1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 14 юли 2021 11:32

Бързо мина почивката, набързо също и трансферите, подготовката, контролите.. Дойде време и за новото първенство. Доколко е подготвен отборът ще се види на терена в официалните мачове. Контролите според мен ги изиграхме на ниво, да видим обаче в мачовете от първенството как ще се включим. По принцип първите мачове винаги са трудни, започваме с гостуване на не лош отбор /поне по представянето от миналото първенство/ и няма никак да ни е леко. Въпреки това се надявам да покажем добро лице, повече обиграност и резултатност. Успех на момчетата и без контузии. :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот зеления » 17 юли 2021 11:27

Бием с 3:1.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 17 юли 2021 17:08

По принцип не давам прогнози ,но в това задаващо се ново такова,съм на мнение че ще се класираме много по напред,визирайки класиране за турнири и дори медал.В най слабата ни зона взехме две нови попълнения и съм на мнение че и двамата новодошли са с класа над напусналите.А ако завършваме мачовете с чисти мрежи,при запазеното и леко надградено нападение от пролетта ще печелим доста мачове с по един гол разлика.Новия е загадка,но ми наподобява Курьор като движение и скорост+ преквлифицирането на Вилела като нападател,току виж изненадаме света с гръмки победи.Нека започнем с едно лежерно 0-1.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Ent
Мнения: 401
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 17 юли 2021 22:04

Най-слабите ни зони според мен са вратар и вътрешни полузащитници. Точно там не взехме никой. Времето ще покаже, но нещата далеч не са толкова розови за съжаление. Медалите са химера, с оглед амбициите на ръководството даже са забранена мечта.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 19 юли 2021 17:08

много е важно да тръгнем с победа за самочувствие .... понеже в контролите нямаме загуба, ако го загубим тоя мач малко ще се разколебаем според мен като отбор ..след като в подготовката не сме имали загуба, а в официалния мач имаме ...ще настъпи малко недоумение защо така?! така че е много важно да победим и да запазим инерцията и играчите да се надъхат за нещо по-сериозно тоя сезон.. Лудогорец е ясно, че са напред ама с другите имаме шансове да се преборим ...дано ВАР да е обективен, че да добавим 10 точки още дето обикновено губим и така :oops:

айде моряциии!!!
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 20 юли 2021 10:54

....сега при това положение вече не съм много убеден, че ни чака нещо голямо тоя сезон и че ще тръгнем първия мач с победа ...най-малкото Младши се превърна в нещо като мотор на отбора и цялата подготовка я водихме с него, така че и аз не знам по какъв начин точно ще се отрази липсата му и предстои да видим ...след като сме го продали, навярно Старшия има идея някаква как да разпредели отбора на терена да не се отрази твърде много отсъствието ама..... цялата подготовка си я водихме с Младшия и сигурно ще има някой и друг катаклизъм :roll:
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Sole » 20 юли 2021 17:04

Изтрелването на джуниър в трета глуха за съжаление на феновете е показателно какво да очакваме от новия сезон :roll:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 22 юли 2021 10:06

Морето без Зе Гомеш, Димов и Панов, но с Гираси срещу Царско село
dsport.bg 22 Юли | 09:51

източник: ПФК Черно море

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 19 футболисти за първия мач от сезон 2021 г.. “Моряците” гостуват на Царско село, а с този двубой ще бъде дадено началото на новата кампания в Елита.

Заради наказания срещата пропускат капитанът Даниел Димов и бранителят Цветомир Панов. С контузия е Зе Гомеш, съобщава официалният сайт на клуба. В групата попадна последното ново попъление на варненци Фоде Гираси, както и тримата юноши от школата, които подписаха днес първите си професионални договори – Мартин Милушев, Калин Георгиев и Росен Стефанов.

Срещата от първия кръг на шампионата е в петък от 18,45 часа. Варненци тръгнаха за София рано сутринта, а в късния следобед ще проведат последното си занимание преди срещата с Царско село.

Групата на Черно море: Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Виктор Попов, Мартин Дичев, Влатко Дробаров, Росен Стефанов, Васил Панайотов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Велислав Василев, Леандро Андраде, Родриго Енрике, Павел Георгиев, Файсел Касми, Мартин Милушев, Калин Георгиев, Фоде Гираси, Родриго Вилела.
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Vladislav » 23 юли 2021 09:21

Както се пише, че и Леандро и Родриго са с някакви травми и са под сериозен въпрос никак не съм оптимист. Изглежда че една победа ще е повече плод на случайност. Не знам защо всяка година влизаме в първенството с контузени футболисти. И продажбата на Джуниър в последния момент... абе 0:0 ще си е успех.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 23 юли 2021 11:16

не знам какви контузени и наказани и още други проблеми имаме .......обаче е изключително важно да започнем с победа! особено като се има предвид контузените и наказаните :!: Старшия вика, че след първите няколко кръга като намалеят проблемите ще очакваме по-добро лице и сега повече на желание и мускули ще го караме първите кръгове ....само дето проблема е, че към средата идват по-тежките мачове и ако дотогава нямаме точки няма да влезем с никакво самочувствие в тия мачове .... ако не почнем добре сезона може да сме в изпадащите до 8 кръг, даже и последни :roll: все пак и мотора на отбора последния сезон продадохме в последния момент.... така че да се надяваме новите и младите да влизат бързо в час :idea: така че май тоя мач ще се окаже по-важен отколкото си мислех.... пффф, дано да бием с няколко гола разлика за самочувствие в началото на сезона и да се вдъхновим и Ботев Пд да отупаме другия кръг, че инак не знам :oops:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта