8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 22:03

Павел Георгиев е дефанзивен халф, а Илиан го пусна зад нападателя, който пък беше Родриго. Зад себе си имаше още 3 рендета - Васката, Пабло и Велев, като Велев беше крило. Изобщо беше такава смехория.....но ще се повторя, потретя, попетя - дълго ще плащаме онези 3 точки от Берое там, където с тази БЕЗУМНА схема на игра вместо да ни нашибат 4-5:0 и Илиан да си избие глупостите от главата - калитарски 3 точки.....После загубени 2 с Локо Пд (заради 9 защитника), загубени 2 с Локо Сф (заради 9 защитника) - ето 4 загубени.....Но и аз не видях какво направи Мартин Милушев лошо, хей, беше 3 класи над тоя боклук Велев! 3 класи, този любимеца топката не пипна (както винаги), Зе-то и той не беше толкоз зле - вкарахме гол, имахме още 3 положения - Локо не мина центъра.....но казах - Илиан нямаше просто търпение да пусне защитниците, джаскачите и най-вече любимеца си - некъдърника Велев. За огромна радост - не му се получи, защото ако беше сработило това БЕЗУМИЕ - както след Берое - поне 7-8 кръга като повеждаме - щяхме да си вадим нападателите и халфовете и да пускаме рендета, да затваряме мачовете.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Sole » 18 сеп 2021 22:49

А с какво другият любимец на Илиан В.Панайотов е по различен от Велев? Димов и той е третият от запаса, който е много ланкат и е извън всякаква форма. Даже Илиан трябваше да експериментира срещу такъв слаб противник и да пусне двете пантери Зе и Гираси едновременно и щяхме да ги качим на разлика. Не че точно те щяха да направят голове,но щяха ангажират цялата защита на Локото и да освободят пространства за другите ни офанзивни играчи.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 23:07

Какъвто и нападател да имахме второто полувреме, даже и оня Тигран Гарабахтсян (еталон за дърво) щяхме да ги качим на разлика второто полувреме. Съгласен съм, че Панайотов и той не става. Като цяло само Пабло би трябвало да е дефанзивен. Едно време ние имахме ЕДИН разбивач, като под разбивач се разбира - Рикардо Андре, Камазола (днес това биха били най-техничните ни футболисти с най-много идеи и най-добър пас), Борносузов (същата работа без техниката), Патрик, че дори и един Марк Клок. Абе Кольо последна версия (Бог да го прости) имаше следната халфова линия - Клок-Марчин-Ернандес/Бурабия. При цялото ми уважение, Марчин беше всичко, но не и типичен дефанзивен, нито Клок. Абе нямаш ли халфове нищо нямаш! В момента имаме халфове тип Димитър Петков - Макето - джаскачи, рендета, като Макето поне можеше да се рита яко, тези и да се ритат не могат. Да сме имали по-голям бюджет при Кольо? Няма такова нещо. Е, как можа да докара Клок и Бургхардт, а сега трябва да гледаме боклуци като Велев примерно или вечно не можещия да подава точно - Васката? Абе тези хора при Кольо - нямаше и сред резервите да бъдат! Абе при Кольо с пари, без пари - никога не сме имали халф, който да не може да подава топката, да няма идеи, да не прави игра. Илиан е точно халф и то голям, добре знае тези неща, знае и какво да гледа - що е домъкнал тези боклуци не знам! Особено Велев! Това е най-слабия ни футболист, ни напред, ни назад, топката пипа 2 пъти на мач и то грешно!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Vladislav » 19 сеп 2021 08:21

Поредно, но този път очаквано трагично представяне. За Гомеш не знам кой е давал 50 милиона, но аз давам 50 да не го гледам повече. Другия черния бастун е същата скръб. Само Леандро, Родриго, Виктор и Дичев заслужават добри думи. Най- нормалното е да загубим следващите три мача.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2021 11:06

за мен и Дробаров направи страхотен мач като изключим фала, всичко обираше и спираше ...а дори фала май изби топката ама айде да речем е влязъл малко по-остро :roll:
за мен Милушев пак казвам игра добре, но дефанзивно ...иска ми се да видя и нещо офанзивно да почне да показва ...иначе нямам против да е титуляр и 5 мача пак така да играе.... така или иначе е млад и без мачове, просто казвам, че очаквах офанзивно нещо да ме впечатли дори в 1 или 2 ситуации :oops:
за Гираси нищо не мога да кажа, че е дърво дърво е ..ама за разлика от Зе Гомеш почти не е получавал шанс... да го видим 2-3 мача титуляр и да преценим и без това Зе Гомеш ме дразни с тотална апатия дето показва и пак казвам въпреки че има някакви качества и без него може и да сме по-зле, просто ме дразни и искам да си ходи :mrgreen: честно казано, дори да тръгнем към Б група без него може да се окаже по-добре за отбора ..ТИМ като тръгнем към Б група почват малко да се срамят и да се стягат, току-виж дали пари да влемем някого или да увеличат малко заплатите или нещо от сорта :roll: искам хора дето се борят и се стараят... а не само дето се разхождат макар и да имат повече качества от тия дето се борят... освен това вече е 2 сезона тук, като не иска да се раздава за нас да отива в Барса или Бенфика все ми е тая къде...
иначе със сигурност по Кольово време имаше повече пари, то в момента заради ковид доста нали намалиха заплатите, явно трудно ни е да привличаме играчи... ама грешката на Илиан ако има такава в работата му е тая, че чака някой явно да бъде освободен, че да започне да се оглежда.. а според мен трябва да има по 2-3 варианта за всеки пост в случай, че някой напусне веднага да имаме готов вариант за вземане на играч или нещо такова ...а ние все се мотаме и накрая идват най-големите дървета :|
Изображение

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Ent » 19 сеп 2021 14:34

И каква стана тя? Май накрая всички ще дойдете на моята. Илиан е слаб треньор и не е мръднал грам като развитие за близо 20 години. В главата му са само интриги, все някой друг му е виновен. Изгони маса играчи и не взе никой на тяхно място. Юношите ги пуска само когато някой от любимците му се контузи, и то за да може да си измие ръцете с тях. Ще гледате Стефан Велев ако трябва вратар, щото той е най-универсалният и полезен играч ххахахахаххаха. Всичко, което постигна в Черно море Илиан, се дължеше на Жоро, всичко. Откакто разиграха тази постановка с делиормана и полиграфа, с дейното негово участие, нямаме един цял мач свестен. Надявам се най-накрая да сте прогледнали. Да идват Марто и Станислав и да спасяват отбора! Друг изход няма. Истински моряци, които милеят за този отбор, и които не мислят, че всичко се върти около тях.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2021 17:18

ми, аз не мисля Илиан за слаб треньор и не искам да се маха... по-скоро ТИМ трябва да почнат да се влагат малко повече! терена ни е кофти, заплатите намалиха, продават играчи и не дават пари за заместници.... сега и че Илиан има кусури вероятно е така, но все пак постига резултати дори с дървета. Ако дойде някой друг да речем в момента като нямаме фанзивни играчи, има да падаме мач след мач. Гледам, че ТИМ нещо са решили да поразбутат стадиона, дали заради избори дали заради друго не знам ..ама дано до 1 година вземат да го построят, защото тогава се надявам да почнат повече да се влагат за отбора. Нали това им беше идеята отначало, като се построи стадиона, тогава ще се вдигнат амбициите и ще играем в евротурнирите евентуално във Варна! Ако направят и автомагистралите Хемус и Черно море, съответно и пътуванията ни ще бъдат облекчени. Абе след 2 сезона сме шампиони, но дали ще имаме търпение още да чакаме не знам ...понеже минаха вече 10 години от ония 2 години дето щеше да е готов стадиона ...а тъпите политици не могат 1 правителство да направят, така че и магистрали има да чакаме :lol: :lol:

Илиан според мен няма вече да го пуска толкова Велев като крило, Зе Гомеш беше контузен 2-3 мача и 2 наказан ....Сердюк още няма работна виза, Гираси и той май някаква контузия имал, сега Вилела, на младежите още не се доверява напред чак толкова... общо взето реално никакви опции нямаше след като Илиан си тръгна в края на прозореца, а Касми нещо се скараха.... това бяха 2 от основните ни и разиграващи играчи.... дори съм изненадан, че имаме тия точки досега :oops:

както казах за мен грешката на Илиан е тая, че не е подготвен предварително с 2-3 имена за заместници на всички позиции... като купят някой наш да вземем веднага някого за заместник, а не да се получава бъркотия като в момента :roll: това е минуса му според мен... както и че малко повече искам да дава шанс на младите ама не знам вече там какво става ...карат ли се що ли нямам идея... но Денислав отиде в 1948 да играе уж титуляр, а даже в групата го няма за мачовете...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 19 сеп 2021 17:40

Илиан не може да избяга от критиките за тези 9 защитници! Смените на Зе Гомеш и Мартин Милушев бяха просто фатални! И то идват в момент, когато ВОДИМ в мача, когато играем почти непрестанно в полето на Локо Сф и Гомеш до края да си трепеше чайките, а Милушев да опропасти 2 още атаки - Локо Сф посмъртно не би изравнил. Неговия боклук Велев беше НАЙ-ГРЕШНАТА възможна смяна EVER! И като вкарваше Гираси - вместо да изкара боклука Велев, този некъдърник, бездарник, безхабербник, който НЕ ПИПНА ТОПКАТА (защото Милушев я пипна доста пъти) - извади Павел Георгиев, все едно да има виновник - юноша, но не и неговия боклук - статиста Велев. И разбира се - не неговата тактика - без нападател, без едно крило и с 9 защитници. Дайте да не се залъгваме - мача вчера го осра и опика Илиан, на почивката. И това го говорим още след късметлиския мач в Стара Загора. За мен осра и опика така и мача с Локо Пд, НАШ МАЧ отвсякъде, тях кой ли не ги би, като маче у дирек ги биеха докато играеха в ЕКТ, нарисувани, лесни 3 точки.....но когато си с 9 защитника как да победиш? 0:0. Същото беше и още 1вия кръг с гостуването на селяните от Царско село, където 9те защитника пак бродираха за измъчено 0:0, а това бяха задължителни 3 точки. ТИМ можем да ги бараме за терена, за непостоения стадион, за мача с припса примерно и Лудогорец - където се вижда, че нямаме класни играчи....но за елементарните неща, които Илиан обърка - виновния си е изцяло той. А най-много дразни, че не си взема поука! И демонстративно искаше да натрие носа на всички пак с 9 защитника, а накрая демонстративно съдбата му натри носа с онзи фал....на 17 годишен хлапещак, докато неговия 33 годишен боклук Велев дето го домъкна да ги къса нервите не само не може да изпълни фал, той даже топката не може да подаде бездарника.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Sole » 19 сеп 2021 18:38

Че Илиан е средно ниво треньор/меко казано/ е вече очевАдно! Таванът му с Черно море е мах 6-8 място + някой безславно загубен бараж, което го има за велик бонус! Но точно това устройва собствениците и Илиан е точният треньор за скромните т.е. никакви амбиции и цели относно ПФК Черно море. И на баража с Арда ни скъса нервите-пак същият провал!То всеки зрител на мястото на Илиан щеше да го вземе този бараж- онези бяха класа под нас! Страхлива тактика и объркани смени провалиха мача/и за капак накрая с Иса тръгнахме да изравняваме който отдавна вече нито имаше желание да играе за Ч.море,нито да вкара гол докато играе за нас / След края на миналия сезон до сега освободихме цял отбор ,а взехме 3-4. Гонят се и се продават играчи на килограм без да се мисли за заместници.И последната капка която преля чашата е,че и Илиан младши и Касми си биха камшика -все едно Черно море не е професионален клуб, а разграден двор и всеки си заминава когато му е кеф. И да стигнем до тревата...кой ще ти мисли за някаква трева,нали имаме терен с 2 врати за футбол. А за таблото няма да питаме вече, а няма и кой 8-) С една дума нямаме отбор за А група в момента!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2021 19:42

именно! нямаме отбор за А група в момента! и благодарение на Илиан все пак сме в топ 6 в момента въпреки цялото ни мрънкане :!: и на мен много неща не ми харесват ама едва ли проблема е само в Илиан... Зе Гомеш не беше на линия за 4-5 мача, Гираси явно с някаква контузия ............значи, като ще ми коментирате тъпата ни игра с 9 дефанзивни играча, аз искам да питам кой трябваше да играе в мачовете ??? съвсем сериозно питам, и като ми говорите да се маха Илиан ....искам да попитам кой трябва да дойде и ще направи ли повече ??? щото като чета ...същите измишльотини като в политиката, всички партии на промяната се обединиха да махат ГЕРБ, цялата политика анти-ГЕРБ .......само не стана ясно ако управляват какво точно мислят да направят :lol: :lol:

затова искам по-конкретно кой и как трябваше да играе ??? като реално ние нямаме достатъчно играчи офанзивни.... тая тактика с толкова дефанзивни е някаква принудителна!

хубаво казвате с Мартин Милушев първото полувреме нещата бяха по-добре и аз съм съгласен, обаче..... Мартин Милушев играл ли е някога мъжки футбол като титуляр? дали има сили да издържи 90 мин?! нормално е да бъде заменен, аз ако бях сигурно щях да го сменя в 60 мин. ама щях да го сменя.... ние просто в момента нямаме офанзивни играчи и сме супер зле!!!! ако Родриго се контузи отиваме на изпадане това го казах още не помня кога.... лично аз съм доволен на тия точки в момента и ако не беше тоя гол от статично положение и бяхме били все пак 1:0 вчера Илиан щеше да е герой и да сме 15 точки или там колкото в горната част на класирането.....

лично аз не вярвам да дойде по-добра опция за треньор за Черно море на мястото на Илиан и не вярвам, че на Илиан му е приоритет да излиза с толкова защитни играчи.... дано Вилела се оправи, другите да се опазят от конзутии, Зе Гомеш да му се играе, украинеца да получи виза, Милушев да получава повече доверие..... но като цяло сме супер зле в атака и ще чакам зимата да видя какво ще стане, пак казвам ако има проблем в Илиан за мен това е привличането на играчи..... лошото е, че това не се променя някак си :roll: а че някои мачове ги осира Илиан е ясно, покрай баражите супер ме беше яд ....но идеята на осирането явно е тая да се запазят част от играчите за следващите мачове ....може би като предстоят 3 гостувания за 10 дни, идеята е да се съхранят за тия мачове ???? така че Илиан напълно го разбирам, ако планира примерно Милушев да играе 90 мин. срещу Миньор да речем ???? иначе признавам ако бях аз на мястото на Илиан с наличните играчи, щях да взема мача с Локо Сф и да отпиша директно мача с Миньор, да пусна там резервите и юношите и каквото стане.... ама явно Илиан предпочита да си печели всеки мач и това го кара да прави тъпи смени за съхранение на играчи и прочие..... предполагам че повечето треньори биха съхранили част от играчите си за купата.... не знам защо винаги коментирате всеки мач сам по себе си, а не като взаимовръзка с други събития и мачове.... с друг треньор 70 към 30 давам, че изпадаме колкото и уж Илиан да е "слаб" треньор :oops:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта