2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2:0

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Delija » 02 авг 2021 22:41

Eastern написа:Успех на отбора днес, няма да е лесно защото Ботев се посработиха ,даже май и Тошко Неделев може да играе. Аз лично не очаквам някаква промяна във нашата игра , безкрайни във доста голям период безмислени разигравания . Надеждата ми е Родеиго да започне да играе неговата си игра! Тогава нещата биха изглеждали доста по оптимистично.
rodman написа:Важно е и нашето поведение утре. Отивам на стадиона да подкрепям и да прощавам грешки на нашите футболисти.Надявам се да няма "Ши играйти ли, вее" от 15". Виждам тук специалисти много. Победата ни е адски необходима, да я спечелим дружно!


Публиката на Черно море е доста толерантна във последните години , даже повече от необходимото!
Но футболисти като Вилела и ..... , няма да изреждам , си изгърмяха патроните и не виждам защо трябва да сме толерантни към тях. Ако искаме да сме нещо повече от вечно седмите трябва да имаме много повече претенции първо към собствениците и после по реда си , треньор, футболисти ...... , но явно на доста от нашите фенове им харесва сегашното положение! Съжалявам , аз не съм от тях и когато някой периодично играе посредствено, без хъс желание и най вече без качества няма как да му го спестя!Още повече на човекът който ги пуска да играят такива безхаберници.
Само Черно Море!


Ем си прав, ем не си прав. Много от лидерите в първенствата стартират с ялови равенства Първия кръг, и после започват да мачкат!
Нашия Първи кръг бе белязан от огромна липса (Младши) и вероятно умора от предсезонната подготовка.

Не че след този мач нещата изглеждат розови, но Пабло, Виктор, Панайотов, Велев, Дичев, Родриго и почти целия отбор се представи на висота!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 02 авг 2021 23:29

Честита победа на всички моряци!
На онези ,които искрено се радват на всеки малък успех,а не като онези,които тайничко ,уж са моряци,но някъде на дъното в душичката им чакат да стане някоя издънка и да почнат с "храненето"
То и е показателно, равен първия кръг,пак казвам равенство като гост,дори не и загуба и има 80 мнения .Днес победа има 20 коментара,повечето от които преди мача.
Да ,и аз не се залъгвам,че имаме супер отбор и игра,но пък когато спечелим,когато отбора покаже желание,когато се вложи в срещата и е показал и хубави неща,повече от съперника си и го е надиграл тотално и е завършил с победа.. може пък и да се кажат някои добри думи.
Разбор на ми се прави,имаме си кусури и играчи ,които по мнението на повечето ни не стават,знаем си ги.Но пък днес беше хубав ден,тежки условия в тази жега за игра,така че отбора заслужава само похвали.
Така че Честита победа Моряци!
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 02 авг 2021 23:35

Добро представяне на голяма част от футболистите. Много силен мач на Пабло, страхотни пасове и мн. бягане, браво!
Родриго също игра силно , но от него очаквам още повече . Въпреки че срещу този съперник и това беше повече от достатъчно. Харесаха ми и Попов и Дичев, като цяло при влизанията им във атака , бяха по опасни от крилата ни. Най накрая си намерихме цз, да е жив и здрав Жиката и да продължава във същият дух .

deadlock
Мнения: 124
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот deadlock » 03 авг 2021 10:18

Единствените поводи за оптимизъм са Родриго, Пабло, Дичев и Попов. Ужасно слаб Ботев, но и ние не сме нещо особено. Теренът на на Тича отново е скандален. Нападател нямаме и ще си проличи доста срещу по-добри отбори.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот 'enki' » 03 авг 2021 11:28

Добър мач вчера. Надиграхме тотално Ботев. Много добри Попов, Пабло, Дичев, Живко. Родриго също започва да показва старото си лице. Бих отличил още и Георгиев. Все по-добре и сигурно стои на врата. С минимални усилия предотвратява противниковите положения. Играе с главата си и добре преценява ситуациите, понякога и с хитрост. Също така има добра игра с крака. Дано нашите млади вратари понаучат нещо от него.

Като цяло иначе все същата неефективност в атака. Добре, че вчера вкарахме втори гол. Живко се сети да ритне топката във врата. От трите примадони (Касми, Леандро и Вилела) Мехдито е най-острият футболист. За Леандро лека-полека почвам да губя надежда, че някога ще вкара гол.

ПС. Тази върлина, дето влезе второ полувреме, някъде съм го пропуснал в тези жеги. Това момче при такава физика и габарити, ако притежава и някакви футболни качества, тежко и горко им на противниковите защити. Същински Лукаку :lol: Наистина съм впечатлен.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Sole » 03 авг 2021 12:22

Този път всички играха с повишено желание за победа и за разлика от други мачове когато пак имаме над 20 удара към врaтата и 0 голове този път реализирахме поне 2. Но при малко по силен съперник с тези пропуски и при продължаващата липса на централен нападател трудно ще вземем точки. Новият Гираси на първо четене въобще не вдъхва доверие!Страхотна физика за нападател, но почти никакви футболни умения.Изтърва нарисуван гол,който дори всеки аматъор ще реализира без проблем.Изведен беше уникално сам срещу вратаря,добра дистанция,никой не го притесняваше,топката дори не бе спорна между него и вратаря.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 03 авг 2021 12:38

Добър мач за Виктор , Мартин и Пабло /тоя ще се окаже добър трансфер май/ за новия засега ще се въздържа от оценка , но като ръст и физика е добре , жал ми стана за Ботев при такива традиции и доказана школа изглеждат като разкована щайга с патладжани изключвайки Наско и Ники
ex Popeye

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 03 авг 2021 13:37

Играч на мача...бе отбора!Но като цяло по оста ЦЗ,опорен халф,ЦН/без значение кой е той/ си бяхме ОК.Защитата не е оная палавата от миналата година.Факт е,че играч на мача е защитник!За цял мач,само два шанса за гол за Ботев,като нашия проблем отново е неумението да вкарваме повече,поради многото създадени положения.Но ние си знаем-ако някой покаже качества,веднага го продават.Вече имаме двама кандидати за отпътуване-Виктор и Пабло.Пабло е на нивото на П.Андраде,а Виктор почти няма слаб мач.А сега с Живко зад себе си,който го покрива по добре от Димов,разкрива пълния си потенциал.Пабло!Когато пристигна,ИИ каза за него че е школуван футболист.Вижда се всеки мач.В защита много успешен,в атака повечето извеждащи пасове дойдоха от него.Това е т.н. box to box играч и е единия от двамата почти сигурни напускащи.С този футбол и изпълнители,единствено 77 номер на пейката,а Гираси на терена и сме ок.Това при положение че няма да има повече нови играчи,повтарям-НЯМА да има.Сами още не е готов с документите,което показва безхаберието на някой в канцелариите на Тича.ИИ-Младши го оправиха за нула време,а това момче Гираси е при нас от доста време вече.И наистина,някак си ми липсват мненията на т.н. от Г.Василев ЗМИИ.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 03 авг 2021 16:09

За Пабло още миналата година твърдях ,че стои много добре на терена,играе със спокойствие и сигурност и в двете фази на играта и много се ядосвах ,когато на инат всеки мач излизаха двойка Панайотов и Велев.Ще ме извинява последния,но той освен за смяна в около 80-та Мин не виждам да има място на терена.Дано Зе-то е готов и дано влезе във форма,че явно на него ще се разчита да завършва атаките.Но..пак твърдя само с Родриго няма да стане,нямаме друг градивен халф,който може да импровизира,да се нагърби ,да изненада противника.Както нямаме и пробивно крило,видя се че Касми всеки път влиза навътре с топката в крака ,намествайки си я на левия крак .А на другия фланг Леандро е по скоро за ролята на смяна при нужда от освежаване на някой от фланговете .(мое мнение) Но може би до зимата това ще ни е състава ,освен ако не кацне някой жокер от някъде.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 04 авг 2021 09:19

mursusaid написа:За Пабло още миналата година твърдях ,че стои много добре на терена,играе със спокойствие и сигурност и в двете фази на играта и много се ядосвах ,когато на инат всеки мач излизаха двойка Панайотов и Велев.Ще ме извинява последния,но той освен за смяна в около 80-та Мин не виждам да има място на терена.Дано Зе-то е готов и дано влезе във форма,че явно на него ще се разчита да завършва атаките.Но..пак твърдя само с Родриго няма да стане,нямаме друг градивен халф,който може да импровизира,да се нагърби ,да изненада противника.Както нямаме и пробивно крило,видя се че Касми всеки път влиза навътре с топката в крака ,намествайки си я на левия крак .А на другия фланг Леандро е по скоро за ролята на смяна при нужда от освежаване на някой от фланговете .(мое мнение) Но може би до зимата това ще ни е състава ,освен ако не кацне някой жокер от някъде.

При смяната на местата,в момента когато Касми заигра зад нападателя,играта му се промени към по хубаво.Касми не е крило и само липсата на такова/а/ го праща на фланга.А ако не замине някой ,или не се контузи някой трайно,вярвам че това ще ни е състава до лятото.Явно бързи крила за без пари не се намират лесно,или не се намират въобще.И апропо,единствения който може да мине защитник ек на ек и след това да го надбяга си остава Леандро.Василев ми се струва една идея по тежък,дано се дължи на подготовката,защото имаме нужда и от него и то в развитие,а не в застой.Някой спомена че имаме готов плеймейкър.Кой е той и на колкоо години?Определено все още се вадят сравнително добри млади играчи в Бьлгария,но после нещо рязко им спира развитието.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта