5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2584
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 17 авг 2021 00:11

Редуваме слаба и силна игра - на моменти ни се получава, на моменти не. Едно от хубавите неща е, че защитата ни изглежда стабилна и засега пазим суха мрежата. Някак, май там се хвърлят повечето усилия, което пък от друга страна пречи да играем по атакуващо. Интересното е, че въпреки това създаваме положения, но се показва старата слабост - изтърваме лековато положенията си. Много се надявам и вярвам, че този мач ще го вземем и то с по-добра игра - наред е да направим хубав мач.. ;) Успех от мен на отбора.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 17 авг 2021 00:52

Струва ми се, че Числата тръгват към изпаданка. По конюнктурни (Магнитски) причини. Ще ги бием.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9294
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот bubka » 17 авг 2021 07:59

ShooterMan написа:Струва ми се, че Числата тръгват към изпаданка. По конюнктурни (Магнитски) причини. Ще ги бием.


Не само по конюнктурни, при единия гол за Пирин Станислав Манолев (36г.) надбяга единият им бек, при другия гол Карачанаков направи дрибъл стил Меси на другия им бек, първия гол им го зашиха от центъра що се вика, много са зле Цеките.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 17 авг 2021 10:42

Iceberg написа:Редуваме слаба и силна игра - на моменти ни се получава, на моменти не. Едно от хубавите неща е, че защитата ни изглежда стабилна и засега пазим суха мрежата. Някак, май там се хвърлят повечето усилия, което пък от друга страна пречи да играем по атакуващо. Интересното е, че въпреки това създаваме положения, но се показва старата слабост - изтърваме лековато положенията си. Много се надявам и вярвам, че този мач ще го вземем и то с по-добра игра - наред е да направим хубав мач.. ;) Успех от мен на отбора.

Със стабилна защита се постигат добрите резултати.Радвам се,че запърви път от години в тази зона показваме сериозно израстване и вече ги няма онези подаръци при изритани напред топки от съперника и при статични положения.Коренна промяна се вижда,с почти същите играчи.Имаме само една реална промяна там,която показва че Живко се явява трансфера на сезона засега+вдъхновената игра на Макето.В халфовата линия също има много сериозен потенциал отново в дефанзивната част на терена и на пейката,тоест там сме бетон.НО се вижда кристално ясно липсата на Младши.Липсва т.н. последен пас.Креативност почти равна на НУЛА и лошото е че няма кого да сложи там Старшия.Затова отваме на варианта да играем на ширина с надеждата да разкъсаме защитата и някой да се вмъкне.Това определено работи,но явно не винаги.Малко късмет за противника,малко побутване от съдията и колата се обръща.А такива като Младши не растат по дърветата.А аз слаба игра вчера не видях,видях неефективна такава.Надявам се да ни върже срещу числата и да продължим с успешните игри.Тази година си мисля че проблем с шестицата не би следвало да имаме,но поради липсата на градивен халф мечтите за нещо повече отлетяха.За числата предполагам ще липсва и Васко,но там имаме потенциал на пейката.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

На линия
Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2584
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 17 авг 2021 11:27

Готвача написа:
Iceberg написа:Редуваме слаба и силна игра - на моменти ни се получава, на моменти не. Едно от хубавите неща е, че защитата ни изглежда стабилна и засега пазим суха мрежата. Някак, май там се хвърлят повечето усилия, което пък от друга страна пречи да играем по атакуващо. Интересното е, че въпреки това създаваме положения, но се показва старата слабост - изтърваме лековато положенията си. Много се надявам и вярвам, че този мач ще го вземем и то с по-добра игра - наред е да направим хубав мач.. ;) Успех от мен на отбора.

Със стабилна защита се постигат добрите резултати.Радвам се,че запърви път от години в тази зона показваме сериозно израстване и вече ги няма онези подаръци при изритани напред топки от съперника и при статични положения.Коренна промяна се вижда,с почти същите играчи.Имаме само една реална промяна там,която показва че Живко се явява трансфера на сезона засега+вдъхновената игра на Макето.В халфовата линия също има много сериозен потенциал отново в дефанзивната част на терена и на пейката,тоест там сме бетон.НО се вижда кристално ясно липсата на Младши.Липсва т.н. последен пас.Креативност почти равна на НУЛА и лошото е че няма кого да сложи там Старшия.Затова отваме на варианта да играем на ширина с надеждата да разкъсаме защитата и някой да се вмъкне.Това определено работи,но явно не винаги.Малко късмет за противника,малко побутване от съдията и колата се обръща.А такива като Младши не растат по дърветата.А аз слаба игра вчера не видях,видях неефективна такава.Надявам се да ни върже срещу числата и да продължим с успешните игри.Тази година си мисля че проблем с шестицата не би следвало да имаме,но поради липсата на градивен халф мечтите за нещо повече отлетяха.За числата предполагам ще липсва и Васко,но там имаме потенциал на пейката.

Така е, определено си прав. Само обаче ми се иска да вметна, че освен халф като Младши, много ни липсва бързо, остро и пробивно крило, поне едно, което да влиза мощно по тъча и да центрира към Зе или да подава в наказателното остро по земя. Е, нямаме и нямаме и то не от днес.. :( Вижда се, че тези, които ползваме за там не са от този тип футболисти, а също се вижда и каква суматоха се създава у противника, когато бековете ни се включат и пробият по тъча. И Виктор, и Панов го правят успешно, но няма как да е при всяка атака. Ако имахме поне един бързак отпред да тормози по крилата подпомаган от бековете ни, щеше доста да се разнообрази играта ни и да се създават повече положения. Навярно щяхме и да бележим повече. Така го виждам аз поне.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 19 авг 2021 10:09

Iceberg написа:
Готвача написа:
Iceberg написа:Редуваме слаба и силна игра - на моменти ни се получава, на моменти не. Едно от хубавите неща е, че защитата ни изглежда стабилна и засега пазим суха мрежата. Някак, май там се хвърлят повечето усилия, което пък от друга страна пречи да играем по атакуващо. Интересното е, че въпреки това създаваме положения, но се показва старата слабост - изтърваме лековато положенията си. Много се надявам и вярвам, че този мач ще го вземем и то с по-добра игра - наред е да направим хубав мач.. ;) Успех от мен на отбора.

Със стабилна защита се постигат добрите резултати.Радвам се,че запърви път от години в тази зона показваме сериозно израстване и вече ги няма онези подаръци при изритани напред топки от съперника и при статични положения.Коренна промяна се вижда,с почти същите играчи.Имаме само една реална промяна там,която показва че Живко се явява трансфера на сезона засега+вдъхновената игра на Макето.В халфовата линия също има много сериозен потенциал отново в дефанзивната част на терена и на пейката,тоест там сме бетон.НО се вижда кристално ясно липсата на Младши.Липсва т.н. последен пас.Креативност почти равна на НУЛА и лошото е че няма кого да сложи там Старшия.Затова отваме на варианта да играем на ширина с надеждата да разкъсаме защитата и някой да се вмъкне.Това определено работи,но явно не винаги.Малко късмет за противника,малко побутване от съдията и колата се обръща.А такива като Младши не растат по дърветата.А аз слаба игра вчера не видях,видях неефективна такава.Надявам се да ни върже срещу числата и да продължим с успешните игри.Тази година си мисля че проблем с шестицата не би следвало да имаме,но поради липсата на градивен халф мечтите за нещо повече отлетяха.За числата предполагам ще липсва и Васко,но там имаме потенциал на пейката.

Така е, определено си прав. Само обаче ми се иска да вметна, че освен халф като Младши, много ни липсва бързо, остро и пробивно крило, поне едно, което да влиза мощно по тъча и да центрира към Зе или да подава в наказателното остро по земя. Е, нямаме и нямаме и то не от днес.. :( Вижда се, че тези, които ползваме за там не са от този тип футболисти, а също се вижда и каква суматоха се създава у противника, когато бековете ни се включат и пробият по тъча. И Виктор, и Панов го правят успешно, но няма как да е при всяка атака. Ако имахме поне един бързак отпред да тормози по крилата подпомаган от бековете ни, щеше доста да се разнообрази играта ни и да се създават повече положения. Навярно щяхме и да бележим повече. Така го виждам аз поне.. ;)

Е ка да нямаме?Велислав Василев нали е точно крило ?Сега сериозно.Бързите и можещи крила са кът не само при нас,а ние сме с бюджет,леле мале.Крилото на Берое е ОК,другите отбори имат,ама нямат,без тези на лудите.За пример ще дам и Барса,където точно бековете вършат тази работа,което ме навежда на мисълта че и като стил и като схема ии като поведение се мъчим да играем като тях/е,не говорим за качествата на играчите/.За мен липсата на Младши е основен проблем.Няма я скоростта му ,агресията и извеждащия пас.Велев не може да влезе в неговите обувки,още два футболни живота да изкара.Но и на пейката няма такива характеристики.Сега с риск да ме оплюят,ще кажа че точно Вилела има най подхождащ стил на игра за крило.Обаче на него му куца центрирането.Иначе има техниката и физиката за там,скоростта му не е зле.Както и да е ,това са играчите с които ще я караме.За нашето смешно първенство може и да са достатъчни.Както и да е прогнозирам двойка.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 577
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 19 авг 2021 12:00

За жалост крилата ни освен че не им се получават центриранията , са неефективни и пред гола , първият кръг Вилела направи два фрапантни пропуска сам срещу вратаря , миналият сезон още нз колко такива полужения изтърва най бруталното е със ЦС на Тича ,когато изтърва сам срещу вратаря във последната минута,Леандро на баража със арда 100%во полужение още във началото на мача , срещу локото също изтърва нарисуван гол , въпреки че игра най силно от атакуващите ни футболисти , според мен. Един експериментален вариант на крилото ,дори да не е за цял мач би бил Дичев ;) , има скорост и по добро центриране от всичките ни крила. Иронията към Велислав Василев показва злобата на някои фенове към собствените ни юноши и май те чакат издънка от тяхна страна за да се подиграят! Иначе когато някой отправи критика към треньора бил плювалник и лайномет ;) . Да Велислав показва слаби игри когато влезе , но да не би Вилела да е впечатлил със нещо? Според мен проблемът при него е че е качил маса и е позагубил от бързината си, което беше едно от най силните му качества при младежите. До тук със крилата.
Дано Зе Гомеш е готов за цял мач ,за да може да използваме пълният потенциал на Родриго, защото на върха на атаката ми се струва че е малко "самотен" със Велев зад него. Иначе във дефанзивен план се вижда че сме супер и имаме много варианти.
Да си пожелаем успех и САМО ЧЕРНО МОРЕ!

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 20 авг 2021 10:22

Eastern написа: Иронията към Велислав Василев показва злобата на някои фенове към собствените ни юноши и май те чакат издънка от тяхна страна за да се подиграят! Иначе когато някой отправи критика към треньора бил плювалник и лайномет ;)

To това си е типично Кривия за тях е бог ,иначе изляха тонове помия по Жоро Илиев ... хора разни
ex Popeye

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 5 кръг /ЦСКА 1948 - Черно море/ 21.08.21 събота 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 20 авг 2021 10:33

Eastern написа:За жалост крилата ни освен че не им се получават центриранията , са неефективни и пред гола , първият кръг Вилела направи два фрапантни пропуска сам срещу вратаря , миналият сезон още нз колко такива полужения изтърва най бруталното е със ЦС на Тича ,когато изтърва сам срещу вратаря във последната минута,Леандро на баража със арда 100%во полужение още във началото на мача , срещу локото също изтърва нарисуван гол , въпреки че игра най силно от атакуващите ни футболисти , според мен. Един експериментален вариант на крилото ,дори да не е за цял мач би бил Дичев ;) , има скорост и по добро центриране от всичките ни крила. Иронията към Велислав Василев показва злобата на някои фенове към собствените ни юноши и май те чакат издънка от тяхна страна за да се подиграят! Иначе когато някой отправи критика към треньора бил плювалник и лайномет ;) . Да Велислав показва слаби игри когато влезе , но да не би Вилела да е впечатлил със нещо? Според мен проблемът при него е че е качил маса и е позагубил от бързината си, което беше едно от най силните му качества при младежите. До тук със крилата.
Дано Зе Гомеш е готов за цял мач ,за да може да използваме пълният потенциал на Родриго, защото на върха на атаката ми се струва че е малко "самотен" със Велев зад него. Иначе във дефанзивен план се вижда че сме супер и имаме много варианти.
Да си пожелаем успех и САМО ЧЕРНО МОРЕ!

Кофти тръпка.Хем е слаб,хем да го величаем.Няма как да стане.Аз също си харесвам юношите,но тези които имат желанието,волята и ХЪСА да израстват и да се борят за всяка минута отпусната им на терена.Но трябват и качества,каквито в момента Велислав не показва.Може след зимата да успее,може да е и следващия сезон,има и такива играчи,на които им трябва повече време.Но сега и според теб не става,за какво се хващаш тогава?Или лаф да става?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Iceberg и 14 госта