6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 24 авг 2021 17:12

bobo03 написа:Не знам с каква схема ще излезем, но е жизнено важно кой ще е съдия. Ако е същият, който им свири с Пирин работата ни е спукана. ВАР, с всичките надежди, които му възлагат някои съфорумници , е безполезен, когато човекът в черно е решил да тика мача в определена посока. Мачът с Пирин е показателен. Измислен втори жълт (там ВАР няма), измислена дузпа (тук ВАР има, но пак е тълкувателно положението на ръката, въпреки че Костов е с гръб), накъсване на играта, решения основно в полза на червените и т.н. Сигурен съм, че дори Пирин да бяха вкарали, пак щеше да измисли нещо тирето да бие. Така че с ВАР, без ВАР, ако съдията е кофти, дори с четирима Димовци да играем, полза няма.

Същият ще е ,че и ЮСТЮН както казват комшиитеТези не искат и НЯМА да ги оставят да изостават от лудите,най малкоо заради интереса и интригата.Иначе кой ще я поддържа тази интрига?Черно море ли?Тцъ,няма да сме ние,нямаме лоби,нямаме и амбиции от страна на шефовете.Я по добре заколете Морето/те на тях и без друго им е все тая,това според онези в БФС/,най много да оставим виновния съдия да си почива мач-два и кервана си върви...Тази година тези от БФС имат точно два казуса да решават и те са бутане на припознатите до края/ноо не съвсем,за да могат лудите да са шампиони/ и бутане на палмите,че да не изпаднат.Останалото с големия нож,както дойде.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 24 авг 2021 17:59

ние от съдиите ли ще се плашим ...ще бием оранжевите сополанковци дори да си дойдат и със съдиите... тоя мач ще е 2:0 още на полувремето :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15052
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот miro_rz » 29 авг 2021 10:17

Ще ги изядете!
3:1
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 29 авг 2021 11:07

може и да съм разочарован последните дни ...ама ще паднем не с 1 ами с 5 гола :!: пуснахме един от ключовите си играчи ей така преди да затвори прозореца и в разгара на шампионата, а Касмито ако не друго поне умее да държи топката и да пазим притежанието ...хубаво, ясна е новата ни схема, да пускаме 1 вратар 9 дефанзивни играчи и отпред Родриго като фалшива деветка :evil: :evil: поне ще направим много равенства вероятно ако не друго... Пирин, Локо Сф и всякакви други пък дето играят дефанзивно никога няма да ги бием ....аман писна ми всеки сезон някаква простотия ...не бяха полиграфи, не бяха пандемии, сега пък решихме ключовите си играчи да пускаме, Младшия, Касми... поне да беше за някакви пари пък то.....
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 29 авг 2021 12:19

Аз Касми не го харесвах. Не така стоят, обаче нещата с Гираси. На мен много ми допадна този играч и би могъл да е водеща фигура в нашия отбор. Ръст, мощ, скорост. Изобщо мисля, че Зе-то и Гираси заедно биха могли да бъдат ударна нападателна мощ подкрепени от пасовете на Родриго и Леандро по двата фланга и два халфа като Димов и Панайотов. Едно класическо 4-4-2, като Зе-то може да играе и зад Гираси и т.н. Просто имам усещането, че Зе и Гираси добре ще се сработят. Разбира се, ние досега излизахме без нападатели изобщо, и Илиан да излезе с 2-ма в атака и с още 2 офанзивни играчи по игралата - като Леандро и Родриго и "само" 6 дефанзивни и 1 вратар - не е това, което очакваме. Със сигурност илизаме с минимум 7 дефанзивни играча и 1 вратар, т.е. 8 борушари. Ако трябва да позная 11-ката:
----------------------Георгиев------------------------
Попов----Атанасов-------Дробаров------Панов
----------------------Димов---------------------------
--------Панайотов----------Велев-----------------
Родриго----------------------------------Леандро
---------------------Зе Гомеш----------------------

ПС: В случая, обаче съм ЗА тази 11-ка. Задължително е да имаме силови играчи в центъра без никакви съмнения, това е, което създава проблеми на припса. Също и ръст. Те не стават при статични положения и смятам, че ще ги затрудним доста там. Освен това - и тримата дефанзивни халфа имат здрав далечен удар, а тоз Бусато е слаб вратар (лично мнение). Някъде 2-рото полувреме може да сменим Зе с Гираси и евентуално Пабло да смени някой от 3-мата в средата. Със сигурност Пабло не трябва да почва мача, много е колеблив, а е най-назад от 3-ката, неговите грешки разколебават цялата защита - видяхме какво беше с числата. Димов задължителен титуляр точно на този пост, да се посреща Кайседо още изначално....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Sole » 29 авг 2021 15:39

Тези нещастници пак се мъкнат със съдията си. Черно море има най много жалби срещу червения Г.Димитров.Този е всичко друго но, не и футболен съдия! Последно чернодрешкото отнесе 4 мача наказание след мача ни с числото във Варна и пак имат наглостта да ни го пращат.Още преди седмица писах,че най вероятно ще ни пратят душманина Г.Димитров. Вместо мач ще гледаме поредната съдийска комедия!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 29 авг 2021 16:43

ShooterMan написа:Аз Касми не го харесвах. Не така стоят, обаче нещата с Гираси. На мен много ми допадна този играч и би могъл да е водеща фигура в нашия отбор. Ръст, мощ, скорост. Изобщо мисля, че Зе-то и Гираси заедно биха могли да бъдат ударна нападателна мощ подкрепени от пасовете на Родриго и Леандро по двата фланга и два халфа като Димов и Панайотов. Едно класическо 4-4-2, като Зе-то може да играе и зад Гираси и т.н. Просто имам усещането, че Зе и Гираси добре ще се сработят. Разбира се, ние досега излизахме без нападатели изобщо, и Илиан да излезе с 2-ма в атака и с още 2 офанзивни играчи по игралата - като Леандро и Родриго и "само" 6 дефанзивни и 1 вратар - не е това, което очакваме. Със сигурност илизаме с минимум 7 дефанзивни играча и 1 вратар, т.е. 8 борушари. Ако трябва да позная 11-ката:
----------------------Георгиев------------------------
Попов----Атанасов-------Дробаров------Панов
----------------------Димов---------------------------
--------Панайотов----------Велев-----------------
Родриго----------------------------------Леандро
---------------------Зе Гомеш----------------------

ПС: В случая, обаче съм ЗА тази 11-ка. Задължително е да имаме силови играчи в центъра без никакви съмнения, това е, което създава проблеми на припса. Също и ръст. Те не стават при статични положения и смятам, че ще ги затрудним доста там. Освен това - и тримата дефанзивни халфа имат здрав далечен удар, а тоз Бусато е слаб вратар (лично мнение). Някъде 2-рото полувреме може да сменим Зе с Гираси и евентуално Пабло да смени някой от 3-мата в средата. Със сигурност Пабло не трябва да почва мача, много е колеблив, а е най-назад от 3-ката, неговите грешки разколебават цялата защита - видяхме какво беше с числата. Димов задължителен титуляр точно на този пост, да се посреща Кайседо още изначално....

И аз така го виждам състава.Това изглежда оптималния състав.Единствено може Пабло да го пусне за да има пасове в дълбочина.Жалко че Гираси все още е с контузия,а за Сами просто май няма място.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15052
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот miro_rz » 29 авг 2021 19:08

Няма проблем, това не е фал!! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1823
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот 1Neutralen » 29 авг 2021 19:40

Този мач го виждам 1:0 за вас. Успех!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот sandi74 » 29 авг 2021 20:07

Живко Атанасов защо така нарочно не игра с топката и умишлено я пропусна за Кайседо :!: :idea: :oops: И оня веднага я заби у серкмето.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта