5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 21 авг 2021 21:11

така, аз съм доволен, че взехме 3 точки в закучен мач ..освен това се видяха грешките преди паузата за националите и ще може да се обърне внимание :P

също така броя още 3 точки от ВАР ....щото съдията щеше да отмени гола на Зе заради засада и при 1:1 и днешната колеблива игра кой знае .....така че ако не беше ВАР сега щяхме да имаме 5 точки вместо сегашните 11.... да речем :) с Берое ни помогна, сега пак .....аз бях сигурен, че ще сме 10 точки напред само от ВАР, защото постоянно бяхме едни от най-прецакваните като се стигне до спорни положения и точките ни последните сезони щяха да са други :oops:

ама не очаквах още до 5 кръг вече да сме 6 точки напред заради ВАР ....явно нещата са били по-зле отколкото ги мислех предните сезони :lol: не, че някой път ВАР няма да отсъди в наша вреда да речем ама със сигурност в точките ще сме доста напред като не ни колят през мач съдиите с неадекватни или купени отсъждания....

а футболистите да се стягат, а не да чакат противниците ни сами да се бият и че едва ли не не можем да допускаме голове, нещо много си повярваха Илиан трябва да ги държи на земята май.....
Изображение

Delija
Мнения: 320
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Delija » 21 авг 2021 21:30

Хубава победа!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Delija
Мнения: 320
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Delija » 21 авг 2021 21:38

ShooterMan написа:Наистина не знам докога Илиан Илиев ще ни измъчва, защото това е МЪЧЕНИЕ в схема без нападател и с 3 дефанзивни халфа!!! Това е пълно безобразие вече. Като върхът е, че най-напред е най-големия бездарник в отбора - Велев. Този човек не пипва топката повече от 2 пъти, а днес като я пипна провали 100% гол за 0:2, като след 20 секунди стана 1:1. Вратаря няма да коментираме, ясно е, че Дюлгера е класа над него. Не знам, но аз този сезон не съм никак доволен! Имахме уникален късмет с Берое и нещо Илиан си повярва май.....абе наистина, кога ще спре да излиза с 3 дефанзивни халфа и без нападател? ДОКОГА ТАКА, ТОВА НЕ Е ФУТБОЛ!!! И почваме с центрирания - към кого бе, Илиане? Към Родриго, Велев и Леандро, Касми? 1 центриране на може да вземем с тези хора напред....>ЗАЩО МАМКА МУ ТОГАВА ЦЕНТРИРАТ?! Щуротия. Излизаме с някаква абсурдна схема вече 5 мач и разчитаме само на късмет, ама когато късмета се обърне не Х-ове, а загуби ще се редят!

ПС: И какво стана с юношите? Кой налагаме? От 11 човека само Попов е юноша, като мога да кажа и, че е в най-лошата си форма в кариерата. Къде е Дичев? Къде е Павел Георгиев? Кого налагаме? 33 годишния бездарник Велев ли? ДОКОГА ТАКА?! Късмета ще свърши, идват сериозни мачове, ще ни попилеят ей!


Успокои ли се вече?
Трите точки са блокирани вече, аз бих бил доволен накрая! С 1:0 докрая, не ме интересува, само да бием :)
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

deadlock
Мнения: 123
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот deadlock » 21 авг 2021 21:41

Страничният сатрап каква измислена засада щеше да ни вдигне за втория гол. Ако нямаше ВАР щеше да е поредната резачка спрямо Черно Море. Сега ще се види колко много спорни решения се дават против нас.

Като цяло важни 3 точки, но слаб мач. Треперене до края срещу тези слабаци. Велев направо да остава в София и да не се прибира с отбора. На Георгиев мурафетите ги знам, ама и тези на Дюлгеров ги знаем, а той е една идея по-зле. Нов вратар и то класен е задължително. След това и някакъв нападател...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 566
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 21 авг 2021 22:27

Накрая е важна победата и трите точки , честита победа моряци! Всеки видя слабите зони в отбора които не са от днес , но явно треньорът действа на принципа нещо като върви не се пипа, въпросът наистина е докога ще ни покрива късметът или по скоро некадърността на противникът. Не разбирам защо толкова държи на Велев? Първото полувреме зад нападателя, второто крило :shock:. И Леандро и Касми играха по добре а бяха заменени . Виктор Попов втори мач като гости се представя зле , там спокойно може да се пусне Панов а от ляво Дичев , когато не вървят нещата.
Мен ме ядосваха нашите като стигнат до тяхното наказателно поле , вместо да центрират или да пробват удар , те връщат топката чак до нашият вратар и той шут на посоки. Вместо да ги натиснем и спокойно да си вземем мача пак треперихме до края със човек повече! Дано си вземем поуки от допуснатите грешки. Иначе се вижда че със истински нападател и Родриго зад него , сме доста опасни. Леандро със всеки изминал мач става по добър, само малко повече увереност му липсва и ще супер. Главният съдия беше на ниво ама страничните пълни палячовци!
Предстои ни мач във който ще видим дали можем да се борим за нещо повече от шестицата.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Sole » 21 авг 2021 22:36

ogrizko написа:.........
също така броя още 3 точки от ВАР ....щото съдията щеше да отмени гола на Зе заради засада и при 1:1 и днешната колеблива игра кой знае .....така че ако не беше ВАР сега щяхме да имаме 5 точки вместо сегашните 11.... да речем :) с Берое ни помогна, сега пак .....аз бях сигурен, че ще сме 10 точки напред само от ВАР, защото постоянно бяхме едни от най-прецакваните като се стигне до спорни положения и точките ни последните сезони щяха да са други :oops:

ама не очаквах още до 5 кръг вече да сме 6 точки напред заради ВАР ....явно нещата са били по-зле отколкото ги мислех предните сезони :lol: не, че някой път ВАР няма да отсъди в наша вреда да речем ама със сигурност в точките ще сме доста напред като не ни колят през мач съдиите с неадекватни или купени отсъждания....
.....

ВАР хваща всичко,но зависи и кой гледа или не гледа ВАРа. ВАРът видя безумната дузпа на Пиргов с/у Ж.Атнасов, но не бе отсъдена защото сватбарят гледа ВАРа с широко затворени очи. По същият начин не дадоха и 2 чисти дузпи съответно за Ботев Вр и Ботев Пд с/у "Левски"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 21 авг 2021 23:16

Sole написа:ВАР хваща всичко,но зависи и кой гледа или не гледа ВАРа. ВАРът видя безумната дузпа на Пиргов с/у Ж.Атнасов, но не бе отсъдена защото сватбарят гледа ВАРа с широко затворени очи. По същият начин не дадоха и 2 чисти дузпи съответно за Ботев Вр и Ботев Пд с/у "Левски"

да, ама да речем, че може да има някакво тълкувание там ...играча вече е играл с топката и ала-бала... по-скоро може да се даде и да не се даде, въпреки че за нас щеше да е по-добре да се даде :oops: но иначе на големите форуми лятото го даваха дузпа това... май и на олимпийските игри имаше нещо такова :oops: ама ти смятай наистина колко ощетени сме били досега без ВАР... ако от предния сезон го бяха въвели със сигурност бяхме +10.... сега +6, а можеше да са +8 ...като сега е малко субективно как точно би се развил мача ...но теоретично можеше да се развие съвсем в друга посока ако не беше ВАР да поправи съдиите :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 22 авг 2021 01:15

В началото имаше лекция по футбол на моряците,а студентите в червено не знаеха нито къде са,нито защо са на терена.Но след гола,нашите решиха че ги качваме на петица и спряха да се напрягат.И после безумната грешка на Георгиев/който след това изми позора с прекрасни намеси/върна самочувствието на домакините и нашите наляха гипса.Добре че Зе веднага вкара и успокои нещата.След третия гол,отново полетяха в облаците,но мача се играеше на земята и бе въпрос на време да изравнят.С този тип игра с оранжевите няма да ни е много ОК,още повече че лудите си взеха мача и тези трябва да бият на всяка цена за да се запази интригата,а това ще е за наша сметка.Един надъхан съдия,който да ни натика в нашата половина и ще изнервим и сбъркаме накрая.Дано ги качат на резултат чехите,че да им падне гарда и да ги бием и ние по инерция.Иначе ще кажа нещо в контраст на вашите разсъждения.Големите отбори бият дори и когато играят слабо.Сега се вижда че сме израснали много.Само Черно море и победа срещу набедените за столичани оранжеви мигранти!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта