9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 18 сеп 2021 20:01

Пускам темата за следващия мач силно афектиран - ще се спукам от яд, за глупаво изпуснатите /за кой ли път/ точки у дома. Има и мач за купата през седмицата, но нека я има темата - може пък някой да има какво да каже. Аз засега няма да коментирам. Успех за отбора.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 20:10

Според мен затъваме в лайната. Уникалния ни късмет от Ботев и Берое говорихме, че грешно замаза очите на Илиан. Онова 0:0 с Локо Пд беше сигналната лампа, но не се усети тренера, че със защитници не става. Пирин е гладен за точки, до стената.....Илиан уплашен излиза пак с 8-9 защитника и доколкото имам спомени от мачове като този в Монтана и Каварна ще ги бухнат 3-4 гола на 0 и този сезон го пишем провален. Разбира се, преди това най-вероятно и в Перник ще приключим участието си за Купата....пак с 9 защитника.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2021 20:14

ми..... аз искам да паднем тоя мач честно казано! като ще пускаме аванта на Локо Сф, Пирин поне са футболен град и поне тим извън София.... а са на дъното на класирането, а ние обичаме да съживяваме такива :lol: освен това прекалено много взехме да разчитаме на гостуванията и на Тича да го играем аристократично и да губим лесни точки... айде падам от Пирин и нашите се стягат след тоя мач и да почват да бият :!:

трябва да се въведе правило да няма повече от 4 софийски отбора в А група ...честно не мога да ги понасям всичките ....а някои съвсем се изрудиха..... от 1 станаха на 2... къде припознати, къде новосформирани...

14 отбора и сред тях Левски, ЦСКА(1)-Литекс, ЦСКА(2)-1948, Славия, Локо Сф, Царско село... айде 2-те ЦСКА да се припознаят и да се оженят в едно, Царско село да отива на село да рита във В група, поне да се стопят до 4 традиционни въпреки че пак им е много :evil:

между другото май имаме 3 гостувания за 10 дни и 3500км, така че освен срещу Пирин ще паднем и срещу следващия отбор най-вероятно :lol: ще чакаме домакинството след месец да видим дали ще има някаква промяна и очаквам да сме към 10 място....

п.п. ДАНО НЯКОЙ ОПРАВИ ТЕРЕНА МЕЖДУВРЕМЕННО!!!!
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Sole » 18 сеп 2021 21:32

Този мач е 1. Пирин и те са недолюбвани като Ч.море от БФС и СК,така че има малка вероятност да се стигне до някаква изненада и случаен съдийски Х. Но ние имаме традиция в съживяване на умрели и закъсали отбори. Ако се погледне статистиката повечето отбори от дъното са постигали първата си победа/а някой път и единствена 8-) / именно срещу нас, а последни в класирането често са се измъквали от там след победи над Ч.море.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 22:12

Не виждам как ще стане изненада, Пирин имат много класни и опитни играчи. Аз повече се притеснявам да не ни качат на разлика. Исторически като си превъртам моментите на сривовете - точно така почвахме, идваше мач я в Монтана, я в Каварна, едно 4:0 и се сгромолясвахме. Разликата беше, че тогава като, че ли имахме амбиции при Прическата и колкото и да е странно - по-класни играчи. Да не пропуснем, че за Купата мача ни е тежък - Миньор, там ще се излиза с титулярите, т.е. 9-те защитника на Илиан и без значение резултата - за Пирин ще сме изморени, все пак имаме точно 2 офанзивни играча - Родриго и Леандро, те не може да бягат нон стоп всеки мач. Реално, за да бием Пирин ще ни трябва късмет - 9-те Илианови защитници да спукат топката както с Берое, 2 атаки за цял мач - 2 гола и после да връщаме точките с домакинските Х-ове със Славия примерно и Ботев Вр.....или съдиите да ни подпрат, което е много малко вероятно.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Радо
Мнения: 620
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Радо » 18 сеп 2021 22:20

ogrizko написа:ми..... аз искам да паднем тоя мач честно казано! като ще пускаме аванта на Локо Сф, Пирин поне са футболен град и поне тим извън София.... а са на дъното на класирането, а ние обичаме да съживяваме такива :lol: освен това прекалено много взехме да разчитаме на гостуванията и на Тича да го играем аристократично и да губим лесни точки... айде падам от Пирин и нашите се стягат след тоя мач и да почват да бият :!:

трябва да се въведе правило да няма повече от 4 софийски отбора в А група ...честно не мога да ги понасям всичките ....а някои съвсем се изрудиха..... от 1 станаха на 2... къде припознати, къде новосформирани...

14 отбора и сред тях Левски, ЦСКА(1)-Литекс, ЦСКА(2)-1948, Славия, Локо Сф, Царско село... айде 2-те ЦСКА да се припознаят и да се оженят в едно, Царско село да отива на село да рита във В група, поне да се стопят до 4 традиционни въпреки че пак им е много :evil:

между другото май имаме 3 гостувания за 10 дни и 3500км, така че освен срещу Пирин ще паднем и срещу следващия отбор най-вероятно :lol: ще чакаме домакинството след месец да видим дали ще има някаква промяна и очаквам да сме към 10 място....

п.п. ДАНО НЯКОЙ ОПРАВИ ТЕРЕНА МЕЖДУВРЕМЕННО!!!!



Който се е разбрал с Желев през 1990 София да е България да е мислил.

А иначе ЦСКА-София ЦСКА 1948 и Литекс в Б група да не бъдат допускани до професионалния футбол докато не се разбере кой кой е.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4217
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 19 сеп 2021 13:55

ogrizko написа:между другото май имаме 3 гостувания за 10 дни и 3500км, така че освен срещу Пирин ще паднем и срещу следващия отбор най-вероятно :lol: ще чакаме домакинството след месец да видим дали ще има някаква промяна и очаквам да сме към 10 място....

п.п. ДАНО НЯКОЙ ОПРАВИ ТЕРЕНА МЕЖДУВРЕМЕННО!!!!

Не е кой знае колко сложно да се запази хотел за 3 нощувки и с нужните разрешения да се тренира на спортна база Бояна.

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Ent » 19 сеп 2021 14:26

LoveAndPeace написа:
ogrizko написа:между другото май имаме 3 гостувания за 10 дни и 3500км, така че освен срещу Пирин ще паднем и срещу следващия отбор най-вероятно :lol: ще чакаме домакинството след месец да видим дали ще има някаква промяна и очаквам да сме към 10 място....

п.п. ДАНО НЯКОЙ ОПРАВИ ТЕРЕНА МЕЖДУВРЕМЕННО!!!!

Не е кой знае колко сложно да се запази хотел за 3 нощувки и с нужните разрешения да се тренира на спортна база Бояна.


Явно не си запознат с организационната немощ на нашия клуб

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот mursusaid » 20 сеп 2021 09:23

Аз пък си мисля,че точно този мач няма да го загубим.Дали Х или двойка ще видим .Но ми се струва,че няма да го изгубим,поради факта ,че тука всички наши са отчаяни и предвиждат загуба,че и разгромна :) Така както когато направим няколко силни мача и победи,някои литват в небесата ,че едва ли не ще влизаме в тройката и следва осиране,след което се изпада в другата крайност,как отбора е пълен с некадърници и треньор не ставащ за нищо и лешоядите изскачат от дупките си да кълват.
От друга страна си мисля,че поради хубавия и широк терен на Пирин и отбор ,който като игра също е много зле в момента ,но пък ще играе открито ,защото няма друг избор ,че му трябват точки.С играчи вече минали възрастта да се доказват и позагубили мотивация за някакъв голям футбол,играещи да си докарат още някой лев към края на кариерата си.Тези факти ме карат да си мисля ,че няма да го изгубим този мач.
Все пак ще си оставя вратичка,че много важно преди това е как ще се отрази на отбора мача в Перник.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 сеп 2021 09:54

Тук грешиш. Още докато имахме победи и особено тази с Берое там - тук всички се бяхме обединили, че играем ужасно (със защитници, 9 на брой) и, че късмета е въпрос на време да свърши. Е, свърши. Точките не са критерия, защото може да бъдат спечелени или загубени с късмет, но играта ни е ужасна, а футбол с 9 защитници на терена няма как да играеш. Пирин не вземат ли този мач изпадат, да не се лъжем - Дяков, Бодуров, Занев, Костов, Брахими, Карачанов, Дюлгеров....те като еденици ни превъзхождат сериозно. Треньора им е физкултурник някакъв избягал от Брексит английски пияндур, но нашия пък от това лято има нов фетиш - антифутбол, катеначо на което и Нерео Роко би се шокирал - нареждане на 9 защитници, без нападател, с максимум 1 крило и 1 халф. Толкова. Излезем ли със защитниците в Благоевград, с Родриго отпред да се блъска в Заенв и Бодуров за висока топка, с Леандро единствен на поста си, с боклука на Илиан - Стефчо Велев на другото крило, с майсторите на паса - Васко, Дани - халфове и Пабло (айде, той става)....и зад тях - нови 4 защитника и вратар, който подава на нападателите на противника - разгрома ще е налице. Хич не подценявай потенциалния разгром, просто исторически ние така се сриваме - боксуваме, антифутбол, нивата на Тича е налице....само трябва един катализатор тип Монтана/Калиакра и сме готови. И ако върнеш времето - и в двата случая имахме доста по-класни играчи, а във втория - в Каварна, тогава Велизар Прическата тъкмо беше почнал като Илиан - със защитниците напред, с Адемар левия бек - в плеймейкър и т.н.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта