1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 25 юли 2021 21:07

Ent написа:
ogrizko написа:"Валентин Йосков е отсранен за оспорване на решенията на старши-треньора Ангел Стойков." - това от националния до 19 .......ами ако примерно и Денислав Ангелов оспорва решенията на Старшия и аз няма да го пускам много-много... докато не се кротне да почне да работи по-здраво и по-малко да мрънка примерно :P освен това на 100% Денислав сам е решил да напусне и според мен тоя сезон щеше да получава повече шанс... дали като нападател или крило, но щеше да влиза повече... просто избра 1948 и не знам там каква заплата и какви обещания... :roll:


Пич, защо винаги "тезите"са от типа "ами ако примерно"? Ангхел Стойков е болен плебей в червата и мрази всичко свързано с Черно море. Вальо Йосков не е конфликтен и никога не е бил. Как пък все търсиш причината където най-малко я има? Денислав иска да играе и не е напуснал отбора, а е под наем. Нека му изтече наемът и тогава да му мислим, сега няма смисъл.

защото не мога да твърдя като факти неща дето не са сигурни :) като това примерно дали Ангел Стойков е болен плебей и затова не пуска Йосков ....ако беше така по-вероятно изобщо да не го беше извикал в националния... просто ти изтъкваш като факти предположения, а аз не мога така и затова слагам вероятности като не съм 100% убеден в нещо :P както и да е ....иначе Денислав е под наем, но с опция за купуване, така че е много вероятно да си остане там ако се получат нещата за него...
Изображение

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 25 юли 2021 21:26

ogrizko написа:
Ent написа:
ogrizko написа:"Валентин Йосков е отсранен за оспорване на решенията на старши-треньора Ангел Стойков." - това от националния до 19 .......ами ако примерно и Денислав Ангелов оспорва решенията на Старшия и аз няма да го пускам много-много... докато не се кротне да почне да работи по-здраво и по-малко да мрънка примерно :P освен това на 100% Денислав сам е решил да напусне и според мен тоя сезон щеше да получава повече шанс... дали като нападател или крило, но щеше да влиза повече... просто избра 1948 и не знам там каква заплата и какви обещания... :roll:


Пич, защо винаги "тезите"са от типа "ами ако примерно"? Ангхел Стойков е болен плебей в червата и мрази всичко свързано с Черно море. Вальо Йосков не е конфликтен и никога не е бил. Как пък все търсиш причината където най-малко я има? Денислав иска да играе и не е напуснал отбора, а е под наем. Нека му изтече наемът и тогава да му мислим, сега няма смисъл.

защото не мога да твърдя като факти неща дето не са сигурни :) като това примерно дали Ангел Стойков е болен плебей и затова не пуска Йосков ....ако беше така по-вероятно изобщо да не го беше извикал в националния... просто ти изтъкваш като факти предположения, а аз не мога така и затова слагам вероятности като не съм 100% убеден в нещо :P както и да е ....иначе Денислав е под наем, но с опция за купуване, така че е много вероятно да си остане там ако се получат нещата за него...


Ама тва, че ти не знаеш какъв мръсник е Стойков, не означава,че не е, нали така. Доста време прекара във Варна, а ние не сме Ню Йорк и футболните хора се знаят един друг. Ти го изкара бунтар, а Денислав мрънкал на Илиан... откъде накъде. Познаваш ли ги тези момчета или от десет кладенеца вода ще изкараш, само и само старшията ти да е пич, а всички юноши неблагодарници? Да не говорим, че Йосков е на 23, а ти пишеш за участието му в ъндър 19 и го свързваш с напусканети на Денислав преди дни. Ясно ми е , че тролиш, такъв ти е стилът, а ако сериозно така разсъждаваш :) :) :)
П.с. Относно тезата любима на антиюношите, че всички дето са се махнали играели по долните дивизии. Ще изброя само няколко имена. Валери Йосков, Денислав Ангелов, Мартин Костадинов, Валери Христов, Емил Янчев, Атанас Илиев, Николай Минков, Ертан Томбак. Всички те във висшата лига, всички те натирени от славните ни треньори.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 25 юли 2021 23:44

Говорейки за юноши - от този мач селяндурския единственото хубаво нещо беше Мартин Дичев. Дано това хубаво нещо не бъде платено на пейката заради Панов скоро...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Sole » 26 юли 2021 00:38

Да кажем все пак нещо и по темата: По заспал мач на Черно море не си спомням. Никакъв хъс, никакво желание за победа,никакво желание от някой за удар към вратата,никаква идея в нападение.Доста станаха май мачовете в които,ако противникът няма врата въобще няма да забележим 8-)Иначе добре се защитаваме и добре разиграваме в средата на терена,но дотам. Илиан поне да им беше казал,че е почнало първенството и,че това не е контрола :?

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 26 юли 2021 09:07

ShooterMan написа:Говорейки за юноши - от този мач селяндурския единственото хубаво нещо беше Мартин Дичев. Дано това хубаво нещо не бъде платено на пейката заради Панов скоро...

Мартин е класа, не от вчера. Има пас, удар, позициниране, а в изпълненията на тъчовете определно е най-добрият, който скоро съм виждал. Честно, не мога да му открия слабо място.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 26 юли 2021 11:45

А най-голямото му качество е ината и упоритостта и, че вместо да говори излишно - слуша и прогресира. Казвал съм го преди, но се сетете всички - като подписаха от шампионския отбор - Вуцата, Денислав, Лъчо, Велислав, Виктор и Дичев (Марто Минчев не го слагам ) - от всичките тези на първите контроли и появи - Дичев беше най-далече от каквато и да е роля в отбора. Нито се позиционираше, нито топката преценяваше, просто беше много зле....и отиде на пейката, даже и там не беше. Но за 1 година прогресира до титуляр, докато други момчета вместо да опъват яко каиша предпочитаха да мърморят като стари баби....Резултата го виждаме и аз съм много доволен, че Марто Дичев бере плодовете на труда си и е във верния коловоз да стане добър футболист.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 26 юли 2021 11:57

ShooterMan написа:А най-голямото му качество е ината и упоритостта и, че вместо да говори излишно - слуша и прогресира. Казвал съм го преди, но се сетете всички - като подписаха от шампионския отбор - Вуцата, Денислав, Лъчо, Велислав, Виктор и Дичев (Марто Минчев не го слагам ) - от всичките тези на първите контроли и появи - Дичев беше най-далече от каквато и да е роля в отбора. Нито се позиционираше, нито топката преценяваше, просто беше много зле....и отиде на пейката, даже и там не беше. Но за 1 година прогресира до титуляр, докато други момчета вместо да опъват яко каиша предпочитаха да мърморят като стари баби....Резултата го виждаме и аз съм много доволен, че Марто Дичев бере плодовете на труда си и е във верния коловоз да стане добър футболист.

Ти колко си долен. Няма такава въртиопашка като теб. Няма треньор или играч който да не си оплюл и след тва възхвалил или обратното. Ти къде ги чу тези мърморения бе? Ебаси нещастника си момче. Не шут, не клоун, а цар на палячовците

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 26 юли 2021 12:00

Ent написа:
ShooterMan написа:А най-голямото му качество е ината и упоритостта и, че вместо да говори излишно - слуша и прогресира. Казвал съм го преди, но се сетете всички - като подписаха от шампионския отбор - Вуцата, Денислав, Лъчо, Велислав, Виктор и Дичев (Марто Минчев не го слагам ) - от всичките тези на първите контроли и появи - Дичев беше най-далече от каквато и да е роля в отбора. Нито се позиционираше, нито топката преценяваше, просто беше много зле....и отиде на пейката, даже и там не беше. Но за 1 година прогресира до титуляр, докато други момчета вместо да опъват яко каиша предпочитаха да мърморят като стари баби....Резултата го виждаме и аз съм много доволен, че Марто Дичев бере плодовете на труда си и е във верния коловоз да стане добър футболист.

Ти колко си долен. Няма такава въртиопашка като теб. Няма треньор или играч който да не си оплюл и след тва възхвалил или обратното. Ти къде ги чу тези мърморения бе? Ебаси нещастника си момче. Не шут, не клоун, а цар на палячовците

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 26 юли 2021 13:27

Ent написа:
ShooterMan написа:А най-голямото му качество е ината и упоритостта и, че вместо да говори излишно - слуша и прогресира. Казвал съм го преди, но се сетете всички - като подписаха от шампионския отбор - Вуцата, Денислав, Лъчо, Велислав, Виктор и Дичев (Марто Минчев не го слагам ) - от всичките тези на първите контроли и появи - Дичев беше най-далече от каквато и да е роля в отбора. Нито се позиционираше, нито топката преценяваше, просто беше много зле....и отиде на пейката, даже и там не беше. Но за 1 година прогресира до титуляр, докато други момчета вместо да опъват яко каиша предпочитаха да мърморят като стари баби....Резултата го виждаме и аз съм много доволен, че Марто Дичев бере плодовете на труда си и е във верния коловоз да стане добър футболист.

Ти колко си долен. Няма такава въртиопашка като теб. Няма треньор или играч който да не си оплюл и след тва възхвалил или обратното. Ти къде ги чу тези мърморения бе? Ебаси нещастника си момче. Не шут, не клоун, а цар на палячовците

пич, ти дойде във форума май да се заяждаш, а? :) обикновено се кефя като има потребители да пишат ама в твоя случай това е някакъв провокативен профил и вече няма да ти обръщам внимание на приказките, щото целят повече провокация и някаква драма от която явно се храниш... аз поне вече ще ти чета мненията само за забавление и няма да ги приемам сериозно на мен не ми пречиш особено, но все пак ще е хубаво да не обиждаш съфорумците :idea:
Изображение

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 26 юли 2021 13:44

ogrizko написа:
Ent написа:
ShooterMan написа:А най-голямото му качество е ината и упоритостта и, че вместо да говори излишно - слуша и прогресира. Казвал съм го преди, но се сетете всички - като подписаха от шампионския отбор - Вуцата, Денислав, Лъчо, Велислав, Виктор и Дичев (Марто Минчев не го слагам ) - от всичките тези на първите контроли и появи - Дичев беше най-далече от каквато и да е роля в отбора. Нито се позиционираше, нито топката преценяваше, просто беше много зле....и отиде на пейката, даже и там не беше. Но за 1 година прогресира до титуляр, докато други момчета вместо да опъват яко каиша предпочитаха да мърморят като стари баби....Резултата го виждаме и аз съм много доволен, че Марто Дичев бере плодовете на труда си и е във верния коловоз да стане добър футболист.

Ти колко си долен. Няма такава въртиопашка като теб. Няма треньор или играч който да не си оплюл и след тва възхвалил или обратното. Ти къде ги чу тези мърморения бе? Ебаси нещастника си момче. Не шут, не клоун, а цар на палячовците

пич, ти дойде във форума май да се заяждаш, а? :) обикновено се кефя като има потребители да пишат ама в твоя случай това е някакъв провокативен профил и вече няма да ти обръщам внимание на приказките, щото целят повече провокация и някаква драма от която явно се храниш... аз поне вече ще ти чета мненията само за забавление и няма да ги приемам сериозно на мен не ми пречиш особено, но все пак ще е хубаво да не обиждаш съфорумците :idea:


Много ясно, няма само ти да тролиш. Интересно тоз клоун шута, как го търпите, при все всичките, му лайна по играчите :) ?Съфорумци е ебаси думата хахаххахахахахах


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта