4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море -Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Sole » 16 авг 2021 23:46

До кога ще търпят такива боклуци като И.Стоянов така наречена "сватба" в съдийството! :twisted: Всяка втора атака на моряците беше спирана с измислени фалове,а всички симулации на Локото бяха приети радушно от сватбаря и свирени като фалове.Не че черното човече е фен на Локо Пд - просто съдиите са обучени да свирят така,че резултатът от всеки мач да е угоден за столичните синьочервени изкуствено създадени отбори. Особено фрапиращ е жълтия картон на Панйотов в 19' след симулация на Карагерен и спряна голова атака на Ч.море с удивително закъснение, т.е. ако не бе последвала опасна атака за моряците смешникът въобще нямаше да свири фал. А това ,че Пиргов боксира главата на Ж.Атанасов вместо топката и цяло чудо е,че не отнесе главата му,ако не е дузпа сигурно трябва да е опит за непредумишлено убийство? .....и ВАРът и той в играта, ни чул, ни видял!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Vladislav » 17 авг 2021 09:03

Не спечелихме, но не смятам че сме играли толкова зле. Равностойно първо полувреме и второ за нас. В защита- добре, щом не сме отбелязали гол значи е имало проблем напред. Нито на Родриго, нито на Пабло им тръгна играта. Юмрука в главата на Живко не искам да го коментирам, този съдия се е доказал в годините като пълен олигофрен. В противниковия отбор футболиста на годината, турците и монголците много лесно падаха.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот 'enki' » 17 авг 2021 14:26

Аз също мисля, че не играхме толкова зле. Поредна суха мрежа гарнирана с немощ в атака. Нещата се промениха с влизането на Гомеш, двамата с Леандро направиха няколко много добри двойни подавания. Имаше и дузпа за нас, но като цяло резултатът е закономерен.

За мен честно казано най-смущаващото е състоянието на терена. Вече свикнахме трибуните и всичко около стадиона да в окаяно състояние, но поне се гордеехме с терена. Сега и теренът вече е в унисон с останалата обстановка. Това говори достатъчно за собствениците ни. Мен лично ме е срам на какво прилича Тича, но някои хора явно нямат проблем с това.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот bobo03 » 17 авг 2021 16:15

Със сигурност схема без централен нападател не е за нас. Родриго е техничен, но като скорост е зле. А когато зад теб "градивен" халф е Велев нещата са обречени. С влизането на Гомеш (не че е кой знае каква класа) нещата горе-долу се получиха, но пак бяха далеч от очакваното. Не съм голям разбирач, но си струва Андраде да се пробва като лека 9-ка, зад гърба на Гомеш. На крилото не се справя, но вече няколко мача впечатлява с скоростен дрибъл през центъра и ми се струва, че в тази позиция би бил по-полезен. Нядвам се Гираси, който пак не игра, да е по-добър от Гомеш и да е приятната изненада, но ще видим по-нататък...

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот 'enki' » 17 авг 2021 16:47

Гомеш според мен има качества, но настройката, с която влиза в игра меко казано ме дразни. Явно се има за много над останалите. Безмислено изкаран жълт картон вчера и поредица от безцелни финтове в средата на игрището. Аз въобще не съм оптимист за него. Както казах и преди, той по мое мнение при първа възможност ще си стегне багажа и ще напусне.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Marlboro » 18 авг 2021 21:56

А според мен Гираси е трансферна издънка, просто Илиян се е подлъгал по нещо, освен че има ръст и първенството чукаше на вратата. Мисля че се е усетил, че този е пълен чукан, и затова не е в групата даже. Мнението си е само мое, не ангажирам никого с него. Дано да греша ама..... Ще видим.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Sole » 18 авг 2021 23:01

Marlboro написа:А според мен Гираси е трансферна издънка, просто Илиян се е подлъгал по нещо, освен че има ръст и първенството чукаше на вратата. Мисля че се е усетил, че този е пълен чукан, и затова не е в групата даже. Мнението си е само мое, не ангажирам никого с него. Дано да греша ама..... Ще видим.

И според мен този Гираси е някакъв лекоатлет с впечатляваща физика, но с нулеви футболни умения :roll:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 19 авг 2021 09:54

Sole написа:
Marlboro написа:А според мен Гираси е трансферна издънка, просто Илиян се е подлъгал по нещо, освен че има ръст и първенството чукаше на вратата. Мисля че се е усетил, че този е пълен чукан, и затова не е в групата даже. Мнението си е само мое, не ангажирам никого с него. Дано да греша ама..... Ще видим.

И според мен този Гираси е някакъв лекоатлет с впечатляваща физика, но с нулеви футболни умения :roll:

А какво ще кажете за контузия в глезена?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг /Черно море - Локо Пд/ 16.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Sole » 19 авг 2021 11:35

Илиан Илиев: Не искам Ивайло Стоянов и съдии от Пловдив да свирят на Черно море
19.08.2021 / 09:00

Черно море записа силен старт в елита и след четвъртия кръг води в класирането. Треньорът Илиан Илиев и неговите подопечни обаче остават здраво стъпили на земята. В интервю за „Петел“ Илиев дава своето мнение за представянето на „моряците“ в началото на сезона, коментира любопитен момент от последния им мач и разкрива своите очаквания от предстоящата им визита в София.

- Г-н Илиев, Черно море е лидер след първите четири кръга – без загуба и без допуснат гол. Как ще коментирате този силен старт?
- Вижте, какъв лидер, в първите кръгове никой не трябва да гледа класирането, има много отложени мачове и чак след седмия-осмия кръг и след като се изиграят всички срещи, ще придобием по-реална представа как се представяме. Засега сме доволни, но можехме да направим и повече.
- Къде има резерви Черно море?
- Имаме още пропуски в някои фази на играта. Имаме и контузени или ненапълно възстановени важни хора, като Даниел Димов, който не е водил пълноценна подготовка и играе и тренира с болки, Родриго играе също с проблеми, новият Фоде има лека контузия, а и не е свикнал още с нашия стил. Отделно някои от малките и другите трябва да покажат, че може да вдигнат конкуренцията, а и нямаме много дълга група, така че момента на младите също ще дойде, те трябва да са готови.

- Какво е настроението в отбора след първите изгубени точки у дома през сезона?
- Срещу Локомотив (Пловдив) се получи доста оспорван мач, не много красив, но здрав мач. Приемаме резултата, който се получи и трябва да си извадим поуки, тъй като в предния ни мач с Берое се видя, че една-две ситуации могат да решат крайния изход.
- Защо не успяхте да вкарате гол на Локо, който с оглед на развоя на двубоя, вероятно щеше да ви е достатачен за победа?
- Направихме някой хубави неща в атака, но нямахме късмет, майсторство и спокойствие пред гола. Нямам претенции към нашите играчи, макар че някои от тях бяха под обичайното ниво. Във всички показатели бяхме по-добри, може би ни трябваше повече агресия в единоборствата и в последните 30 метра.

- Предвид това как ви свириха срещу Локо, си припомних предни сезони, когато тръгвахте нагоре и странични фактори спираха възхода ви. Възможно ли така да стане и сега?
- Дано да не се повтори. Но да не тръгваме в тази посока и да бъдем положителни. Мисля че с ВАР съдиите са по спокойни и свирят по добре. Особенно по младите. Сега за един от по опитните като Ивайло Стоянов искренно се надява повече да не ни свири. В последните мачове, които ни ръководи, той показа изключително желание да не побеждаваме. И в този мач Стоянов накъса играта и както ръководеше, показа, че за него бе най-добре, както даде началото при 0:0, да даде и края при същия резултат.

- Ситуацията за дузпа във ваша полза срещу Локомотив (Пловдив) бе гледана от ВАР, но съдията не промени решението си?
- Имаше свирени дузпи след намесата на ВАР в първенството. Тази, която не бе отсъдена за нас, беше на едно ниво с другата отсъдена дузпа след намесата на ВАР в кръга. Още в реално време се видя, че има дузпа, но да ви кажа, не видях голямо желание в Ив.Стоянов да види ситуацията на ВАР. А и отговарящият за ВАР Ив.Занев учудващо също замълча. Но както и да е, минало, искам само едно - когато губим точки да е по футболен начин и вината да е единствено на нашите играчи и мен.

- В събота гостувате на последния ЦСКА 1948, който още е без победа. Вашите очаквания?
- Няма последни, няма първи. С изключение на Лудогорец всички отбори са изравнени. ЦСКА 1948 загубиха мачове, които не бяха чак толкова за загуба. Няма да е лесен мач, не се заблуждаваме. Дори може би ще е най-трудният от тези петте.
- Очевидно съперникът не е същият отбор от миналия сезон, няма и фенове, за да говорим, че може да го подкрепят от трибуните. Това дава ли ви предимство?
- Не. В ЦСКА 1948 има размествания в защита, но в атака разполагат с опасни изпълнители. Бързи и мощни, не са по-различни от предния сезон.

- Как искате да играе Черно море занапред?
- Както досега – офанзивно, да сме разнообразни в атака, да има скорост. И, естествено, да продължаваме да сме дисциплинирани в дефанзивен пан. Получава ли се всичко това, като цяло ще е добре както за тима, така и за резултатите ни.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта