6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Delija » 22 авг 2021 21:55

Туй последното ми хареса, не сме тук да се дърлим помежду си :)

Пабло изигра страхотни мачове, но снощи освен слабото представяне в защитен план - упропасти и 2 много обещаващи преки свободни удара.
Де са сега Кривия и Жоро Илиев ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 23 авг 2021 00:17

Ами просто един измежду Пабло и Васката - на пейката, т.е. Пабло. Такива са моите лични виждания. За мен в мача е ключово да играе Димов - заради мощ, агресия и ръст. Нека не забравяме, че при онея играе доста здравия физически Кайседо, който има навика да се връща назад, там да печели единоборство и да набере скорост, след което го спъват и така. Не мисля, че Пабло може да му взема първа топка. Колкото до офанзивните - аз, че не харесвам Вилела е факт, но харесах доста Гираси. Днес един арабеск от Пирин разпиля Матай и Антов, а Антов вече и продаден, оня Матай е пълно дърво срещу бързи играчи, Гираси е хем бърз, хем мощен и много би го затруднил. Зе-то също.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 23 авг 2021 11:12

ShooterMan написа:Ами просто един измежду Пабло и Васката - на пейката, т.е. Пабло. Такива са моите лични виждания. За мен в мача е ключово да играе Димов - заради мощ, агресия и ръст. Нека не забравяме, че при онея играе доста здравия физически Кайседо, който има навика да се връща назад, там да печели единоборство и да набере скорост, след което го спъват и така. Не мисля, че Пабло може да му взема първа топка. Колкото до офанзивните - аз, че не харесвам Вилела е факт, но харесах доста Гираси. Днес един арабеск от Пирин разпиля Матай и Антов, а Антов вече и продаден, оня Матай е пълно дърво срещу бързи играчи, Гираси е хем бърз, хем мощен и много би го затруднил. Зе-то също.

За Димов сме на един акъл.Задължително от първата минута срещу Кайседо,а отзад да покрива Живко.Ако им резнем крилото Йомов,а Цецо знае как,мача си отива на твърда единица.Факт е също,че Пабло нещо не е във форма,което показва че се е превърнал в барометър за представянето на отбора-тоест ключов играч.Но Илиан си знае работата-кой ще почне,кой ще е на пейката и ще влиза после.Вече не коментираме Касми,но в този мач и след контузията е по добре да почне някой биткаджия.Т ози мач ще е битка,с липса на футбол,защото видяхме съдиите срещу Пирин,същото чака и нас.Относно Гираси-вече ви написах-контузия в глезена.Дали ще е готов,никой не знае.Но гледайки какво играят,футболните достойнства са на наша страна.Успех на МОРЯЦИТЕ и Само Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Vladislav » 23 авг 2021 11:39

Не са непреодолими. Защитата им е тромава, вратаря въпреки че спасява много прави и големи глупости. Имат един двама отявлени грубияни в средата, на които упорито им се пестят картони. Имат и мач през седмицата, желая им да стигнат до продължения и дузпи (дали ще спечелят не ме интересува). Ние няма с какво да изненадаме по простата причина че състава ни е ясен и резерви поне напред практически нямаме. Всъщност най- резонно ми се вижда Димов за замени Велев и Пабло да бъде изтеглен леко напред. Ако започваме с Гомеш... Илиан да си ги нарежда.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Marlboro » 23 авг 2021 16:34

Схеми, постройки, тактики не ги разбирам аз, има си треньори. Аз гледам ургурлашката, и за мен мача си е троен, и по-точно 2Х1.И един въпрос ме измъчва, как при НЕдирижиран жребий, от 20 години насам, все се падаме домакини или на сини, или на червени през август.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот 'enki' » 23 авг 2021 19:43

Така е да ... точно когато ордите им са на море

Относно мача и аз не бих се наел с прогноза. Надявам се само да играем с нападател.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Sole » 23 авг 2021 22:09

Този мач по скоро ще е Черно море - Съдиите на ЦСКА Тире София, защото оранжевите си ходят с едни същи съдии : Гидженов,Попов,Вълков или Апостолов./може да прибегнат и до изпечените главорези на моряците Г.Димитров или П.Костадинов/Доказателство за това е,че след всеки мач с ловешкото ЦСКА винаги са наказвали съдиите след наши жалби.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 24 авг 2021 00:55

Ние наистина имаме футболните достойнства, но пък те имат реферските. Аз се притеснявам не от Йомов, който са мен е абсолютен циркаджия, а от онзи Вилдсхуд, който е доста здрав физически, което го прави труден за спиране, особено при слабата форма на Виктор. Но както казахме - ключово е да спрем Кайседо и то много преди полето, т.е. Димов и ако не се справи, вече да го посрещат Дробаров и Живко. Колкото до Касми - нямаме опция за смяна просто. Вилела е класа под него както и да играе Касми. Касми има един шут от далеч, а Бусато е слаб вратар, така, че може би Касми ще е полезен.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Sole » 24 авг 2021 13:34

Само,че Димов не е онзи от изминалия сезон и в момента е в слаба форма. Но да им спира и руши атаките става)

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот bobo03 » 24 авг 2021 15:35

Не знам с каква схема ще излезем, но е жизнено важно кой ще е съдия. Ако е същият, който им свири с Пирин работата ни е спукана. ВАР, с всичките надежди, които му възлагат някои съфорумници , е безполезен, когато човекът в черно е решил да тика мача в определена посока. Мачът с Пирин е показателен. Измислен втори жълт (там ВАР няма), измислена дузпа (тук ВАР има, но пак е тълкувателно положението на ръката, въпреки че Костов е с гръб), накъсване на играта, решения основно в полза на червените и т.н. Сигурен съм, че дори Пирин да бяха вкарали, пак щеше да измисли нещо тирето да бие. Така че с ВАР, без ВАР, ако съдията е кофти, дори с четирима Димовци да играем, полза няма.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта