8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 19:29

Нямам думи!!! 1:0...но поне играем в тяхното поле! Смяна на полувремето - 2 офанзивни за 2 дефанзивни играча. И пак старата песен...да, ама неееее, стомната пак се спука. ДОКАТО НЕ СПРЕМ ДА ИЗЛИЗАМЕ С 8 ЗАЩИТНИЦИ ТАКА ЩЕ Е! ЗА ВТОРИТЕ 45 МИН. ПЕША КРЪГЛА НУЛА НА ИЛИАН. ЗА МЕН ТОТАЛНО, АМА ТОТАЛНО ОСРА, ОКЕНЗА И ОПИКА МАЧА....С ТЕЗИ СВОИТЕ ТЪПИ ЗАЩИТНИЦИ
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2021 19:50

първото полувреме терена що-годе ставаше ама с напредване на времето пак стана картофена нива, което беше добре за Локо Сф понеже го караха повече на контри.....

Милушев не видях нищо да прави в предни позиции, Павката Георгиев също... Милушев по-добре игра в защита което е странно... аз не съм го гледал да имам наблюдения ама при младежите постоянно вкарва и очаквах повече някак си :oops: с хъс трябва да се играе ....Зе Гомеш не искам и да го виждам честно казано в отбора, изобщо не ми прави впечатление да се бори ...от мен ако зависи да се връща обратно в Барса или Бенфика... дано украинчето да има желание за игра :oops:

Леандро ми хареса..... Георгиев не мисля, че има вина за гола беше добре изпълнен фала и нямаше видимост, а пък Дробаров не съм убеден дали направи фал наистина или игра с топката, но както и да е...

най-много от всичко ме дразни тая аристократичност заради която вече губим 100 точки ако не 1000!!!! всеки път едно и също!!! контролираме изцяло даден мач, но противника ни приспива и в края даваме лесни точки.... абе, води с 3:0 и тогава го играй аристократично .... при 1:0 ми играят сякаш са спечелили мача и осират 75 мин. добра игра!!! а то точно накрая трябва повече хъс и концентрация ако искаш да си останат в теб точките :!: истината е, че Илиан в момента няма почти никакви смислени опции май напред и 1 или 2 гола при повече късмет ни е абсолютния максимум и е добре да вкараме първи.... демек трябва да печелим 1:0 и да се научим да го задържаме :idea:

но за мен най-големия ни проблем са картофената нива, аристократичното ни поведение и фигурантите на терена!!! Зе Гомеш може да прави голове и да изостря нещата ама никак не му се играе и не иска да се бори ...на младежите трябва да се дава шанс ама са прекалено пасивни, говоря тия от полузащитата и нападението.... много дразнеща работа, дано да влизат в час :roll:
Изображение

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот зеления » 18 сеп 2021 19:56

С боклуците ТИМ толкова. Хиляда пъти е по-добре да минем през зоните, В, Б група и да се завърнем в елита пречистени! Само продават, а пет пари за селекция не дават.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 19:59

Милушев не видях нищо да прави в предни позиции, Павката Георгиев също
- съгласен съм, но с Мартин Милушев и Зе Гомес играхме в тяхната половина. А с тоя боклук Велев се игра цяло второ поливреме анти-футбол в нашата половина, а накрая - в нашето поле. За какво вкара този бездарен боклук? Своя любимец? Сякаш нямаше търпение просто да заиграем с 9 дефанзивни играча. Хубавото е, че не проработи, сещате се, че ако беше вързало както с Берое - щяхме да гледаме това доста дълго после. И картофената нива на Тича съвсем олицетвори мизерията......доволен съм само от Попа и Дичката, донякъде и от Пабло. Гошо Георгиев замалко да си вкара сам гол както срещу Числото....изобщо второто полувреме днес, бих казал - полувремето на Илиан не бива да се повтаря. НАПАДАТЕЛ, 2 КРИЛА, зад тях ОФАНЗИВЕН ХАЛФ - това е МИНИМУМА от офанзивни играчи, който трябва да е на терена. Иначе се играе в нашето поле и се допуска грешка .
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 18 сеп 2021 20:16

зеления написа:С боклуците ТИМ толкова. Хиляда пъти е по-добре да минем през зоните, В, Б група и да се завърнем в елита пречистени! Само продават, а пет пари за селекция не дават.

Плюс мен след фарса с Жоро Илиев съм загубил всякакво желание да ходя на Тича и за капак и терена ...ред в хаоса или произведено от ГЕРБ
ex Popeye

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2021 20:20

ShooterMan написа:
Милушев не видях нищо да прави в предни позиции, Павката Георгиев също
- съгласен съм, но с Мартин Милушев и Зе Гомес играхме в тяхната половина. А с тоя боклук Велев се игра цяло второ поливреме анти-футбол в нашата половина, а накрая - в нашето поле. За какво вкара този бездарен боклук? Своя любимец? Сякаш нямаше търпение просто да заиграем с 9 дефанзивни играча. Хубавото е, че не проработи, сещате се, че ако беше вързало както с Берое - щяхме да гледаме това доста дълго после. И картофената нива на Тича съвсем олицетвори мизерията......доволен съм само от Попа и Дичката, донякъде и от Пабло. Гошо Георгиев замалко да си вкара сам гол както срещу Числото....изобщо второто полувреме днес, бих казал - полувремето на Илиан не бива да се повтаря. НАПАДАТЕЛ, 2 КРИЛА, зад тях ОФАНЗИВЕН ХАЛФ - това е МИНИМУМА от офанзивни играчи, който трябва да е на терена. Иначе се играе в нашето поле и се допуска грешка .

нормално е отбора дето пада да се опита да промени все пак нещо ...както и нашите основни играчи да се поизморят, а и терена съвсем се скапа второто полувреме, че да може да вържем няколко точни паса напред ....то дори Илиан измрънка след мача за терена ама едва ли е негова работа да ходи да го копае и полива или каквото там :lol:
Милушев не го критикувам принципно, нормално е първи мач като титуляр да не покаже всичко ..ама ми е странно, че аз очаквах повече напред, а той игра по-стабилно в защита което пак е нещо ...не видях особена скорост или нещо технично, изобщо не можах да разбера кое го прави добър в предни позиции понеже за младежите се скъсва да вкарва по някаква причина :roll:
просто искам да се влиза с повече хъс от страна на младежите, за да компенсират и да израстват, а не да ги гледаме фигуранти само по терена..... Денислав глупака и той страшен момент избра да избяга, сега можеше да получи много шансове и много да ни е от полза в момента ама реши, че в 1948 всичко ще му е по мед и масло и нещата са му гарантирани и сега дори в групата май го няма ако нещо не бъркам :oops:
според мен ни чака много кофти месец и дано след него да се окопитят, явно по-добре да сме притиснати до стената, иначе като си повярваме много става зле....
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 20:28

Денислав щеше да получи точно толкова време, колкото получава Гираси. Илиан иска по 9 защитници в титулярния състав, халф (Родриго) за нападател и максимум 1 крило (Леандро). Това е схемата. 9 джаскачи водени от неговия любимец - Велев. Картофената нива облагодетелства джаскането, така, че се вписва идеално....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Marlboro » 18 сеп 2021 21:10

Ами така е, кого да пусне? Всичко живо което що годе можеше да играе в предно позиция, напусна отбора. На тяхно място взехме..... чукана Гираси. Някакъв контузен Ел Анаби, и един руснак ли е какъв е, на когото 20 дни не можем да уредим работна виза. В клуба цари пълна апатия, като се почне от терена, та се стигне до селекция. Днес второто полувреме, играхме нещо, но не футбол. Не че Локото играха нещо, където беше и нашия късмет. Общо взето логичен резултат.Лошото според мен е, че не виждам скрити карти. Сезона ще бъде голяма мъка, отбора е по слаб от миналата година.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Sole » 18 сеп 2021 21:15

Пореден провал за Илиан - нарисувани мачове срещу умрели отбори не може да вземе! И най жалкото е, че който и треньор да дойде няма как да вдигне класата на отбора заради "амбициите" на ръководството. А нивото на Илиан най пасва на скромните амбиции на ръководството :!:
Тези абсолютни аматьори щом не можем да бием на Тича, значи никой не можем да бием тук. Вече е традиция едното полувреме отборът ни да спи на терена!Беше ясно,че не вкараме ли втори гол няма как да спечелим.Последните 10 минути щяха да ни изиграят с някоя симулацийка, я за дузпа,я за пряк свободен както и стана....а и Никола Попов само това и чакаше.
Много се врънка за тези юноши ама се видя,че Милушев нямаше едно сносно отигравне,а П.Георгиев остана невидим на терена.Въобще не знам Илиан за какво ги влаче с отбора тези юноши.Само Дичев е на ниво на мъжете.Зе Гомеш и той подобно на Иса съвсем загуби желание за игра.Просто нямаме играчи, всичко що годе сносно в отбора рано или късно се гони или продава за жълти стотинки,а заместници йок! В момента се крепим над водата около един Родриго-човекът отбор. С една дума нещата вместо да се оправят стават все по зле.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 566
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 18 сеп 2021 21:46

Абе вие тука сериозно ли говорите? Теренът, тим, съдията......, да във по дългосрочен план тези неща влиаят , но днес има един главен виновник за загубата и това е Илиан Илиев , обърка всичко което можеше да се обърка само за има, няма 45мин.
Както се казва , когато мачът ти върви (както беше през първата част), съставът не се пипа!! Естествено ако не става въпрос за контузии ама надали. Изобщо не съм съгласен че Милушев не играл добре, напротив той почти нямаше грешно отиграване, не че е направил фантастичен мач но момчето се стара , не спря да бяга без топка и да се открива което отваряше пространства за другите атакуващи футболисти , същото правеше и Леандро и смятам че всички ще се съгласят че първото полувреме си играхме супер. За второто полувреме кво да кажем ? Любимецът Велев отново разходи фланелката по терена , а Павел Георгиев си личи че има качества но му липсва това което ми хареса във Милушев , САМОЧУВСТВИЕ когато играе със топката! Колкото и да ме дразни Зе Гомеш със алчността си , друго си е на терена да има нападател , просто нямаме право като домакин да си вадим офанзивните футболисти и да пазим резултата цяло второ полувреме , и накрая смяната на Дичев беше за капак на всичките глупости които сътвори треньорът ни. Съжалявам че отново критикувам Илиев но това са фактите.
Само Черно море!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта