КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот mursusaid » 20 сеп 2021 10:17

Аз пък винаги съм бил против това пазене на т.нар.титуляри.Дали ще печелим купата или не за мен няма значение.За мен трябва да си играят най-подготвените ,а вече който не е достатъчно подготвен физически,да се смени с друг по-свеж .Но чак пък да сменяме изцяло състава щото да не се уморили..И ЦСКА и Лудогорец ми бяха смешни като си отлагаха мачове заради Европа и т.н. а се вижда ,че когато това стане ,играчите излизат от ритъм,макар и отпочинали.Не мисля че мачове през 3-4 дена чак толкова би трябвало да влияе на професионални добре подготвени футболисти.Сякаш само в България се играе през три дена и то веднъж на три месеца.Хората по света всяка седмица играят в такъв ритъм.Верно там възстановяване и доктори и мед.комолекс и изобщо всичко не може да се мери с нашите ,но пък и не мисля ,че за една седмица толкова ще се изтощят нашите.Да,може да се пипне леко състава и да се даде шанс на някой и друг футболист д асе докаже,но чак пък тотално да се смени,не мисля че е нужно.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот Готвача » 20 сеп 2021 11:54

mursusaid написа:Аз пък винаги съм бил против това пазене на т.нар.титуляри.Дали ще печелим купата или не за мен няма значение.За мен трябва да си играят най-подготвените ,а вече който не е достатъчно подготвен физически,да се смени с друг по-свеж .Но чак пък да сменяме изцяло състава щото да не се уморили..И ЦСКА и Лудогорец ми бяха смешни като си отлагаха мачове заради Европа и т.н. а се вижда ,че когато това стане ,играчите излизат от ритъм,макар и отпочинали.Не мисля че мачове през 3-4 дена чак толкова би трябвало да влияе на професионални добре подготвени футболисти.Сякаш само в България се играе през три дена и то веднъж на три месеца.Хората по света всяка седмица играят в такъв ритъм.Верно там възстановяване и доктори и мед.комолекс и изобщо всичко не може да се мери с нашите ,но пък и не мисля ,че за една седмица толкова ще се изтощят нашите.Да,може да се пипне леко състава и да се даде шанс на някой и друг футболист д асе докаже,но чак пък тотално да се смени,не мисля че е нужно.

Хубаво де,кога точно ще играят мачове нашите юноши,ако не срещу отбори от Б група и то в мачове без значение?Нека излязат и покажат че имат място в отбора и да защитят претенциите си за повече минути в мачовете от първенството.Защото ако не могат да покажат ниво срещу отбор от Б група,следва да си търсят друга работа,а отдолу да идват следващите таланти.Ето например Василев/коготоо много харесвам/ и Георгиев,не само тъпчат на едно място,ами и май дърпат назад.И не визирам грешката на Павел срещу Локо,всеки може да сгреи.Просто момчето не знаеше къде се намира.Милушев загатна потенциал,дано успее се развие по добре от останалите.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот mursusaid » 20 сеп 2021 13:18

Готвача написа:
mursusaid написа:Аз пък винаги съм бил против това пазене на т.нар.титуляри.Дали ще печелим купата или не за мен няма значение.За мен трябва да си играят най-подготвените ,а вече който не е достатъчно подготвен физически,да се смени с друг по-свеж .Но чак пък да сменяме изцяло състава щото да не се уморили..И ЦСКА и Лудогорец ми бяха смешни като си отлагаха мачове заради Европа и т.н. а се вижда ,че когато това стане ,играчите излизат от ритъм,макар и отпочинали.Не мисля че мачове през 3-4 дена чак толкова би трябвало да влияе на професионални добре подготвени футболисти.Сякаш само в България се играе през три дена и то веднъж на три месеца.Хората по света всяка седмица играят в такъв ритъм.Верно там възстановяване и доктори и мед.комолекс и изобщо всичко не може да се мери с нашите ,но пък и не мисля ,че за една седмица толкова ще се изтощят нашите.Да,може да се пипне леко състава и да се даде шанс на някой и друг футболист д асе докаже,но чак пък тотално да се смени,не мисля че е нужно.

Хубаво де,кога точно ще играят мачове нашите юноши,ако не срещу отбори от Б група и то в мачове без значение?Нека излязат и покажат че имат място в отбора и да защитят претенциите си за повече минути в мачовете от първенството.Защото ако не могат да покажат ниво срещу отбор от Б група,следва да си търсят друга работа,а отдолу да идват следващите таланти.Ето например Василев/коготоо много харесвам/ и Георгиев,не само тъпчат на едно място,ами и май дърпат назад.И не визирам грешката на Павел срещу Локо,всеки може да сгреи.Просто момчето не знаеше къде се намира.Милушев загатна потенциал,дано успее се развие по добре от останалите.

Съгласен съм за визираните от теб момчета,и пак ще се повторя ,че съм съгласен няколко човека да се сменят,но нека покрай тях има и т.нар.титуляри и да играят заедно с тях,а не да сменим изцяло целия състав и да се чудят как точно да се сработят по терена , а така по този начин ще им бъде мечешка услуга и едва ли ще могат да покажат много.
От друга страна ние хубаво си чешем езиците(пръстите) тук ,но много зависи и какви са ни амбициите и целите в този турнир.Нещо което обаче явно само вътре в клуба си знаят. :)
За вас моряци ний живеем...


Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот Готвача » 20 сеп 2021 14:09

mursusaid написа:
Готвача написа:
mursusaid написа:Аз пък винаги съм бил против това пазене на т.нар.титуляри.Дали ще печелим купата или не за мен няма значение.За мен трябва да си играят най-подготвените ,а вече който не е достатъчно подготвен физически,да се смени с друг по-свеж .Но чак пък да сменяме изцяло състава щото да не се уморили..И ЦСКА и Лудогорец ми бяха смешни като си отлагаха мачове заради Европа и т.н. а се вижда ,че когато това стане ,играчите излизат от ритъм,макар и отпочинали.Не мисля че мачове през 3-4 дена чак толкова би трябвало да влияе на професионални добре подготвени футболисти.Сякаш само в България се играе през три дена и то веднъж на три месеца.Хората по света всяка седмица играят в такъв ритъм.Верно там възстановяване и доктори и мед.комолекс и изобщо всичко не може да се мери с нашите ,но пък и не мисля ,че за една седмица толкова ще се изтощят нашите.Да,може да се пипне леко състава и да се даде шанс на някой и друг футболист д асе докаже,но чак пък тотално да се смени,не мисля че е нужно.

Хубаво де,кога точно ще играят мачове нашите юноши,ако не срещу отбори от Б група и то в мачове без значение?Нека излязат и покажат че имат място в отбора и да защитят претенциите си за повече минути в мачовете от първенството.Защото ако не могат да покажат ниво срещу отбор от Б група,следва да си търсят друга работа,а отдолу да идват следващите таланти.Ето например Василев/коготоо много харесвам/ и Георгиев,не само тъпчат на едно място,ами и май дърпат назад.И не визирам грешката на Павел срещу Локо,всеки може да сгреи.Просто момчето не знаеше къде се намира.Милушев загатна потенциал,дано успее се развие по добре от останалите.

Съгласен съм за визираните от теб момчета,и пак ще се повторя ,че съм съгласен няколко човека да се сменят,но нека покрай тях има и т.нар.титуляри и да играят заедно с тях,а не да сменим изцяло целия състав и да се чудят как точно да се сработят по терена , а така по този начин ще им бъде мечешка услуга и едва ли ще могат да покажат много.
От друга страна ние хубаво си чешем езиците(пръстите) тук ,но много зависи и какви са ни амбициите и целите в този турнир.Нещо което обаче явно само вътре в клуба си знаят. :)

И да искаме,не можем да сменим всичките ,но можем да пуснем преобладаващо юноши и резерви.Каквоо имаме на пейката?Имаме П.Георгиев,Василев и Милушев.Освен тях трябва да влязат задължително нов вратар/Дюлгеров,който не е нов,или Дичев/,двата бека да се сменят задължително.От ЦЗ Илиан да си избере кои ще са на терена.Опорните халфове задължително Велев/мога да ви обясня защо ако искате :mrgreen: / и ЦН Гираси.Търси се плеймейкър,може да пусне юношата който ходи на проби в Италия.Състав МЕЧТА.Ако питате за бековете-Панов и Сами.И би следвало тези да изорат терена.
Относноо бюджетите на Адмирала /R.I.P /-поо него време той разполагаше с 6 милиона,сега е около 3,5млн.При негоо също имахме убийствени недоразумения в отбора.Имахме един Ж.Петков,който го чакахме да избухне.Е,той избухна оня ден,дочакахме го. :mrgreen: Взехме Какалов,а не Камбуров!!!???Баджо играеше бек...Имаше доста неадекватни играчи в отбора с бюджет 6 милиона.Но имахме играчи,които имаха страхотна класа-Жоро,Кривия,Адемар,Ернандес и онова момче,дето Левски сигурно още не са го платили :) +много други,които по качества са около и над сегашните ни играчи. И ако се сещате колко пъти му искаха оставката на Бате Кольо?СЕга почти с два пъти поо малък бюджет се въртим около 7-мо място и сме в баражите за Европа.Ако разполагаме с оня бюджет,би следвало да успеем да си задържим основните играчи и с малко по сериозно надграждане да сме в борбата за медали и КБ всяка година.Нека направим една равносметка,какви играчи са ни напуснали по времето на Илиан.
Жоро,Генев,Витанов/ако имахме добър бюджет,нямаше да се стигне до полиграфа/,Минчев,Курьор,Патрик,Илиев младши-сигурно пропускам накои,но не е толкова важно.С тези играчи щяхме да сме в тройката без условности.Каква класа имаше в тях !Така че,не всичко е пари ,ама без пари не става.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот Sole » 21 сеп 2021 22:43

Черно море с най-доброто в Перник
21.09.2021 / 20:05
Снимка chernomorepfc.bg

Черно море ще излезе с най-доброто в мача за Купата срещу третия във Втора лига.

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за гостуването на Миньор Перник от 1/16-финалите от Турнира за Купата на България. “Моряците” играят срещу втородивизионния тим в четвъртък, 23 септември от 13 часа.

Бранителят Цветомир Панов и офанзивният играч Родриго Вилела продължават да се възстановява от травми и не попаднаха сред избраниците на наставника на варненци. Аут и за тази среща е и нападателят Евгений Сердюк, който все още няма права, за да участва в мачовете от първенството и купата.

В групата не попаднаха още Фоде Гираси и Росен Стефанов, пише chernomorepfc.bg.

Групата: Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Виктор Попов, Даниел Димов, Мартин Дичев, Влатко Дробаров, Сами Ел Анаби, Васил Панайотов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Велислав Василев, Леандро Андраде, Родриго Енрике, Павел Георгиев, Мартин Милушев, Калин Георгиев, Зе Гомеш.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2021 09:15

махнахме Исмаил Иса, Денислав Ангелов, Илиан-мл, Касми, взехме Гираси и Сердюк ...единия играе по 10 мин. и вече не попада в групата, а другия няма работна виза :roll: Иса го бях забравил вече ...ама в тая немощ дето сме изпаднали смятай щом се сетих за него и се чудя дали трябваше да го махаме точно сега ..въпреки че не вкарваше мн голове напоследък, поне беше офанзивен... и по-малко дърво от Гираси :oops: общо взето махнахме 4 и взехме 0 засега така излиза.... това се казва ударна селекция ама ударихме себе си и дъното :mrgreen: :mrgreen:
дано все пак Сердюк покаже нещо ако някога вземе виза, а Милушев също да почне да развива потенциала си и при мъжете...

и щом излизаме с най-доброто, значи все пак ще се борим да вземем купата с невероятно окомплектования ни състав :shock: явно зимата ще правим голяма селекция, а дотогава ще гледаме да сме в играта за купата, това звучи обнадеждаващо ама нещо не ми се вярва ...по-скоро ще паднем още следващия мач за купата, а между временно ще изгубим и двете гостувания в първенството дето сега предстоят.... ама да видим какво ще стане ...лошото е, че с тоя мърляв терен, домакинството след двете гостувания и то не ми вдъхва особено доверие...
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот mursusaid » 22 сеп 2021 18:03

Интересно Гираси защо не е в групата ...
За вас моряци ний живеем...

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот Vladislav » 23 сеп 2021 10:34

mursusaid написа:Интересно Гираси защо не е в групата ...

Защото за нищо не става.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 960
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ 1/16 финал /Миньор Пк - Черно море/ 23.09.21 четвъртък 13.00ч.

Мнениеот KIL » 23 сеп 2021 13:07

ГООООООООЛ! Браво,Велев,но още по-голямо БРАВО на ЛЕАНДРО!!! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта