8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Ent » 19 сеп 2021 20:24

Огризкоооо, огризкоооо.Чужда ти е тази игра. Как точно на Илиан се дължи, тва че сме в шестицата? Където всъшност ще бъдем още макс кръг и след това няма и да я подушим. Мартин Христов е идеалният човек за поста. Юношите за него ще се хвърлят, а и ТИМ са навити с него да играят. Илиев не е в добри отношения с ръководството, защото не са пратили протежето му Петьо да изкара про лиценз, а са пратили Марто. Джуджето параноик веднага е решил, че ще го сменят, защото на него само това му е главата. Как все някой му прави мръсно, как е жертва на заговори, а не осъзнава, че точно с тази си параноя се проваля в енти клуб. Гонзо беше супер некадърник, но всеки път успяваше да надиграе Илиан в каквито и отбори да се срещаха. Това само по себе си показва много. Това, че с всеки друг ще изпаднем, дори и Илиан няма да ти го каже, щото е тежка глупост. Има цялата власт в отбра. Няма скаути, няма спортно техническо ръководство, което да му се меси, има пълен картбланш за всичко, а той само мръннка за километри и терени. А къде ти е селекцията, Илианееее? Къде ти е нападението, къде ти е средната линия? Добре, че са Вики, Марто и Макето, че да се държим на някакво ниво.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2021 21:19

ми, не знам и аз какво да кажа ....на мен лично Черно море ми е харесвал като игра само при Велислав Вуцов, Колю Спасов и при Илиан .....като знам каква мъка беше примерно със Сашо Станков, Прическата, Луканов и прочие.... а пък повечето треньори имаха по-голям бюджет откъм заплати за играчите, не ми се мисли кой ще дойде и какво ще стане ...сега вярно е, че с продажбата на Илиан и махането на Касми имаме някаква игрова криза, но пак не сме чак толкова зле... най ме е страх да не дойде някой като Прическата и цял мач да не може да създадем 1 положение и да играем само на месо и мускули или там какъвто се води тоя стил :roll:

лично аз нямам против да дойде Мартин Христов да се пробва ...само дето няма опит с мъжете, не се знае как би се справил и колко време ще му трябва ....и повярвай ми нашите фенове не прощават, накрая да не се наложи пак аз да го защитавам тук от вас дето да речем сте го довели :mrgreen: аз лично нямам проблем и да изпаднем в Б група докато се научи Мартин Христов, стига после да съумее да ни върне и бързо да се учи и трупа опит и т.н. ....ама изобщо не знам как би се справил Христов като направим няколко негативни резултата, дали ще успее да измъкне отбора и т.н. всъщност това си е доста рисков ход и не съм сигурен, че собствениците ще го предприемат на тоя етап да сложат точно него ...досега са назначавали по-скоро помощници, а не треньори на юношите :roll:

смятам, че дори да дойде друг треньор пак няма да се борим за медали, няма да мръднем особено нагоре с тия финанси и играчи дето имаме, според мен дори ще идем надолу това е.... ама не ме бърка, вие мрънкате, така че и да си тръгне Илиан поне няма аз да съм виновен като изпаднем, а вие дето много разбирате от футбол :P според мен Илиан зимата ще вземе сериозни мерки относно състава, просто защото и на самия него ще му писне да го боли главата след всеки мач и ще привлечем 3-4 офанзивни играчи :lol: :lol: дотогава с тия разполагаме и това е... пак казвам имаше доста контузени и наказани и заминали по никое време.... нормално е да сме така в момента, и друг треньор да дойде пак това са играчите и не вярвам по-добре да ги нареди ....между другото съм съгласен да вземем примерно Сашо Станков да направи зимната селекция и после дори да се закучат нещата поне ще е взел добри играчи ....именно той доведе Стенио и Курьор дето не беше играл.... ако някой треньор дойде и е по-добре от Илиан в нещо, вероятно това ще да е селекцията.... но пак казвам не знам сега с тия намалени заплати дали не е това проблема ...ако дойде Мартин Христов пък може да гледаме по-добра работа с юношите да речем, ама дали ще дойде той ???

