7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот Vladislav » 11 сеп 2021 22:33

ticha i vladislav написа:Добре играхме за възможностите си.Ако Волен Чурков/този гей-нимфоман/ не беше измислил тази смешна дузпа със сигурност щяхме да изравним.Илиан дава път на нашите юноши и това е стимулиращо за малките морячета да са сериозни.Така от някой набор най-накрая ще излезе стойностен офанзивен разиграващ халф и добър централен нападател.Коментатора беше пълен лизач. Голяма ПОДКРЕПА ОТ ВАРНА,поклон пред нашите фенове, цял мач не спряхте!-аз съм щастлив за бъдещето ни.

Чинков че е педал- педал е. Но за мен дузпа си имаше, Живко изостана и го натисна. Как обаче ще излязат от школата качествени атакуващи футболисти не знам при положение че играем с осем в защита. И тези осем си и пречат.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 11 сеп 2021 22:39

Само да добавя, че съдиите, които изгониха 4-ти пореден играч в 4-ти пореден мач на Припса дадаха и смешна дузпа.....но онези я изтърваха, а Славия им го наби в 91 минута с 10 човека. Балона, надутия балон се пръсна. Съдийския балон, дето го смазахме на Тича и трябваше да го разпорим с 3:0, балона, дето трябваше да го пръсне още Лиепая, че да не идват тука да ни говорят кой какъв отбор е бил онези разбирачи. Е, поне деня завърши супер :)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

The_Miz
Мнения: 323
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот The_Miz » 11 сеп 2021 22:56

ShooterMan написа:Само да добавя, че съдиите, които изгониха 4-ти пореден играч в 4-ти пореден мач на Припса дадаха и смешна дузпа.....но онези я изтърваха, а Славия им го наби в 91 минута с 10 човека. Балона, надутия балон се пръсна. Съдийския балон, дето го смазахме на Тича и трябваше да го разпорим с 3:0, балона, дето трябваше да го пръсне още Лиепая, че да не идват тука да ни говорят кой какъв отбор е бил онези разбирачи. Е, поне деня завърши супер :)

И сега с това 3-0, което направите във Варна, Черно Море е на върха в класирането :)

П.С. Трябва да ти е много тъжен животът, когато несполуките на чужди отбори те радват повече собствения ти отбор :)

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 11 сеп 2021 23:03

Че вие само с това живеете, не се ли усещаш? С надеждите за провали на Домуза някъде, разсмивате цяла България още от деня в който се припознахте. Съдиите ви бутат, ама както не е бутан някой от времето на Чорни и Наско, там всеки мач - червен картон за съперника....дузпа....понякога и два червени или 2 дузпи, имаше и такива мачове при бай Танас. За 4 кръга бихте 2 дузпи ли 3, 4 червени картона за съпрниците - по един за всеки, да няма грешка хахахаха. И очакваш да няма хейт по вас след тази съдийска помия и организация ли? Ще има много хейт.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

The_Miz
Мнения: 323
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот The_Miz » 11 сеп 2021 23:10

ShooterMan написа:Че вие само с това живеете, не се ли усещаш? С надеждите за провали на Домуза някъде, разсмивате цяла България още от деня в който се припознахте. Съдиите ви бутат, ама както не е бутан някой от времето на Чорни и Наско, там всеки мач - червен картон за съперника....дузпа....понякога и два червени или 2 дузпи, имаше и такива мачове при бай Танас. За 4 кръга бихте 2 дузпи ли 3, 4 червени картона за съпрниците - по един за всеки, да няма грешка хахахаха. И очакваш да няма хейт по вас след тази съдийска помия и организация ли? Ще има много хейт.

Хейт е ясно, че ще има, но това за съдиите не е сериозно при положение, че са минали 4 мача. А по времето на Чорни и Наско със съдиите си гарантираха титлата, а тук е ясно, че за да стане ЦСКА шампион, ще трябва някакво чудо. Плюс това последните години точно Лудогорец най-много ги подпираха, въпреки че от скоро се поуспокоиха нещата.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 11 сеп 2021 23:14

Хич не бързай кое е ясно и кое не. Домуза е такъв "бизнесмен", който бързо може да се озове в Дубай на дълга ваканция по принуда. Организацията ви със съдиите е видна и това ще ви носи само негативи.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот 'enki' » 11 сеп 2021 23:21

Te нашите юноши в момента за нищо не стават (без Дичев). Общо взето като ги пуснат, успяват да се отличат предимно с някой фал или картон, и разбира се голяма доза ръкомахане. Преди няколко дни гледах юношите до 19 години срещу Славия. Паднахме 2:0 и М.Христов беше бесен именно заради тези момчета, които тренират с мъжкия отбор. Взели са се много насериозно и въобще не се влагат в мачовете от юношеската група. Е как, те вече са звезди.

Аз не съм просто за пускане на юноши или да играем по задължение с юноши, ами да ИНВЕСТИРАМЕ в юноши. Двете неща са коренно различни. При нас се работи на парче, без никаква последователност, без визия и стратегия. Важното е да не изпаднем и да не сме в челото, дотам. Нямаме стадион, нямаме база, нямаме специалисти, нямаме скаути, нямаме спортен директор, нямаме мърчандайз. Имаме един Илиан. Толкоз.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот Sole » 12 сеп 2021 00:14

Много сме зле. С този камерен състав и без голмайстор може да играем мах за 0:0.Илиан цяло лято не му стигна да намери един офанзивен халф при положение,че му е било пределно ясно,че сина му при първа възможност ще драсне.Просто заминаха класни играчи които бяха гръбнака на Черно море/Марто-Патрик-Курьор-Илиан/ на които заместници е почти невъзможно да намерим. И това обяснява сегашното трагично състояние на отбора което е огледално отражение на цялата клубна политика.
Иначе за мача в цялата трагедия Димов бе най зле.Панайотов и той въобще не пипна топката.Останалите се опитваха да играят с топката колкото им позволи противника.Не знам защо изкара Дробаров, а не Димов.Накрая Илиан беше доволен,че паднахме само с 2:0. 8-) А юношите Росен Стефанов,Мартин Милушев,Павел Георгиев и Велислав Василев за съжаление за сега са само пълнеж за групата за мачовете.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 7 кръг /Лудогорец - Черно море/ 11.09.21 събота 18.30ч.

Мнениеот rodman » 02 окт 2021 20:28

Благодаря ти за отговора! Честно, доста време ми отне, за да се престраша и го прегледам, все си мислех, че ще "ми сипеш" :D . Безкрайно много уважавам мненията, но откровената омраза към наши играчи, която се лее тук в изобилие, ми идва в повече. Основание за силните чувства обикновено са за това, че идват при нас от Левски, после латерната за юношите и накрая, предполагам, лично отношение.
Признавам, не съм запознат с кухнята, просто от 1971 или 72-ра ходя на мачовете на Черно море, за да подкрепям отбора!
Приятна вечер, междувременно Сердюк вкара!!! Само Черно море!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта