2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2:0

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 29 юли 2021 19:18

Аз и миналия сезон го твърдях,казвам го и сега като виждам,че в тази насока не се работи.Ние нямаме крило,типично крило,бързо,такова което да може да тръгне на скорост с топка в краката ,да преодолее с дрибъл с финт на скорост противниковия играч,да може да даде завършващо центриране или пас.Миналата година мъчехме на единия фланг Родриго или младши,на другото Леандро или Касми.Но от тези единствено Леандро се доближава до крило,макар да се желае още много от него.Другите изброени са еднотипни и винаги влизат навътре в игрището.Вилела въобще не го коментирам.Възлагах надежди В.Василев да е такъв и да израства,но в последно време когато влезе не се вижда прогрес в него.А сега с отсъствието вече и на младши,оставаме с един Родриго разиграващ халф и Касми,който обаче е много противоречив и не може да се разчита да ни е основен халф.Жалко че не се потърсиха ,или може да сме търсили ,но не са се намерили поне един градивен халф и едно крило.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 01 авг 2021 20:51

Групата на Черно море за мача с Ботев Пд
https://varnautre.bg/2021/08/01/203572/ ... KMVO-81Nzc

Черно море проведе последната си тренировка преди домакинството на Ботев Пловдив от 2-рия кръг на efbet Лига. “Моряците” имаха занимание на стадион “Тича”, а след него треньорът Илиан Илиев определи групата за срещата с “канарите”. Аут заради наказание е капитанът Даниел Димов. Срещата пропускат още Зе Гомеш, който се възстановява от травма, както и Сами ел Анаби, Мартин Милушев и Калин Георгиев.

Варненци приемат пловдивчани в понеделник от 18,45 часа. Цената на билетите за двубоя е 6 лева, а касите на стадион “Тича” отварят два часа преди началото на срещата – 16:45 часа.

Групата: Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Мартин Дичев, Влатко Дробаров, Росен Стефанов, Васил Панайотов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Велислав Василев, Леандро Андраде, Родриго Енрике, Павел Георгиев, Файсел Касми, Фоде Гираси, Родриго Вилела.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот rodman » 01 авг 2021 21:36

Важно е и нашето поведение утре. Отивам на стадиона да подкрепям и да прощавам грешки на нашите футболисти.Надявам се да няма "Ши играйти ли, вее" от 15". Виждам тук специалисти много. Победата ни е адски необходима, да я спечелим дружно!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 02 авг 2021 09:47

rodman написа:Важно е и нашето поведение утре. Отивам на стадиона да подкрепям и да прощавам грешки на нашите футболисти.Надявам се да няма "Ши играйти ли, вее" от 15". Виждам тук специалисти много. Победата ни е адски необходима, да я спечелим дружно!

Много им даде.Чак от 15".Те не спират денонощно да плюят,ти за 15" говориш.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 566
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 02 авг 2021 13:21

Успех на отбора днес, няма да е лесно защото Ботев се посработиха ,даже май и Тошко Неделев може да играе. Аз лично не очаквам някаква промяна във нашата игра , безкрайни във доста голям период безмислени разигравания . Надеждата ми е Родеиго да започне да играе неговата си игра! Тогава нещата биха изглеждали доста по оптимистично.
rodman написа:Важно е и нашето поведение утре. Отивам на стадиона да подкрепям и да прощавам грешки на нашите футболисти.Надявам се да няма "Ши играйти ли, вее" от 15". Виждам тук специалисти много. Победата ни е адски необходима, да я спечелим дружно!


Публиката на Черно море е доста толерантна във последните години , даже повече от необходимото!
Но футболисти като Вилела и ..... , няма да изреждам , си изгърмяха патроните и не виждам защо трябва да сме толерантни към тях. Ако искаме да сме нещо повече от вечно седмите трябва да имаме много повече претенции първо към собствениците и после по реда си , треньор, футболисти ...... , но явно на доста от нашите фенове им харесва сегашното положение! Съжалявам , аз не съм от тях и когато някой периодично играе посредствено, без хъс желание и най вече без качества няма как да му го спестя!Още повече на човекът който ги пуска да играят такива безхаберници.
Само Черно Море!

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот Sole » 02 авг 2021 17:23

И за какво служи това осветление на стадиона след като мачът ще се играе на слънце на 33 градуса?!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот miro_rz » 02 авг 2021 20:33

Sole написа:И за какво служи това осветление на стадиона след като мачът ще се играе на слънце на 33 градуса?!

Там 33, тука 40! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 02 авг 2021 20:54

Пак като цяло някак защитни изпълнители повече, но важното днес е стабилната игра и победата... 2:0 е доста добре вече сме 2ри в класирането :idea:

Живко ван Дайк е голям :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот stanleys » 02 авг 2021 21:05

Добра игра, постараха се момчетата и напълно заслужено победиха. Играха раздвижено в нападение, сменяха си местата и създадоха проблеми на противника. И все пак липсваше един типичен нападател, ако имаше такъв можеше и да се центрира топката, а може би щяхме да стигнем по-рано и до втори гол и да сме по-спокойни второто полувреме. Надявам се Зе Гомеш да се върне в добра форма, докато Гираси все още ми е загадка.
Очаквах повече от Ботев, от тях Маркиньос и Минков бяха най-опасни, като цяло неутрализирахме Наско Илиев и останалите.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 02.08.21 понеделник 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 02 авг 2021 21:34

Без нападател е трудно, но изиграхме много стабилен мач. Аз лично най-много съм доволен от Живко Атанасов. Не само заради гола, но за мен просто тотално смачка Наско Илиев, не му даде нито една топка, нито едно единоборство. Живко и Дробарката са стабилки и Димов трябва да се върне халф! Задължително халф. С 3 дефанзивни халфа е много трудно, но за мен Пабло направи също много силен мач, има добър пас (напред) нещо, което липсва у Велев и Панайотов. Колкото до Гираси - няма загадка, това е отличен футболист, пантера, която в А група трудно може да се неутрализира физически, гърдира добре, мощен е много, висок и с голяма скорост и крачка, той само на старт и дръпва по 1 метър и половина на всеки защитник, според мен би бил непрестанна заплаха и тормоз за всяка защита. Ако от нещо не съм впечатлен - това е Вилела. Влезе слабо, изпусна чист гол, неориентиран, замалко и да получим гол от негова грешка напред. Също и Леандро игра много слабо до смяната си. Но двамата традиционно имат слабо ниво с моментни проблясъци. Не, че искам да се меся на други отбори и фенове - но докога в Ботев Пд ще търпят този физкултурник Валентич не знам. Предния сезон едва не изпаднаха заради него, имат играчи, не е като да нямат.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта