни ударят спирачката.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот 'enki' » 04 окт 2021 19:39

Аз бих понамалил малко с очакванията. Наистина разпиляхме Арда и доста рутинно се справихме с Миньор, но нито един от тези два отбора не бяха в нормалното си състояние. В Арда имат някакви сплетни в съблекалнята, а пък Миньор беше спестил някои от титулярите си. Идването на Сердюк определено ни дава поводи за оптимизъм, както и другото ново попълнение, но все още много от другите ни проблеми остават. Като начало лошия ни терен. Аз бих си правил по-генерални изводи след края на зимната пауза, като зная кой сме продали/освободили и съответно кого сме привлекли. Иначе от осанна до разпни го и обратно всяка седмица няма смисъл. Аз в средносрочен и дългосрочен план съм по-скоро песимист за нашия отбор при това ръководство и собственици.

П.С. Все пак обаче няма как да не се радвам, когато отборът бие.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот 'enki' » 04 окт 2021 19:55

Май го изпльосках на неправилното място това последното мнение.

За мача, мисля че ще бием на хубавия терен. Берое имат добри футболисти, но им куцат резултатите.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 20 окт 2021 23:55

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1g0RI8x7bzQ[/youtube]
Да се готвят Берое... поне 2 разстрела от Жеката :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 23 окт 2021 16:12

Изобщо не съм оптимист след видяното. ИДИОТСКАТА ни голова импотентност рано или късно срива и играта и мисля, че този момент идва - загуба от Берое, после - вдигане на синия мъртвец.....с една дума - КАКТО ВСЯКА ГОДИНА.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот Sole » 26 окт 2021 13:57

Черно море без петима титуляри срещу Берое за Купата
/гонг.бг/
Черно море ще е без петима основни футболисти за мача за Купата на България срещу Берое, съобщиха от клуба. Рано тази сутрин отборът отпътува за Стара Загора, където утре от 19:00 часа излиза срещу Берое в мач от 1/8-финалите на турнира.

Аут за срещата са капитанът Даниел Димов, вратарят Георги Георгиев и халфът Родриго Вилела, които продължават да лекуват контузии. Неприятната новина за варненци е отпадането от групата на Стефан Велев и нападателя Евгений Сердюк. Двамата са с травми от мача с Ботев Враца и не се качиха в рейса за Стара Загора. Двубоя пропускат още Сами Ел Анаби и Фоде Гираси. Варненци ще проведат последното си занимание под Аязмото днес следобед.

Ето и групата на Черно море: Иван Дюлгеров, Галин Григоров, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Мартин Дичев, Влатко Дробаров, Росен Стефанов, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Велислав Василев, Леандро Андраде, Родриго Енрике, Павел Георгиев, Мартин Милушев, Калин Георгиев, Зе Гомеш, Джеваро Непомусено.

п.с/ Без Жеката кофти работа.Най малкото ще ни липсва остротата и бързината в нападение.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 26 окт 2021 14:02

Първите 3-ма не са титуляри. Велев - също напоследък. Жеката - той наскоро дойде, но определено ще липсва. Кадрово ще се справим за този мач, но продължавам да не съм оптимист за изхода. Не само това, но си мисля, че ще загубим и още играчи за подуенци, като съдиите вече са наясно кой трябва да изгори от нашите. Дано бъда опроверган и да вземем 2 победи
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: КБ 1/8 финал /Берое - Черно море/ 27.10.21 сряда 19.00ч.

Мнениеот sandi74 » 27 окт 2021 20:25

Камбура дори и незагрял от резервната скамейка опъна мрежата с грация и финес.Факт.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: guglata и 12 госта