за мен ако не тръгнем да изпадаме си е по-добре Илиан да стои, като направим стадиона и имаме по-големи амбиции ще видим :roll:
Изображение

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Ent » 19 сеп 2021 22:28

Ама ако, ама ако, Все едни и същи тези повтаряш. Като изброяваш треньорите, защо пропусна Ясен, при който играехме най-красиво и стигнахме до финал, без да имаме кой знае какви играчи? Мисля, че и в момента показва, че е най-добрият треньор в България. И моля те престани с тези опорки за това какви били бюджетите при този или онзи треньор. Това го знаят само Маринов, Шабан и Митев. Всичко друго са некви инсинуации. Виж Вуцата раздаваше празни договори и всеки сам си пишеше тарифата, което обаче не му пречеше да продава мачове дори и на чорбата, които иначе много мрази. Накрая всички помним как прати юношите да се резилят в Пловдив. Най-големият боклук, който е бил треньор на Тича.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 19 сеп 2021 22:40

Сериозни мерки трябваше да се вземат лятото, не да изгубим целия сезон. Аман едно и също! Бактън! Смея да кажа, че от продажбата на Минчев и Патрик този отбор е на самотек. Дойде Курьор - вдигна се малко нивото - продаден. Илиан Младши малко се разигра - продаден. Добре, продадени, ама защото ШИБАНИТЕ ПАРИ не ги инвестирате в нови играчи? Защо не вземете играчи със ЗАПЛАТИ? Щяла да се развали атмосферата? На кого бе? Некъдърника Велев ли ще мърмори за заплата? Че той трябва да плаща, че играе, не да взима пари. Няма такива неща като равни заплати, това да не е комунизъм? Кристиано Роналдо еднаква заплата ли има с Люк Шоу? Ай стига.....сега гледам Славия, с куп 17 годишни пребиха Лудогорец, ние пуснахме един 18 годишен - Милушев и след 45 минути Илиан побърза да го смени, да вкара боклука си - Велев. Ае тоя бездарник няма ли да се контузи за 6 месеца там, 1 година, да се махне от отбора, че го играе новия Дани Кики, там, Миро Енчев....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2021 22:49

говоря като игра, при Вуцата направо мачкахме наред и играехме красиво... за другото не знам дали го е правил, ти като факти го поднасяш всичко, но аз като не съм видял нещо не съм убеден в него и това е.. затова са тия ако-та и ще си ги слагам винаги като не съм 100% сигурен в нещо :mrgreen: :mrgreen: не знам какви мачове е продавал като доколкото помня бихме ЦСКА в София и Левски също и като цяло мачкахме яко преди финансовите проблеми след това... мен лично ме кефеше, а пък това 8:1 е резултат за статистиките само бях го забравил вече, знам само че можеше да си станем шампиони с него отбор тогава :x :x
и на теб да не ти плащат заплатата, и ти ще почнеш да правиш мизерии вероятно ....ама принципно е лесно като се гледа отстрани само и плюенето е лесно :roll:
на мен при Ясен не ми харесваше толкова как играехме, доста скучно и безрезултатно... и сега не ми харесва националния особено с 1 дърво напред и т.н., по-добре фалшива деветка и бързи и раздвижени играчи в предни позиции ама това си е мое мнение... като игра повече ми харесваше при Дерменджиев, но имахме малшанса да ни вкарат няколко гола в продълженията от ъглови и футболистите да прегорят за Унгария ..въпреки че като ги гледах сега лятото хич не са случайни унгарците :roll: но въпреки че не ми харесва особено като игра, поне се надявам тия неща със сплотяването и играта като отбор да се получат в някаква степен и да записваме подобни положителни резултати като последните...
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2021 22:54

ShooterMan написа:Сериозни мерки трябваше да се вземат лятото, не да изгубим целия сезон. Аман едно и също! Бактън!

съгласен съм да ...и аз яко се нервя, иначе нямаше да пиша толкова :mrgreen: Илиан да се взема в ръце и да има готови играчи дето да ги вика ако махаме някого ....то всеки сезон нещо става .....полиграфа .....ковида ......продажбите и караниците..... всеки сезон някаква тъпня и сменяме половината отбор... тамън се надъхаме ще направим нещо и айде пак някоя издънка.... аз лично се настройвам към това да се примиря, че до зимата ще е така и само нерви, ще видим докъде ще го докараме и ще го мислим ...ама младите не знам дали ми вдъхват мн доверие ...реално Милушев ако се включи повече ще е добре ама е само един освен тия дето вече играят ...или наистина Дичев да се пробва крило ама съмнително :roll:
Изображение

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Ent » 19 сеп 2021 23:30

Огризко, големи измишльотини пак. При Ясен сме били играели скучно, хахахах. Тва е първият треньор, който свали топката на земята на Тича и реално изповядваше атакуващ футбол. Вуцата продаваше мачове мога да ти говоря конкертно кои. С любимеца си Зелето, Стефан Гошев като централен зашитник и вратар, който винаги е много негов човек във всеки отбор където е.Такава му е схемата на него. Без да знаят останалите от отбора. Единствено добър беше като мотиватор. Не ми обяснявай как сме били ЦСКА в София, шото теб те нямаше там. Много добре знам защо спечелихме. Имахме невероятен Влади Герасимов, на който му измислиха червен картон за пресечен пас и уникален Жоро Илиев. Левски кога е бил, че този мач само ти го помниш май? А познай при кой треньор победихме Левски за пръв път от 21 години?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 20 сеп 2021 08:03

добре де ...още 1 победа навън имахме дето принципно все губим, може и да не е било Левски ...явно ще да е било Литекс или не знам и аз нещо от сорта, ама тогава бяха силни :roll: това си е мое мнение, при Вуцата мачкахме яко.. при Ясен топката беше по земята да речем, но нещо като Барса ....само се въртим от пусто в празно и биехме 1:0, общо взето много малко и никакви ситуации и не вкарвахме голове... на мен повече ми харесва да има повече ситуации ако ще и да паднем в някой и друг мач и така :oops: поне е по-интересно

ето един друг треньор, точно навреме идва статията някак си:

Наставникът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино разясни ситуацията около смяната на Лионел Меси в мача срещу Лион. Аржентинската звезда остана ядосан, че трябваше да напусне терена четвърт час преди края на двубоя и не подаде ръка на Почетино.

„Преценихме да извадим Меси, за да го предпазим от евентуална контузия. Предстоят ни важни мачове и трябва да сме сигурни, че той ще е на линия. Това решение беше за доброто на отбора. Понякога действията на треньора се харесват на играчите, друг път - не. "

е, явно и наставнка на ПСЖ - Почетино си позволява да прави смени с мисъл за следващия мач и т.н.
Изображение

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Ent » 20 сеп 2021 09:13

Не ми обяснявай за Меси и Почетино. То според теб Илиан на баража е пазил хора за европейските мачове. Кажи кой треньор победи онзи отбор на Левски със Стоилов? В главата ти е такава каша от измислени факти. Сащо Станклов да станел треньор, щото правил селекция. Помниш ли му първия престой и с какви играчи разполагаше, а помниш ли какъв антирекорд постави? При главоча сме били мачкали? Освен тази седмица след убийството на Павлов, кого точно бихме и смачкахме? Ама карай , важното е Хемус да направят и така да станем шампиони. Да ти имам мисловните взаимовръзки. То по-добре да беше трол, щях да те разбера, а то каша от фалшиви спомени и брутални, несвързани с реалността амбиции.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот mursusaid » 20 сеп 2021 10:22

Огризко, що се занимаваш ..чета ви от вчера мненията.Остави го Ент, за него друго мнение освен неговото няма.На всеки друг ,който мисли нещо различно е пълни глупости и простотии.Само неговото е меродавно.Аз се отказах да му отговарям на този. :lol:
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта