4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 08 авг 2021 14:22

Като сме я почнали Тракийската низина- с Металик Сопот и Олимпик Тетевен,поне да я овършеем цялата с Велбъж Кюстендил.
Последна промяна от ticha i vladislav на 08 авг 2021 19:18, променено общо 1 път.
Черно море-първият шампион по футбол в България

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 08 авг 2021 15:12

Относно Емо Янчев - той си гледа кариерата момчето. Не можа да пробие тук, такъв е живота, както с Наско Илиев. Колкото до другите двама - без коментар.....Няма смисъл от настроения за реваншизъм за нещо, говоря от наша страна. Просто мач, 3 точки, нищо повече не трябва да се доказва, а да се вземат 3 точки дай Боже и с добра игра.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот 'enki' » 08 авг 2021 15:44

Готвача написа:
'enki' написа:Аз предпочитам да продължим максимално дълго да влизаме в двубоите като нефаворит и очакванията да са по-умерени. Мисля всички се досещаме за какво става въпрос. Та в този ред на мисли се надявам на изненада срещу Локо Пд.

Много скоро съдиите ще ни започнат отново.Пускат нии в момента малко свобода без рязане/което направо ме шокира/ ,но след като отрочетата партийни са на дъното каквоо следва?Амии опит за измъкването им от там,а то е винаги за сметка на такива като нас.Така че очаквам след мача с ЛОКО да се "вземат в ръце" и да ни почнат.Срещу Локо няма да е така,защото миналата година бая им бъркаха под опашките и сега са наред за наказателна акция.


Aз имах предвид по-скоро как отборът се предствя, когато е подложен под напрежение и очакванията нарастнат. Разбира се съдийството също е фактор и прийом, който ще изпитаме на гърба си, ако добрите ни резултати продължат. Но най-вече ме притеснява нашето ръководство, то някакси най-добре успява да ни ореже крилата. Една продажба на Пабло примерно би ни върнала директно в "1ви клас".

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот dvdvd » 08 авг 2021 16:02

ticha i vladislav написа:Като сме я почнали Тракийската низина- с Металик Сопот и Олимпик Тетевен,поне да я овършеем цялата с Велбъж Кюстендил.Интересно е дали и как ще играе срещу нас Емил Янчев,Витанов и на кого ще се радва помощник треньора Жоро Илиев?

След, два по-читави мача, много на сериозно взехте да се взимате!Нивата е дълга и гроздето пак ще е кисело!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 08 авг 2021 16:38

И как точно сме се взели твърде на сериозно ? :lol:
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 08 авг 2021 18:22

'enki' написа:
Готвача написа:
'enki' написа:Аз предпочитам да продължим максимално дълго да влизаме в двубоите като нефаворит и очакванията да са по-умерени. Мисля всички се досещаме за какво става въпрос. Та в този ред на мисли се надявам на изненада срещу Локо Пд.

Много скоро съдиите ще ни започнат отново.Пускат нии в момента малко свобода без рязане/което направо ме шокира/ ,но след като отрочетата партийни са на дъното каквоо следва?Амии опит за измъкването им от там,а то е винаги за сметка на такива като нас.Така че очаквам след мача с ЛОКО да се "вземат в ръце" и да ни почнат.Срещу Локо няма да е така,защото миналата година бая им бъркаха под опашките и сега са наред за наказателна акция.


Aз имах предвид по-скоро как отборът се предствя, когато е подложен под напрежение и очакванията нарастнат. Разбира се съдийството също е фактор и прийом, който ще изпитаме на гърба си, ако добрите ни резултати продължат. Но най-вече ме притеснява нашето ръководство, то някакси най-добре успява да ни ореже крилата. Една продажба на Пабло примерно би ни върнала директно в "1ви клас".

Точно.Съдиите се "опитват" да направят първенството поо интересно,коетоо според тях означа да се бутат шопските отбори
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 08 авг 2021 22:59

Ами шопски.....Ц.Село няма да го вкарат в 6-цата. Числата са зле. Локо Сф е новак, а Славия едва не изпадна. Ако говорим за синия мъртвец от Подуене - той е вече легнал в ковчега. Остава ЦСКА (с тирето) - ние нямаме амбиции да ставаме шампион или 2-ри....аз лично бях амбициран за бронзов медал. Ако Локо Пд се срине, което става - постижима цел, предвид задната и от Берое.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 09 авг 2021 22:19

ShooterMan написа:Ами шопски.....Ц.Село няма да го вкарат в 6-цата. Числата са зле. Локо Сф е новак, а Славия едва не изпадна. Ако говорим за синия мъртвец от Подуене - той е вече легнал в ковчега. Остава ЦСКА (с тирето) - ние нямаме амбиции да ставаме шампион или 2-ри....аз лично бях амбициран за бронзов медал. Ако Локо Пд се срине, което става - постижима цел, предвид задната и от Берое.

И аз мислих за бронзов медал ,преди Младши да напусне.Сега си мисля за шестицата и евентуално КБ и /или/бараж,но от чевърто място.Първите две места не ги броим,далеко сме от тях.За останалите две,Берое са фаворит ,поне откъм селекция,а и не играха слабо.Локо след Европа ще се намесят в борбата и те.Засега никой не изостава,че да го отпишем.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 10 авг 2021 11:31

аз се надявам на ново 7 място и тоя път да се класираме за Европа :) нека не си правим илюзии ....дори да сме на добро място зимата, това ще повиши интереса на разните там купувачи и ще дадем и Пабло и Виктор и Зе за безценица и за пореден път ще развалим отбора като имаме шанс за нещо, та поне 7 ако свършим ще е добре ако тоя път и спечелим, тогава собствениците може да се стегнат малко да действаме по-добре с трансферите, че да не се изложим много в Европа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 10 авг 2021 12:53

Да продадем кого? Пабло засега!!! е далеч от Патрик. Един мач играе добре, следващия - не. За да играеш навън трябва да си като Марто Минчев, като Патрик, като Илиан Младши - всеки мач да показваш ниво! Относно Виктор е още по-малко вероятно това, Виктор редува силен мач с не просто слаб, а много слаб - например с Берое беше много зле - развинтиха го отдясно, пратиха го вляво - влезе един от Берое на смяна - и също го развинти. Само през неговите зони можехме да получим 3 гола и то без онази върната топка за 4-тия. Ако някой показва постоянство това са вратаря Георгиев, Родриго, Живко Атанасов и особено - Дробаров! Българското маке е играч, който може да се каже, че евентуално зимата може да бъде искан, просто защото всеки мач е на ниво. В чужбина не се излиза с 1 добър, 1 лош, 1 добър, 1 лош мач.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта