11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот Vladislav » 17 окт 2021 19:55

За пореден път "по най- тъпия начин". Трудно влязохме в мача, после до края седяхме по- добре и си имахме положенията. Реално нямам забележки към никой, опитаха се, не стана. Отличен мач на Виктор. Панайотов също игра много добре, но получи ужасно глупав картон. Велислав да не отстъпва. Терена ни е ужасен, а Чинков е педал. Не че сбърка нещо фатално, просто така.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот 'enki' » 17 окт 2021 20:32

Мани резултата. Много съм доволен от нашите, на тази нива те се опитваха да играят футбол и много често успяваха. Още веднъж голямо браво на Василев. Така се играе. В момента имаме отбор, новите попълнения са наистина попадения.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот Eastern » 17 окт 2021 21:40

Отново тъпо изпуснати точки :evil: ама кво да правиш топка е мамка му!
Не заради голът , Сердюк затвърждава мнението на повечето хора че е нашият човек. Със тази небрежност която показва Зе Гомеш не виждам да му е конкуренция.
Страшен мач за Виктор Попов , може би най добрият му , според мен. И не на последно място трябва да поздравим Василев! Показа играта която съм свикнал да гледам от него във юношеските формации. Личи си че работи за физика, което му отнема от скоростта , но явно преодолява този проблем и се надявам със всеки мач да показва все повече възможности.
Днес не ми харесаха Живко Атанасов и Панов. Особенно първото полувреме, страшно много грешни подавания. Родриго също ме подразни със излишни финтове които забавиха хубави контри. Хората които влязоха на смени също не се понравиха.
Както се казва "продължаваме напред"
Само Черно море!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот ogrizko » 17 окт 2021 22:31

ами това е супер тъпо как изпускаме заслужените точки почти всеки мач .........обаче за мен задължително трябва да се тренират дузпи :!: единствено с Лудогорец не заслужавахме нищо ....дори с ЦСКА дето паднахме трябваше да бием като игра и положения .....ама поне това с дузпите може да се поправи и да не губим възможности за отбелязване от там :!: при още 1 гол днес срещу Славия и срещу Пирин ако бяхме вкарали и да сме +4 точки .....щяхме сега да сме на 3 място ....ама явно не сме свикнали да получаваме дузпи досега и оттам не знаем какво да правим, а вече с ВАР има по-голям шанс за дузпи както се вижда ....още предния сезон казах, че с ВАР ще сме мн по-добре понеже сме от най-ощетяваните .........но трябва да се тренират дузпи и титулярните изпълнители да са сигурни и спокойно може да се борим за 3 място както се вижда :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 17 окт 2021 23:20

Изключително съм доволен от Велислав Василев. Започва да разгръща потенциала си, още в Кърджали беше на добро ниво. Само така. Иначе мача ясен - пропуски, пропуски, 1:0.....после 1 грешка 1:1 и някакво селско лежане, Славия са най-противния и жалък отбор. Това не е и футболен отбор, пълни смешници са това. Сердюк как си знае - положение - голче, жалко, че се поумори, и двете положения на Зе щеше да ги вкара, но.....Относно дузпите - Родриго на прима виста помня как е пропускал поне 3-4. Вероятно е по-слаб даже и от Панайотов.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот Vladislav » 18 окт 2021 10:27

Наистина с изключение на първите 10 минути не играхме зле. Категорично заслужавахме да спечелим, а в последните 10 минути имахме достатъчно шансове да стане и с разлика. Дузпата е безспорна и за нея не трябва ВАР (Виячки е абсолютен олигофрен да влезе по такъв начин). Иначе дузпите са ни голям проблем от доста време насам. И Родриго, и Васко не са изпускали по една и две. Преди тях и Жоро Илиев нерядко. Това беше категорично лошо изпълнение- 50 на 50 е, вратаря тръгне ли в този ъгъл задължително я хваща. Жалкото е че тези дузпи ни струват точки (предната изпусната със сигурност 2, за тази не се знае). Вероятно трябва Живко да ги изпълнява, или Дробаров. Иначе за влизането на "нашето" турче не знам какво да кажа- за по- безобидно нещо Родриго беше изгонен в Благоевград, а педала Чинков дори не отсъди фаул. За намеса на ВАР или извънземни да не говорим. Фалшива коса- фалшив футбол! От нашите футболисти съм доволен- от всички. На атакуващите ни футболисти им трябва добър терен, а не това "нещо", затова и Родриго изглежда безпомощен понякога.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот 'enki' » 18 окт 2021 15:49

Дузпите да ги даваме на Жеката. Като втори вариант наистина Живко не е зле, да ги бие в стил "перде" и "разстрел".

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Славия/ 17.10.21 неделя 17.00ч.

Мнениеот ogrizko » 18 окт 2021 20:44

На мен ми хареса на Пабло дузпата, а и я вкара ....освен това като цяло има добър удар. За Жеката не се знае, но ако на тренировка показва хладнокръвие може да се пробва. Ако след вкараната дузпа Пабло беше продължил да си бие дузпите можеше и сега да не го мислим тоя въпрос :roll: от друга страна е хубаво, за да вземем мерки и да се отнесем по-сериозно към дузпите, и мачове за купата предстоят....
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта