8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 12 сеп 2021 09:59

Домакинство, което сме длъжни на всяка цена да вземем! Какви ще ги мисли Ильо, като тактики и надиграване - той си знае, но дано поне у дома не използваме толкова много дефанзивни играчи. Време е да излезем и покажем добър, комбинативен, офанзивен футбол, да си вкараме положенията и да победим категорично! Знам, че можем и мисля, че е време да го направим. Не, че нещо голямо ще гоним в първенството /повечето отдавна сме наясно с дереджето/, а просто за радост и удоволствие на всички, дошли на стадиона да подкрепят отбора. Успех от мен! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 12 сеп 2021 10:47

За да не страдаме - ни трябва НАПАДАТЕЛ, до него - 2 крила, зад тях - човек, който да им подава! Какво сложно има в това? Родриго е човека, който ще подава. Леандро на едното крило, на другото - Зе Гомеш/Гираси/Сердюк, като същите опции са и за нападателя. Абе футбол без офанзивни играчи НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИГРАЕ!!! Не може да наредиш рендета и джаскачи и просто да им кажеш - ми ти играеш напред, ти назад - така не става! Това е сезона в който съм най-недоволен от игровия облик на отбора, ама много недоволен. Локо Сф победи Локо Пд, измъкна точки от Арда, победи и Пирин, това, че са новак не бива да заблуждава. Не са слаб отбор и ако излезем с онези рендета, които не знаят какво е пас - ще страдаме. Илиан вика вчера - не контролирахме топката - абе Илиане, топката я контролират ОФАНЗИВНИ играчи, с техника, с пас, контрола над топката се осигурява от офанзивните играчи, а ти пусна 9 защитника! ДЕВЕТ!!! Къде си видял дефанзивни халфове да осигуряват контрол? На него качеството му е да се сбори, да отнеме и да я даде на офанзивния! Не да държи, да техничарства и т.н. Не знам до кога ще продължава тази идиотия, наистина.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 12 сеп 2021 13:22

искам да измъкнем победа, но за мен тоя мач е Х2 .....на тая картофена нива 2 паса не могат да се вържат и никакви смислени атаки, така че за гостите е идеално и с няколко контри да ни шибнат :roll:
все пак с повече концентрация и късмет може да бием 1:0 ама ми е съмнително ..баси безхаберието да се остави така терена :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 17 сеп 2021 20:29

Групата на Черно море за мача с Локо Сф
https://varnautre.bg/2021/09/17/208105/ ... D9r1oGA__Q

Наставникът на Черно море Илиан Илиев определи групата за съботното домакинство на Локомотив София. В нея след наказание се завръща нападателят Зе Гомеш. Аут са възтановяващите се от травми Цветомир Панов и Родриго Вилела. Срещата пропуска Евгений Сердюк, както и Росен Стефанов, Калин Георгиев и Николай Златев.

Срещата на Черно море с Локо Сф е утре, 18 септември от 17,30 часа. Цената на билетите е 7 лева и ще се продават на касите на стадион “Тича” от 14,45 часа.

Главен рефер на срещата ще е Никола Попов, с помошници Петър Джугански и Петър Митрев. Четвърти съдия ще е Красимир Кръстев, а за системата ВАР ще отговаря Валентин Железов и Мирослав Желев (АВАР). Съдийски наблюдател пък ще е Атанас Бозев.

Групата: Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Виктор Попов, Даниел Димов, Мартин Дичев, Влатко Дробаров, Сами Ел Анаби, Васил Панайотов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Велислав Василев, Леандро Андраде, Родриго Енрике, Павел Георгиев, Мартин Милушев, Фоде Гираси, Зе Гомеш.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 18 сеп 2021 09:48

След двата мача със фаворитите за титлата се изправяме срещу отбор от нашата черга , даже на хартия сме фаворит и не трябва да имаме проблеми срещу новаците и да си преследваме крайната цел 5-6 място. Но като се сетя за теренът на Тича :oops: и като добавим некадърниците Никола Попов, Джугански и компания съвсем не ни е сигурен мача! Не е като да не са ни рязали срещу шопското отборче във близкото минало.
Що се отнася до състава ми се иска да сме малко по офанзивни и Зе Гомеш най на края да оправдае визитката си, щото колкото и да си талантлив ако си леке и не се раздаваш за отбора файда няма. Също ми се иска Димов и Велев да са на резервната скамейка! Много съжалявам че ще го кажа но Димов след ковида просто е трагичен и предвид възрастта му според мен е свършил със футбола.На мястото на Велев на крилото :) ми се ще да видим за повечко време Милушев( мисля че той влезе към края на мача във Разград и според мен влезе доста остро 2-3 пъти но не му подаваха топката). Абе ще видим кво ще стане ,времето е супер ,дано да понапълним стадиона и да се поздравим със успех!
САМО ЧЕРНО МОРЕ!

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот TNT » 18 сеп 2021 12:36

Вече съм ви пуснал единицата.Гледайте да не се обсерете нещо и да ме прецакате. :)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Готвача » 18 сеп 2021 12:37

Eastern написа:След двата мача със фаворитите за титлата се изправяме срещу отбор от нашата черга , даже на хартия сме фаворит и не трябва да имаме проблеми срещу новаците и да си преследваме крайната цел 5-6 място. Но като се сетя за теренът на Тича :oops: и като добавим некадърниците Никола Попов, Джугански и компания съвсем не ни е сигурен мача! Не е като да не са ни рязали срещу шопското отборче във близкото минало.
Що се отнася до състава ми се иска да сме малко по офанзивни и Зе Гомеш най на края да оправдае визитката си, щото колкото и да си талантлив ако си леке и не се раздаваш за отбора файда няма. Също ми се иска Димов и Велев да са на резервната скамейка! Много съжалявам че ще го кажа но Димов след ковида просто е трагичен и предвид възрастта му според мен е свършил със футбола.На мястото на Велев на крилото :) ми се ще да видим за повечко време Милушев( мисля че той влезе към края на мача във Разград и според мен влезе доста остро 2-3 пъти но не му подаваха топката). Абе ще видим кво ще стане ,времето е супер ,дано да понапълним стадиона и да се поздравим със успех!
САМО ЧЕРНО МОРЕ!

Точно предвид фактите които си изброил,мача по скоро можем да го изтървем от сигурна победа.Въпрекии всичко,УСПЕХ на Черно море,че на тези имаме да им връщаме много за мизериите.Вярно,не са бели и сини,но се стараха доста през годините.И от шопско ли е,бой до дупка!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 12:52

Няколкото контроли, които гледах - много силно по крилото игра Мартин Милушев. При положение, че имаме едно крило общо - Леандро, имаме само един офанзивен халф - Родриго Енрике (и го пращаме на крилото).....играем с 3 рендета в средата.....няма никаква логика Мартин Милушев да не играе. Според мен има потенциал и хляб в него. Колкото до Зе - аз си държа на моето, че повече ми допада Гираси.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот Sole » 18 сеп 2021 13:47

Шопското отборче идва с най-доброто което разполага: Н.Попов - П.Джугански - В.Железов. От тези тримата имаме само кошмарни спомени. Отделно Никола Попов е виртуоз в накъсването и бавенето на играта с измислени фалове/симулации и с изнервящи ритуални церемонии преди изпълнението на всеки фал така,че очаквам чисто топката да е в игра не повече 25-30 мин. Ако не вкараме гол в първите 20 мин, после мач повече няма да се допусне да се играе.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Локомотив 1929 София/ 18.09.21 събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 18 сеп 2021 16:28

Стартови състави:

Черно море: Георгиев, Попов, Димов, Дробаров, Дичев, Панайотов, Гарсия, Родриго, Гомеш, Андраде, Милушев
УАУ!!! За сефте не излизаме с 3 дефанзивни халфа - рендета! Най-после крила и Родриго халф и пред тях - НАПАДАТЕЛ!!! Най-много се радвам за Мартин Милушев!

ПС: В другата тема казах - ако бях видял пак 8-9 защитници, пак 3 дефанзивни халфа и без нападател хич нямаше да си правя труда да ходя.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта